Wypełnij formularz i otrzymaj darmową wycenę już dziś lub w kolejny dzień roboczy   Dodaj kolejny Jak przygotować pliki?


   Szczegółowa wycena

   Otwórz szczegółową wycenę

    Jak przygotować pliki?

    Nie chcesz korzystać z formularza?

    Możesz skontaktować się z nami w jeden z poniższych sposobów:

    mailowo na adres: mcc@mccmedale.pl
    telefonicznie – pod numerem: +48 690 006 458
    przez formularz kontaktowy w zakładce “Kontakt”

    Najczęstsze pytania

    Jaka jest cena medali? Ile kosztują pinsy i inne produkty MCC Medale?

    Nie posiadamy standardowych cenników. Cena medali, podobnie jak pozostałych produktów uzależniona jest od wielu czynników. Na cenę medali wpływa m. in. rozmiar projektu, wielkość zamówienia, technika wykonania.

    Cena medali i innych produktów MCC Medale zależy również od dodatkowych wyboru dodatkowych elementów projektów takich jak emaliowanie, grawerowanie, lub użycie kolorowych wklejek 3D.

    Do czego służy formularz wyceny?

    Dzięki formularzowi wyceny szybko uzyskasz wstępną wycenę dla interesujących Cię produktów. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza w przeciągu 1-2 dni roboczych prześlemy dla Ciebie gotową propozycję ceny medali, pinsów i innych produktów wybranych przez Ciebie z naszej oferty.

    Czy skorzystanie z formularza oznacza złożenie zamówienia?

    Skorzystanie z formularza jest niezobowiązujące. Dzięki niemu uzyskasz wstępną wycenę dla interesujących Cię produktów. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza w przeciągu 1-2 dni roboczych prześlemy dla Ciebie gotową propozycję ceny medali, pinsów i innych produktów wybranych przez Ciebie z naszej oferty.

    Nie chcesz korzystać z formularza?

    Formularz wyceny to najprostszy sposób na uzyskanie wstępnej wyceny na interesujące Cię produkty. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie chcesz z niego korzystać, możesz skontaktować się z nami w jeden z poniższych sposobów:

    Wszelkie prawa zastrzeżone - MCC Medale
     
    Zadzwoń do nas - przycisk