Bycie producentem medali i odznaczeń pozwala nam – firmie MCC MEDALE – kontrolować cały proces produkcyjny, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych usług.

Jako lider na polskim rynku odlewniczym zajmujemy się produkcją medali sportowych i medali okolicznościowych, pinsów oraz przypinek metalowych, monet pamiątkowych, orderów i odznaczeń oraz breloków reklamowych do kluczy. Wszystkie produkty charakteryzują się najwyższą jakością, którą zapewniamy dzięki ręcznej obróbce.

Wysoką jakość oraz trwałość odlewów uzyskujemy, dzięki wykorzystaniu ZNALU – stopu cynku i aluminium – do ich produkcji. Najwyższą jakość medali, monet, orderów i innych odlewów pomagają osiągnąć nam również specjalne powłoki galwaniczne, dzięki którym produkty nie ulegają korozji i są odporne na ścieranie. Powłoki dostępne są w różnych kolorach.

Gwarancja najwyższej jakości nie byłaby możliwa gdyby nie pasja i zaangażowanie. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań do tego, by wykonywane przez nich medale sportowe i inne produkty wyróżniały się jakością. Każdy produkt poddawany jest ręcznej obróbce, dzięki czemu już na tym etapie możemy wyeliminować wszystkie błędy.

Jednym z naszych atutów jest również lokalizacja naszej produkcji. Dzięki fabryce w centrum Polski zyskujecie Państwo pewność, że otrzymane medale i inne produkty przez nas odlewane są wyłącznie krajowego pochodzenia. Ponadto, decydując się na współpracę z MCC MEDALE otrzymują Państwo:

  • bogatą ofertę produktów odlewanych – medali sportowych i okolicznościowych, monet, pinsów, orderów oraz breloczków reklamowych,
  • gwarancję najwyższej jakości produktów,
  • najwyższy standard wykonywanych usług,
  • szybki czas realizacji,
  • atrakcyjną cenę.

Zachęcamy do kontaktu.