Monety okolicznościowe na zamówienie

Monety okolicznościowe na zamówienie

Wieloletnie doświadczenie i unikalne techniki produkcji sprawiają, że jesteśmy w stanie zaoferować monety okolicznościowe i pamiątkowe na zamówienie najwyższej jakości.

Dostarczamy trwałe i wytrzymałe monety bite i odlewane. W zależności od potrzeb monety produkujemy w technikach 2D lub 3D. Dzięki artystom-grafikom pracującym w naszym zespole, pomożemy Ci przygotować unikalny projekt monety tworząc z niej małe dzieło sztuki o wysokich walorach estetycznych, którym zachwycisz wszystkich obdarowanych.

Nasze możliwości

Nowoczesna linia produkcyjna umożliwia nam szybką i bezproblemową realizację zamówień. Już w około 3 tygodnie od ustalenia ostatecznej wersji projektu monety możemy dostarczyć Ci gotowy produkt.

Monety okolicznościowe na zamówienie wybijamy z mosiądzu, aluminium lub miedzi, a odlewamy ze stopu metali. Standardowe monety tworzymy w wymiarach od 2 cm do 4 cm średnicy. Jeżeli szukasz większych monet, zapoznaj się z naszą ofertą medali okolicznościowych.

W zależności od Twojego zapotrzebowania monety możemy dostarczyć Ci pokryte powłokami w kolorze złota, srebra lub brązu – zarówno w odcieniach błyszczących, jak i antycznych. Na specjalne potrzeby jesteśmy w stanie zaproponować również srebrne monety pamiątkowe oraz te pokryte prawdziwym złotem.

Monety pamiątkowe – czy to dobre rozwiązanie dla Ciebie?

Monety okolicznościowe na zamówienie to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowej pamiątki lub ciekawego prezentu. Wartość estetyczna oraz możliwość przygotowania unikalnego projektu sprawia, że monety pamiątkowe to także wspaniały gadżet reklamowy. Właśnie dlatego coraz więcej firm decyduje się na wybór monet okolicznościowych produkowanych przez MCC Medale. 

Wśród naszych klientów znajdują się zarówno prywatne firmy oraz przedsiębiorstwa państwowe, jak i instytucje publiczne – urzędy miast, urzędy gmin, parki narodowe, wspólnoty religijne. Jesteśmy więc pewni, że będziemy w stanie przygotować dla Ciebie monety okolicznościowe, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Jeżeli interesuje Cię nasza oferta skontaktuj się z nami bezpośrednio lub skorzystaj z dostępnych na naszej stronie internetowej formularzy kontaktowych. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą i pomoże zrealizować Twój pomysł.

Monety okolicznościowe na blogu MCC MEDALE:

Produkty 2D i 3D

Produkty 2D i produkty 3D - różnice odlewów MCC Medale

Wykonane na zamówienie odlewy już dawno przestały być kawałkami…
Memoriał im. Eugeniusza Nazimka

Memoriał im. Eugeniusza Nazimka - pamiątkowe medale [Realizacja]

Memoriał im. Eugeniusza Nazimka to wydarzenie, które od 1983…
Pamiątkowe monety pozłacane i posrebrzane

Unikalne pamiątkowe monety - pozłacane i posrebrzane

Pamiątkowe monety oraz monety okolicznościowe to rodzaj drobnych…