MCC Medale w Forbsie

MCC Medale na stronach najnowszego wydania Forbesa!

Od pewnego czasu społeczność polskich przedsiębiorców żyje najnowszą edycją Listy 100 Najbogatszych Polaków “Forbesa” 2018. Nic dziwnego, majątki zgromadzone przez osoby na niej się znajdujące wzbudzają podziw, motywują i inspirują.

Forbes, czyli jeden z najpopularniejszych miesięczników ekonomicznych po raz pierwszy ukazał się w Stanach Zjednoczonych już w 1917 roku. Do Polski, za sprawą wydawnictwa Axel Springer Polska zawitał prawie 90 lat później. Od 2004 roku polscy czytelnicy mogą śledzić najważniejsze wydarzenia ekonomiczne z kraju i świata, branżowe trendy i strategie najlepszych biznesmenów, dyrektorów i specjalistów z różnych dziedzin.

Jednym z elementów, który przyciąga czytelników jest wydawana rokrocznie lista najbogatszych Polaków. Tegoroczna edycja jest rekordowa pod względem ilości osób, którym udało się zgromadzić majątek wart więcej niż 1 mld złotych. Takich osób jest już 37, z czego czołowa szóstka zalicza się do elitarnego grona najbogatszych ludzi świata (wg amerykańskiego “Forbesa”).

Top 5 Listy 100 Najbogatszych Polaków “Forbesa” 2018

Czołowe miejsca rankingu zajmują osoby, które od lat kojarzone są z polskim biznesem:

  1. Majątek wart prawie 14 mld zł posiadają Sebastian i Dominika Kulczyk – rodzeństwo, które odziedziczyło biznes po zmarłym ojcu – Janie Kulczyku. Rodzeństwo działa w branżach chemicznych, związanych z infrastrukturą, energetyką oraz inwestycjami.
  2. Michał Sołowow – drugi najbogatszy Polak zgromadził majątek wyceniany na prawie 11,5 mld zł. Sołowow jest właścicielem kilku firm produkcyjnych, m.in. Barlinek – największego w Polsce producenta drewnianych podłóg.
  3. Trzecia pozycja przypadła właścicielowi Cyfrowego Polsatu. Zygmunt Solorz, który działa również w branży telekomunikacyjnej, czy też energetycznej zgromadził majątek o wartości ok. 10 mld zł.
  4. Jerzy Starak znany z działalności w farmacji, za sprawą rozwijającej się Polpharmy posiada majątek wyceniany na ok. 6,3 mld zł.
  5. Piątą pozycję zajął Dariusz Miłek. Jest on twórcą jednej z największych europejskich sieci obuwniczej znanej pod marką CCC i zgromadził nieco ponad 5 mld zł.

Co zrobić, żeby dostać się na Listę 100 Najbogatszych Polaków?

To pytanie zadaje sobie z pewnością każdy. Z roku na rok poprzeczka podnoszona jest coraz wyżej, dlatego żeby znaleźć się na liście Forbesa w 2018 roku potrzebny był majątek wynoszący przynajmniej 491 mln złotych.

MCC Medale w Forbesie

Lista 100 najbogatszych polaków Forbesa i MCC Medale

Lista 100 Najbogatszych Polaków 2018 “Forbesa” to z pewnością gwóźdź wydania. Dla naszej firmy liczy się także inny fakt. Na jednej ze stron czasopisma znajduje się bowiem krótka informacja o MCC Medale. W dziale “Nowości i Trendy” przedstawiamy jeden z naszych flagowych produktów – prestiżowe pinsy, które pomagają promować firmę w elegancki sposób.

Doświadczenie zdobyte przez lata działalności pozwala nam wyróżniać się najwyższą jakością produkowanych odlewów. Nasza firma została zbudowana od podstaw w Polsce. Zespół specjalistów i ekspertów na każdym etapie produkcji sprawia, że każdego roku ufają nam setki Klientów z różnych branż. Realizujemy pinsy dla czołowych polskich i zagranicznych firm, organizacji oraz przedstawicieli władzy.

Rozbudowana i zaawansowana technologicznie linia produkcyjna w naszym zakładzie zlokalizowanym w centrum Polski pozwala nam na szybką realizację zamówień oraz sprzyja dostarczaniu gotowych pinsów w dowolne miejsce w krótkim czasie.

Jeżeli poszukujesz producenta pinsów dla swojej firmy kliknij w poniższy przycisk i zapoznaj się z naszą ofertą: