Wypełnij formularz wyceny

Wieloletnie doświadczenie w produkcji pozwala nam zaoferować Państwu wysokiej jakości odlewy w konkurencyjnych cenach. W celu uzyskania wyceny prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Najczęstsze pytania

Do czego służy formularz wyceny?

Dzięki formularzowi wyceny szybko uzyskasz wstępną wycenę dla interesujących Cię produktów. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza w przeciągu 1-2 dni roboczych prześlemy dla Ciebie gotową propozycję.

Czy skorzystanie z formularza oznacza złożenie zamówienia?

Spokojnie! Dzięki formularzowi wyceny będziemy w stanie przygotować dla Ciebie szacunkowy koszt realizacji zlecenia. Wysłanie zapytania nie zobowiązuje Cię do podjęcia współpracy. O tym, jak wygląda pełen proces składania zamówień dowiesz się z poradnika, który dla Ciebie przygotowaliśmy (kliknij, żeby przejść do poradnika).

Od czego zależy cena?

Zdobyte przez wiele lat doświadczenia w produkcji pozwalają nam na zaoferowanie Państwu wysokiej jakości odlewów w konkurencyjnych cenach. Koszt wykonania danego produktu uzależniony jest od jego rozmiaru, wielkości zamówienia oraz stopnia skomplikowania projektu.

Nie chcesz korzystać z formularza?

Formularz wyceny to najprostszy sposób na uzyskanie wstępnej wyceny na interesujące Cię produkty. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie chcesz z niego korzystać, możesz skontaktować się z nami w jeden z poniższych sposobów: