Dwuczęściowe medale sportowe - rozwiązanie MCC Medale

Dwuczęściowe medale sportowe – unikalne rozwiązanie

Wiemy, że nasi Klienci oczekują od nas realizacji, które będą charakteryzować się najwyższą jakością, dlatego w MCC Medale stale rozwijamy nasze techniki produkcji. Rozszerzeszamy również wachlarz oferowanych produktów oraz dostępnych rozwiązań. Jedną z naszych ostatnich propozycji są dwuczęściowe medale sportowe.

Rosnąca ilość wydarzeń sportowych sprawia, że przy ich organizacji zaczynają liczyć się nawet najmniejsze szczegóły. Wszystkie mają bowiem wpływ na to, czy impreza odniesie sukces, czy poniesie porażkę. Jednym z elementów, który przyciąga uczestników są unikalne medale sportowe.

Jako specjaliści medalnictwa, stale pracujemy nad urozmaiceniem palety naszych możliwości. W przypadku medali sportowych nasi Klienci mogą przygotować medale wyróżniające się nietypowymi kształtami, emaliowanymi elementami, techniką 2D lub 3D, spersonalizowaną szarfą i innymi szczegółami.

Jednym z proponowanych przez nas rozwiązań jest także system nakładek na medale Medal Ranks. Dzięki Medal Ranks na szarfie medalu można umieścić dodatkowe informacje – np. o dystansie, zajętej przez zawodników pozycji, czy też konkurencji.

Dwuczęściowe medale sportowe

Kolejne rozwiązanie, to dwuczęściowe medale sportowe. Są to projekty, na które decyduje się coraz więcej Klientów MCC Medale. Ich charakterystyczną cechą są dwa odlewane elementy, które łączy mocowanie.

Medale składające się z dwóch części to idealne rozwiązanie dla organizatorów, którzy chcieliby umieścić na projekcie wiele informacji, ale zależy im na małej średnicy głównego elementu. W takim przypadku dodatkowe informacje, jak np. datę wydarzenia, dystans biegu, nazwę konkurencji, logotyp wydarzenia lub sponsora można umieścić na zawieszce stanowiącej integralną część medalu.

Swiss Duathlon – realizacja

Przykładem medalu dwuczęściowego jest projekt, który wykonaliśmy na Duathlonowe Mistrzostwa Szwajcarii. Na głównym elemencie medalu Swiss Duathlon umieszczono elementy związane z wydarzeniem oraz logotyp organizator. Dodatkowy element wykorzystany został do podkreślenia roku, w którym odbywała się impreza. Do niego mocowana jest również szarfa.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Każdego roku realizujemy zamówienia dla setek Klientów z Polski oraz spoza niej. Jeżeli poszukujesz producenta medali sportowych kliknij poniższy przycisk i poznaj naszą ofertę: