Medale biegowe oraz medale sportowe dla dzieci wyprodukowane przez MCC MEDALE

4F Półmaraton Wielicki już w niedzielę!

Już w najbliższą niedzielę (24 września) po raz czwarty pobiegnie 4F Półmaraton Wielicki. Impreza skierowana jest nie tylko do pasjonatów biegania, ale też debiutantów, którzy chcieliby spróbować swoich sił na trasie półmaratonu. Uczestnicy biegu wrócą do domów z jednym z przygotowanych przez naszą firmę medali sportowych.

Czytaj dalej

Ośno Triathlon Weekend 2017 - grawerowane medale naszej firmy

Grawerowanie medali – Ośno Triathlon Weekend 2017

Biegacze na stałe wpisali się w krajobraz Polski, a rosnącą popularność sportów biegowych można zauważyć gołym okiem. Coraz więcej osób interesuje się także innymi sportami związanymi z bieganiem, w tym triathlonem, który w naszym kraju przyciąga kolejne rzesze sportowców, a wydarzenia takie jak Ośno Triathlon Weekend 2017 są tego najlepszym dowodem.

Czytaj dalej

Brelok do kluczy - poręczny i praktyczny gadżet marketingowy

Brelok do kluczy – jak wybrać ten najlepszy?

Wielu pracowników działów marketingu, którzy poszukują dla swojej firmy breloków do kluczy staje przed problemem wyboru tego najlepszego. Multum możliwości i tysiące wzorów dodatkowo utrudniają zadanie. Jak więc wybrać brelok do kluczy, który spełni wszystkie nasze oczekiwania? Odpowiemy na to pytanie w dalszej części artykułu.

Czytaj dalej

Mini Bieg Ulicą Piotrkowską

Gratulujemy wszystkim dzieciom startującym w Mini Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run! To wyjątkowe wydarzenie promujące sport wśród najmłodszych spotkało się z ogromnym zainteresowaniem blisko 1500 dzieci. Dla wszystkich młodych sportowców przygotowaliśmy medale w kolorze antycznego srebra wykonane w technice 3D

Masywne medale na bieg z przeszkodami

200 masywnych medali na II EXtremalną Trójkę

Nasza firma wykonała 200 niepowtarzalnych medali na 3 Szczycieńską EXtremalną Trójkę w kolorze antycznego srebra. Masywne medale na bieg z przeszkodami jedna z naszych ostatnich realizacji.

Medale zostały wręczone na zawodach 29.04.2017 r. Gratulujemy wszystkim, którym udało się pokonać wszystkie 45 przeszkód i ukończyć tak EXtremalne zawody.

Zachęcamy do przesyłania swojej opinii na temat medalu pod adres email: mcc@mccmedale.pl