MCC Medale

!EN! PRODUKUJEMY WYSOKIEJ JAKOŚCI
MEDALE, PINSY, STATUETKI

ATRAKCYJNA CENA

Niezależnie od zamawianych ilości oferujmy naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny.

Zobacz więcej

WYSOKA JAKOŚĆ

Każdy nasz odlew przechodzi przez ręczną obróbkę oraz jest dokładnie sprawdzany przed wysyłką.

Zobacz więcej

SZYBKA REALIZACJA

Zamówienia realizujemy już nawet w 2 tygodnie od zatwierdzenia projektu.

Zobacz więcej

Nasze realizacje

Jesteśmy wiodącym producentem medali

i odznaczeń w Polsce

Jesteśmy firmą rodzinną, która już od ponad 20 lat działa w branży odlewniczej. Dzięki zdobytym przez te wszystkie lata wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościom możemy zaoferować Państwu szereg produktów w najwyższym standardzie. Zdobyte wieloletnią praktyką i uczciwą pracą zaufanie naszych Klientów sprawia, że dziś nasza firma postrzegana jest, jako lider wśród polskich producentów medali.
Zajmujemy się wytwarzaniem i sprzedażą wysokiej jakości medali sportowych, statuetek okolicznościowych, odznaczeń, pinsów i breloków. Jako firma specjalizująca się w produkcji medali wykonujemy różnego rodzaju produkty reklamowe, promocyjne i reprezentacyjne.

W naszej ofercie znajdują się:

    • medale okolicznościowe,
    • medale pamiątkowe,
    • medale sportowe.

Wszystkie nasze produkty odlewamy ze ZNALU czyli stopu metalu łączącego cynk z aluminium. Ponadto nasze medale i statuetki pokryte są specjalną powłoką galwaniczną, chroniącą je przed korozją i ścieraniem.

Każde zamówienie przygotowujemy na podstawie nadesłanego przez Państwa wzoru, bądź projektu opracowanego przez naszych grafików. Od wielu lat współpracujemy z wieloma artystami, którzy stworzyli wyjątkowe projekty uświetniające największe wydarzenia kulturalne i sportowe.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który umożliwia uzyskanie doskonałej jakości odlewów docenianych nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Zamówienia na medale i inne produkty odlewnicze staramy się realizować w jak najkrótszym terminie. Jednak zważając na złożoność i wieloelementowość naszej pracy decyduje o tym, że standardowy czas realizacji zlecenia wynosi około 14 dni. W zależności od nakładu pracy oferujemy również realizację zleceń w krótszym czasie.

MCC to firma rodzinna, dla której produkcja medali nie jest wyłącznie sposobem na biznes, ale także wielką pasją. Być może to właśnie dlatego posiadamy tak wielu zaufanych Klientów, których grono stale się powiększa.