Medale sportowe PZLA na sezon 2018

MCC oficjalnym dostawcą medali PZLA w sezonie 2018

Początek marca to dla MCC Medale początek współpracy z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki. 8 marca w warszawskiej siedzibie związku podpisaliśmy umowę, dzięki której MCC Medale zostało oficjalnym dostawcą medali PZLA w sezonie 2018.

Nasze doświadczenie w projektowaniu i produkcji medali sportowych zaowocowało współpracą z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki. Nasza firma w sezonie 2018 będzie dostarczała medale na zawody w randze mistrzostw Polski. Na potrzeby PZLA poza medalami wyprodukujemy także związkowe pinsy, statuetki na zawody oraz inne produkty z naszej oferty.

Medale sportowe Polskiego Związku Lekkiej Atletyki na sezon 2018

Medal na sezon 2018 to uniwersalny projekt, którego zamysł został dostarczony przez związek. Ilość dyscyplin, w których rozgrywane są zawody PZLA oraz wymóg jednego wzoru medalu wymagało od naszej firmy zaproponowania rozwiązania, które pomogłoby je wyróżnić. Poza standardowymi rozwiązaniami takimi jak wykonanie medali sportowych w trzech kolorach odpowiadających pozycjom zajmowanym przez zawodników nasza firma zaproponowała autorskie rozwiązanie Medal Ranks.

Medal Ranks do medali PZLA

Polski Związek Lekkiej Atletyki jest jednym z naszych pierwszych klientów, który skorzysta z naszej nowości. Medal Ranks to system nakładek na medale, dzięki którym możliwe jest uzupełnienie informacji na medalu o dodatkowe, interesujące nas treści. W przypadku medali dla PZLA przygotowaliśmy Medal Ranksy z informacjami o konkurencjach, w których rozgrywane będą zawody.

Jako, że medale mają pełnić także rolę wizerunkową mają one także dodatkowe elementy, które nadają im pożądanego wyglądu. Poza wykonaniem medali w trzech kolorach – złotym, srebrnym i brązowym, znajdujące się na medalach loga PZLA zostały pokryte specjalną czerwoną emalią, dzięki której te elementy będą się dodatkowo wyróżniać.

Partnerstwo PZLA z MCC Medale to także korzyści dla okręgowych związków lekkiej atletyki oraz klubów licencjonowanych przez PZLA. Nasza firma przygotowała dla nich specjalną, korzystną ofertę na medale sportowe oraz pozostałe produkty.

Cieszymy się, że możemy brać czynny udział w rozwoju polskiej lekkoatletyki. Mamy nadzieję, że pionierskie działania na polu współpracy pomiędzy MCC Medale, a związkami i organizacjami sportowymi przyczynią się nie tylko do rozwoju sportu, ale też do zwiększenia jego atrakcyjności i popularyzacji wśród widzów.