MCC Medale to producent medali i odznaczeń na zamówienie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość usług

W MCC Medale produkujemy medale sportowe i pamiątkowe, pinsy, breloki, ordery oraz statuetki najwyższej jakości:

  • Specjalizujemy się w realizowaniu zamówień indywidualnych oraz firmowych. Wśród naszych klientów są zarówno organizatorzy zawodów sportowych, jak i organizacje poszukujące produktów reklamowych i gadżetów marketingowych.
  • Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w naszej ofercie uwzględniamy kompleksową obsługę całego procesu zamówień. Pomagamy Państwu w określeniu wszystkich potrzeb, dzięki czemu możemy przedstawić atrakcyjną cenowo ofertę dopasowaną do Państwa wymagań.

  • Wszystkie odlewy MCC Medale wykonane są z materiałów najwyższej jakości z wykorzystaniem najnowszych technik produkcji. Pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę, atrakcyjna oferta oraz najwyższy poziom obsługi sprawia, że grono współpracujących z nami firm stale się powiększa.
  • Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu wykonywane na zamówienie produkty w atrakcyjnych cenach. Dzięki niskiemu minimum produkcyjnemu nasza oferta dostępna jest także dla firmy z małym zapotrzebowaniem – realizujemy zamówienia już od 30 sztuk.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą konkurencyjną ofertą

Na naszej stronie znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat wszystkich naszych produktów. Informacje uzyskane w ten sposób pomogą Państwu sprecyzować swoje potrzeby oraz uzyskać szybką wycenę. Jeżeli potrzebują Państwo jakichkolwiek dodatkowych informacji mogą skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta dzwoniąc pod numer +48 570 654 129 lub wysyłając wiadomość na adres: mcc@mccmedale.pl.

Zachęcamy również do skorzystania z formularza wyceny, dzięki któremu łatwiej będzie Państwu przekazać wszystkie informacje dotyczące projektu i szybciej uzyskać wycenę. W celu przejścia do formularza prosimy kliknąć w poniższy link: