Medale dla klientów

Dziękujemy za współpracę w 2017 roku!

Powoli zbliżamy się do końca 2017 roku, który dla MCC Medale był rokiem dynamicznego rozwoju pełnego ciekawych wyzwań.

Cieszymy się, że jakość usług, które dostarczamy spełnia oczekiwania naszych Klientów. Stale doskonalimy się, żeby wszystkie zrealizowane przez nas projekty dostarczały Państwu zadowolenia oraz były prawdziwą wizytówką organizowanych wydarzeń sportowych, rocznic i firm.

Setki zrealizowanych projektów i stale poszerzające się grono Klientów były również bodźcem zmian. W związku z coraz większą liczbą obsługiwanych zamówień zwiększył się nie tylko nasz zespół, ale również siedziba, dzięki której jesteśmy w stanie realizować jeszcze bardziej wymagające zamówienia.

Wiemy, że trud włożony w ciągłe doskonalenie technik produkcji oraz obsługi Klientów przynosi efekty, ale nie byłoby to możliwe bez Państwa zaufania.

Właśnie dlatego chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Klientom za udaną współpracę w 2017 roku. Cieszymy się, że mogliśmy realizować dla Państwa projekty wszelkiego rodzaju – medali sportowych i okolicznościowych, monet, pinsów i innych produktów na zamówienie.

Korzystając z okazji chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych przyniesie Państwu wiele cudownych chwil.

Życzymy również wszystkiego najlepszego w zbliżającym się 2018 roku. Niech ten Nowy Rok będzie dla Państwa pełen sukcesów na polu prywatnym oraz zawodowym!

 

Zespół MCC Medale