MCC MEDALE to producent medali i odznaczeń. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość usług. Jako producent monet, medali sportowych, medali okolicznościowych, pinsów i breloków działamy na rynku odlewniczym od wielu lat.

W MCC MEDALE zajmujemy się produkcją i sprzedażą medali sportowych i pamiątkowych, statuetek okolicznościowych, breloków, pinsów i orderów najwyższej jakości. Specjalizujemy się w realizowaniu zamówień indywidualnych i firmowych, w tym na różne produkty reklamowe i gadżety marketingowe.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom możemy przygotować produkty odpowiadające Państwa projektom lub wg wzorów 2D lub 3D zaproponowanych przez naszych grafików.

Wszystkie oferowane odlewy wykonywane są z materiałów najwyższej jakości przy użyciu najnowszych technologii. Pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz najwyższy poziom obsługi klienta sprawia, że grono współpracujących z nami firm oraz organizacji stale się powiększa.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu różnorodne produkty w atrakcyjnych cenach. Realizujemy zamówienia już od 30 sztuk, a cena zależy również od rozmiaru odlewów oraz technik wykorzystanych do produkcji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą medali sportowych i okolicznościowych, monet, pinsów i breloków reklamowych. W celu uzyskania wyceny dla konkretnych produktów mogą Państwo skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta dzwoniąc pod numer +48 570 654 129 lub wysyłając wiadomość na adres: mcc@mccmedale.pl.

Zachęcamy również do skorzystania z formularza wyceny, dzięki któremu łatwiej będzie Państwu przekazać wszystkie informacje dotyczące projektu i szybciej uzyskać wycenę. W celu przejścia do formularza prosimy kliknąć w poniższy link: