Monety na zamówienie dla firm

Monety na zamówienie – korzyści dla Twojej firmy

Monety na zamówienie spotykamy najczęściej w szczególnych miejscach – parkach narodowych, muzeach, punktach widokowych. Okolicznościowe monety, które mają nam przypominać o wizycie w danej lokalizacji to gadżety promocyjne, które każdy chętnie zabiera ze sobą. Jak można wykorzystać je do promocji biznesu? Na to pytanie odpowiemy w dalszej części wpisu.

Monety okolicznościowe na zamówienie nie są środkiem płatniczym. Mają one jednak wartość symboliczną i są doskonałym nośnikiem wspomnień. Monety na zamówienie wykorzystywane są najczęściej wszędzie tam, gdzie można je powiązać z daną lokalizacją. Nie dziwi więc, że największą popularnością cieszą się w miejscach, w których przewija się dużo ludzi.

Parki narodowe, muzea, galerie sztuki, skanseny, punkty widokowe – wszędzie tam można znaleźć monety okolicznościowe, które są do nabycia w sklepach z pamiątkami lub w specjalnych maszynach vendingowych. Stanowią doskonałą pamiątkę dla odwiedzających, mogą być też prezentem dla bliskich. Jednak, czy monety na zamówienie są zarezerwowane tylko dla licznie odwiedzanych miejsc?

Monety na zamówienie dla firm

Monety okolicznościowe to przede wszystkim ciekawy i zaskakujący pomysł na gadżety reklamowe dla firm. O ile w przypadku miejsc turystycznych nie są one niczym nadzwyczajnym, tak w przypadku, w którym otrzymają je klienci Twoje firmy mogą być prezentem, dzięki któremu świadomość Twojej marki utkwi im w pamięci na dłużej.

Jak możesz wykorzystać monety na zamówienie w celach biznesowych? Przedstawiamy kilka propozycji, które pomogą Ci wykorzystać ich potencjał w swojej działalności

Monety okolicznościowe – prezent dla klientów

Monety na zamówienie możesz wykorzystać jako prezent wręczany najlepszym klientom. Ich wartość estetyczna sprawia, że przyciągają uwagę i cieszą oko. Wręczone klientowi za długoletnią i udaną współpracę z pewnością go zaskoczą i pozostawią pozytywne wrażenie. Monety mogą być również wykorzystywane jako nietypowy prezent dla nowych klientów, który wyróżni Cię spośród firm posługujących się standardowymi gadżetami reklamowymi – długopisami, breloczkami, itp.

Monety na zamówienie w programie lojalnościowym

Monety okolicznościowe na zamówienie to doskonały gadżet reklamowy, który możesz wykorzystać w programie lojalnościowym dla swojej firmy. Zaoferuj je swoim klientom za zrobienie zakupów na określone przez Ciebie kwoty, a po uzbieraniu przez nich odpowiedniej ilości, wymieniaj monety na nagrody dla klientów.

Żetony na wydarzenia

Monety na zamówienie możesz wykorzystać w trakcie różnego rodzaju wydarzeń organizowanych przez Twoją firmę dla klientów lub pracowników. Mogą one stanowić formę niepowtarzalnych żetonów, które uczestnicy wydarzenia mogą wymienić na atrakcje, posiłki lub napoje w specjalnie przygotowanych punktach. Unikalność wzoru i technika wykonania sprawia, że monety na zamówienie są nie do podrobienia, a Ty masz pełną kontrolę nad kosztami wydarzenia.

Monety okolicznościowe jako bon podarunkowy

Monety na zamówienie dla firm jako gadżet reklamowyNa koniec przedstawiamy propozycję wykorzystania monet na zamówienie, którą z powodzeniem wdrożył jeden z naszych klientów – Lukullus – warszawska sieć prestiżowych cukierni z ponad 70 letnią tradycją.

Moneta okolicznościowa nazwana Cornucopią wykorzystywana jest przez cukiernię jako bon podarunkowy o określonej wartości, który można nabyć w jednym z punktów, a następnie wymienić na dowolne produkty z oferty. Dzięki temu Cornucopie przyczyniają się nie tylko do zwiększenia sprzedaży, ale też przyciągają do cukierni nowych klientów, którzy zostali obdarowani tymi monetami okolicznościowymi.

Monety przygotowane na zamówienie cukierni Lukullus to dwustronny projekt 3D z wizerunkiem postaci. Został on postarzony tak, żeby przypominać wybijane w starożytności złote monety.

Wymienione powyżej przykłady to tylko potwierdzenie faktu, że monety okolicznościowe na zamówienie to nie tylko pamiątka, którą można oferować w punktach odwiedzanych przez turystów, ale też unikalny gadżet reklamowy. Można je wykorzystać nie tylko do promocji firmy, ale też jako narzędzie wspierające sprzedaż i pozyskiwanie klientów. Jako MCC Medale zajmujemy się produkcją monet na zamówienie oraz innych odlewów reklamowych. Jeżeli poszukujesz monet okolicznościowych dla swojej firmy kliknij poniższy przycisk i zapoznaj się z naszą ofertą: