Medale biegowe oraz medale sportowe dla dzieci wyprodukowane przez MCC MEDALE

4F Półmaraton Wielicki już w niedzielę!

Już w najbliższą niedzielę (24 września) po raz czwarty pobiegnie 4F Półmaraton Wielicki. Impreza skierowana jest nie tylko do pasjonatów biegania, ale też debiutantów, którzy chcieliby spróbować swoich sił na trasie półmaratonu. Uczestnicy biegu wrócą do domów z jednym z przygotowanych przez naszą firmę medali sportowych.

4F Półmaraton Wielicki to bieg, który wpisał się już w sportowy kalendarz biegaczy. Zawodnicy zmierzą się ze zróżnicowaną, aczkolwiek wymagającą trasą, na której czeka na nich do pokonania m.in. kilka sporych wzniesień. Wręczane na mecie medale sportowe będą więc nie tylko wspaniałą pamiątką, ale też nagrodą za wysiłek włożony w przygotowania do biegu i jego ukończenie.

Po raz pierwszy, w ramach 4F Półmaratonu Wielickiego zostanie zorganizowany również bieg dla dzieci. Dla najmłodszych przewidziano aż pięć kategorii wiekowych i pięć dopasowanych do nich dystansów. Dzieci do lat 6 pobiegną na dystansie 100 metrów, a najstarsze – 13 i 14 latki – na 1600 metrów. Organizatorzy zadbali o to, żeby najmłodsi mogli poczuć się jak ich starsi koledzy, dlatego nasza firma przygotowała również medale sportowe dla dzieci, które wręczone zostaną każdemu uczestnikowi dziecięcej rywalizacji.

4F Półmaraton Wielicki - medale sportowe przygotowane przez producenta medali MCC MEDALEPodział na kategorie wiekowe zadecydował o tym, że tym razem organizatorzy biegu zdecydowali się na dwa odmienne medale. Medal sportowy, który przygotowaliśmy dla dorosłych uczestników został wykonany w technice 3D. Nadano mu kolor brązu i został dodatkowo polakowany w celu uwidocznienia najważniejszych elementów. Medale sportowe dla dzieci wykonaliśmy natomiast w technice 2D. One również mają kolor brązu i zostały pokryte kolorową emalią.

Wszystkim uczestnikom oraz kibicom przypominamy, że czwarty 4F Półmaraton Wielicki odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Najmłodsi swoje biegi rozpoczną o godz. 9:00, a główny bieg wystartuje o godz. 12:00. Zarówno start, jak i meta znajdują się w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym Solne Miasto w Wieliczce przy ul. Tadeusza Kościuszki 15.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji medali sportowych, medali okolicznościowych, monet, orderów, breloków i pinsów. Nowoczesna linia produkcyjna pozwala nam na przygotowywanie odlewów w technice 2D i 3D. Wykonujemy medale na zamówienie na podstawie przesłanych projektów lub przygotowujemy własne rozwiązanie zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Kliknij i poznaj naszą ofertę.