Medale sportowe na zamówienie zrealizowane na potrzeby Jarosławskiego Święta Biegowego

Jarosławskie Święto Biegowe za nami

Pierwsza niedziela września dla wszystkich mieszkańców Jarosławia – zwłaszcza tych biegających – była prawdziwym świętem sportu. To właśnie 3 września odbyło się tam kolejne Jarosławskie Święto Biegowe, które jest przede wszystkim okazją do zabawy podszytej sportową rywalizacją.

Jarosławskie Święto Biegowe 2017 - krótka relacjaJednak Jarosławskie Święto Biegowe to nie tylko okazja do zabawy. To także świetna szansa na sprawdzenie siebie, przygotowania swojego organizmu, kondycji, a także powiększenie swojej kolekcji medali sportowych! Te przygotowała nasza firma MCC MEDALE i zawisły na szyi ponad 500 uczestników wydarzenia.

Zawodnicy mieli okazję do sprawdzenia się na dystansach 5 i 10 km. Po raz pierwszy odbył się również wyścig na rolkach, którego uczestnicy mierzyli się z 5 km dystansem. Zarówno start, jak i meta wszystkich biegów znajdowały się na jarosławskim rynku, dzięki czemu impreza zgromadziła także grono widzów, którzy dopingowali zawodników pomimo niesprzyjającej, wietrznej i deszczowej aury.

Jarosławskie Święto Biegowe było także okazją do niesienia pomocy. Podczas wydarzenia odbyła się charytatywna zbiórka dla 13-letniej Gabrysi Dzimira, która oczekuje na kosztowną operację serca.

Organizatorzy wydarzenia – Urząd Miasta Jarosławia, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Powiatu Jarosławskiego, Jarosławska Grupa Biegowa „Sokół”, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarosławiu, Centrum Kultury i Promocji, a także Miejski Ośrodek Kultury zadbali nie tylko o świetny i bezproblemowy przebieg wydarzenia, ale także atrakcyjne medale sportowe, które wręczone zostały uczestnikom na mecie biegów.

Tym razem medale sportowe, które wyprodukowaliśmy na potrzeby biegów charakteryzowały się tradycyjnym sposobem wykonania. Dwuwymiarowy projekt medalu sportowego i wykończenie kolorem antycznego srebra sprawiło, że medale dla sportowców świetnie się prezentowały i podkreślały wysoki poziom Jarosławskiego Święta Biegowego.

MCC MEDALE – jest wiodącym producentem medali sportowych, medali i monet okolicznościowych, orderów, pinsów i breloków reklamowych na zamówienie. Pełną ofertę znajdziesz na naszej stronie. Kliknij i dowiedz się więcej: