Produkujemy medale biegowe na zamówienie

Trzy medale biegowe wykonane na zamówienie przez MCC Medale

Zapraszamy do zamówienia unikalnego medalu na zamówienie który, na pewno, przyciągnie więcej uczestników na start Państwa zawodów. Oferujemy szerokie zaplecze techniczne, gwarantujemy wysoką jakość oraz zapewniamy darmowy projekt.

Kompozycja trzech medali biegowych wykonanych na zamówienie przez MCC Medale

Szukają Państwo medali na biegi? Świetnie, jesteśmy producentem!

Medale biegowe zajmują specjalne miejsce w portfolio naszych produktów. Wiele lat współpracy z organizatorami imprez biegowych pozwoliło nam zebrać niezbędne doświadczenie potrzebne do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Co muszą Państwo wiedzieć o współpracy z nami?

  • Nie każdy organizator musi mieć czas na projektowanie wizualne, dla tego wszyscy nasi klienci mogą liczyć na bezpłatny projekt - wystarczy dostarczyć nam pomysł lub wstępny opis medalu.
  • Szeroka gama wykonywanych odlewów, pozwala nam dopasować zlecenie do Państwa budżetu. Współpracując z nami, otrzymują Państwo kompleksową obsługę.
  • Posiadamy wszystkie akcesoria: od etui, przez medal ranks, aż po wstęgi — mogą Państwo zamówić wszystko w jednym miejscu.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Stworzyliśmy medale biegowe dla:

Historia medali biegowych — od gałązek oliwnych po złoto, srebro i brąz

Historia zawodów biegowych jest nierozerwalnie związana z początkiem antycznych Olimpiad, kiedy to najważniejszą konkurencją był sprint na 180 metrów (dystans określany mianem „stadionu”). Jednak dopiero pierwsza Olimpiada nowożytna w Atenach (1896) wprowadziła tradycję wręczania medali — zdobywali je dwaj pierwsi zawodnicy: zwycięzca otrzymywał srebrny, drugi zawodnik brązowe trofeum.

Trzecie Igrzyska Olimpijskie (St Louis, 1904) wprowadziły obowiązujący do dziś, podział na trzy krążki: złoty, srebrny i brązowy, natomiast IO w Rzymie (1960) to pierwszy przypadek, kiedy medale ze wstęgą wiesza się na szyjach sportowców.

Galeria realizacji:

Projekty odlewów zamówionych w MCC Medale: moneta okolicznościowa, medal sportowy oraz pins w kształcie czaszek

Przygotujemy za darmo projekt medali biegowych

Dostarczyliśmy najładniejsze medale na wiele imprez sportowych, wiemy ile czasu i wysiłku zajmuje organizacja biegu. Z tego powodu, w naszej odlewni, dla wszystkich naszych klientów oferujemy bezpłatną usługę zaprojektowania medalu biegowego — wystarczy dostarczyć nam wstępny opis lub pomysł na medal.

Nakładki na medale biegowe: medal ranks

Teraz łatwo mogą Państwo wzbogacić swój medal pamiątkowy dedykowaną nakładką na szarfę. Przykładowo nakładka może informować o zajętym miejscu, kategorii wiekowej, lub zawierać dodatkowe informacje.

Nakładki pasują do medalu, a są zwłaszcza przydatne jeżeli chcesz zamówić jeden wzór na całe wydarzenie.

Odlewany medal ze specjalnie zaprojektowaną wstęgą

Szarfy do medali biegowych

Zgodnie ze współczesnymi standardami, zwycięzcy zawodów biorą udział w ceremonii dekoracji, kiedy to organizator zawiesza im wygrane na szyi. Nasza odlewnia podchodzi kompleksowo do produkcji medali biegowych, dla tego oferujemy szeroki wybór szarf.

Zajmujemy się również konfekcją, więc odbierasz od nas gotowe do wręczenia komplety.

Dostępne kolory medali biegowych

Medale na biegi – oferta dla organizatorów

Medale na imprezy biegowe produkcji MCC Medale

Często zadawane pytania

Dla wszystkich naszych klientów projekty są bezpłatne. Wystarczy zaakceptować wycenę, a nasz profesjonalny dział graficzny zajmie się stworzeniem projektu lub adaptacją Państwa pomysłu do wymogów technicznych.

Nie ma takiego wymogu. Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa projekt na podstawie podesłanych materiałów. Wystarczy sam opis i wrócimy do Państwa z gotową propozycją. Wizualizacja jest bezpłatna!

Logistyczne minimum to 30 sztuk jednak mniejsze zamówienia też są możliwe. Nasz dział handlowy przygotuje pełną ofertę dla zakładanej ilości.

Standardowo proponujemy medale sportowe o średnicy 70 mm i grubości w przedziale 3,5 – 4 mm. 120 mm to maksymalna wielkość natomiast grubość nie może przekroczyć 10 mm.

Tak, oferujemy medale z przeszytą wstążką. Składając zamówienie w naszej firmie otrzymują Państwo gotowy produkt przygotowany do zawieszenia na szyi.

W naszej ofercie nie posiadamy gotowych rozwiązań. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i robione na specjalne zamówienie wraz z oryginalnym, niepowtarzalnym wzorem.

Cena zamówienia jest zależna od wielu czynników. Ilość sztuk, rodzaj wzoru, stopień skomplikowania, wykończenie. Ze względu na charakter każdego zapytania wycena jest indywidualna. Prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz wyceny albo email – nasz dział handlowy skontaktuje się z Państwem i przedstawi darmową wycenę.

Absolutnym minimum są dwa tygodnie przed wysyłką. Czas ten jest potrzebny na dorobienie szarf, odlewów, wykończenie i przeszycie. Poniżej dwóch tygodni jesteśmy w stanie pomóc, jednak musimy mieć już zrobione formy odlewnicze, zmniejsza się ilość kolorów medali oraz nie będzie możliwa tylko szarfa jednokolorowa.

Matryca jest u nas przechowywana i klient jej ponownie nie opłaca przy domawianiu medali. Cena przy domówieniu jednak może być inna i jest zależna od ilości nowych krążków.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Medale sportowe blogu MCC MEDALE:

 
Zadzwoń do nas - przycisk