Cena medali i innych produktów – wypełnij formularz wyceny

Nie chcesz korzystać z formularza?

Możesz skontaktować się z nami w jeden z poniższych sposobów:

mailowo na adres: mcc@mccmedale.pl
telefonicznie – pod numerem: + 48 690 016 789+ 48 690 016 789
przez formularz kontaktowy w zakładce “Kontakt”

Najczęstsze pytania

Jaka jest cena medali? Ile kosztują pinsy i inne produkty MCC Medale? 

Zdobyte przez wiele lat doświadczenia w produkcji pozwalają nam na zaoferowanie Państwu wysokiej jakości odlewów w konkurencyjnych cenach. Cena medali, podobnie jak pozostałych produktów uzależniona jest od wielu czynników. Na cenę medali wpływa m. in. rozmiar projektu, wielkość zamówienia, technika wykonania.

Cena medali i innych produktów MCC Medale zależy również od dodatkowych wyboru dodatkowych elementów projektów takich jak emaliowanie, grawerowanie, lub użycie kolorowych wklejek 3D. 

Do czego służy formularz wyceny?

Dzięki formularzowi wyceny szybko uzyskasz wstępną wycenę dla interesujących Cię produktów. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza w przeciągu 1-2 dni roboczych prześlemy dla Ciebie gotową propozycję ceny medali, pinsów i innych produktów wybranych przez Ciebie z naszej oferty.

Czy skorzystanie z formularza oznacza złożenie zamówienia?

Spokojnie! Dzięki formularzowi wyceny będziemy w stanie przygotować dla Ciebie szacunkową cenę medali i innych produktów. Wysłanie zapytania nie zobowiązuje Cię do podjęcia współpracy. O tym, jak wygląda pełen proces składania zamówień dowiesz się z poradnika, który dla Ciebie przygotowaliśmy (kliknij, żeby przejść do poradnika).

Nie chcesz korzystać z formularza?

Formularz wyceny to najprostszy sposób na uzyskanie wstępnej wyceny na interesujące Cię produkty. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie chcesz z niego korzystać, możesz skontaktować się z nami w jeden z poniższych sposobów: