Produkujemy medale biegowe na zamówienie

Trzy medale biegowe wykonane na zamówienie przez MCC Medale

Zapraszamy do zamówienia unikalnego medalu który, na pewno, przyciągnie więcej uczestników na start Państwa zawodów. Oferujemy szerokie zaplecze techniczne, gwarantujemy wysoką jakość oraz zapewniamy darmowy projekt.

Kompozycja trzech medali biegowych wykonanych na zamówienie przez MCC Medale

Szukają Państwo medali na biegi? Świetnie, jesteśmy producentem medali sportowych!

Medale biegowe zajmują specjalne miejsce w portfolio naszych produktów. Wiele lat współpracy z organizatorami imprez biegowych pozwoliło nam zebrać niezbędne doświadczenie potrzebne do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Co muszą Państwo wiedzieć o współpracy z nami?

  • Nie każdy organizator musi mieć czas na projektowanie wizualne, dla tego wszyscy nasi klienci mogą liczyć na bezpłatny projekt.
  • Szeroka gama wykonywanych odlewów, pozwala nam dopasować zlecenie do Państwa budżetu. Współpracując z nami, otrzymują Państwo kompleksową obsługę.
  • Posiadamy wszystkie akcesoria: od etui, przez medal ranks, aż po wstęgi — mogą Państwo zamówić wszystko w jednym miejscu.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Stworzyliśmy medale biegowe dla:

Historia medali biegowych — od gałązek oliwnych po złoto, srebro i brąz

Historia zawodów biegowych jest nierozerwalnie związana z początkiem antycznych Olimpiad, kiedy to najważniejszą konkurencją był sprint na 180 metrów (dystans określany mianem "stadionu"). Jednak dopiero pierwsza Olimpiada nowożytna w Atenach (1896) wprowadziła tradycję wręczania medali — zdobywali je dwaj pierwsi zawodnicy: zwycięzca otrzymywał srebrny, drugi zawodnik brązowy medal.

Trzecie Igrzyska Olimpijskie (St Louis, 1904) wprowadziły obowiązujący do dziś, podział na trzy medale: złoty, srebrny i brązowy, natomiast IO w Rzymie (1960) to pierwszy przypadek, kiedy medale ze wstęgą wiesza się na szyjach sportowców.

Galeria realizacji:

Projekty odlewów zamówionych w MCC Medale: moneta okolicznościowa, medal sportowy oraz pins w kształcie czaszek

Przygotujemy za darmo projekt medali biegowych

Dostarczyliśmy medale biegowe na wiele imprez, wiemy ile czasu i wysiłku zajmuje organizacja biegu. Z tego powodu, w naszej odlewni, dla wszystkich naszych klientów oferujemy bezpłatną usługę zaprojektowania medalu biegowego.

Nakładki na medale biegowe: medal ranks

Teraz łatwo mogą Państwo wzbogacić swój medal dedykowaną nakładką na szarfę. Przykładowo nakładka może informować o zajętym miejscu, kategorii wiekowej, lub zawierać dodatkowe informacje.

Nakładki pasują do medalu, a są zwłaszcza przydatne jeżeli chcesz zamówić jeden wzór medalu na całe wydarzenie.

Odlewany medal ze specjalnie zaprojektowaną wstęgą

Szarfy do medali biegowych

Zgodnie ze współczesnymi standardami, zwycięzcy zawodów biorą udział w ceremonii dekoracji, kiedy to organizator zawiesza im medale na szyi. Nasza odlewnia podchodzi kompleksowo do produkcji medali biegowych, dla tego oferujemy szeroki wybór szarf do medali.

Zajmujemy się również konfekcją, więc odbierasz od nas gotowe do wręczenia komplety.

Dostępne kolory medali biegowych

Medale na biegi – oferta dla organizatorów

Medale na imprezy biegowe produkcji MCC Medale

Często zadawane pytania

Ile kosztuje projekt medalu biegowego?

Dla wszystkich naszych klientów projekty medali biegowych są bezpłatne. Wystarczy zaakceptować wycenę, a nasz profesjonalny dział graficzny zajmie się stworzeniem projektu lub adaptacją Państwa pomysłu do wymogów technicznych.

Czy musimy mieć swój własny projekt medalu biegowego?

Nie ma takiego wymogu. Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa projekt na podstawie podesłanych materiałów. Wystarczy sam opis i wrócimy do Państwa z gotową propozycją. Wizualizacja jest bezpłatna!

Jakie jest minimalne zamówienie medali dla biegaczy?

Logistyczne minimum to 30 sztuk jednak mniejsze zamówienia też są możliwe. Nasz dział handlowy przygotuje pełną ofertę dla zakładanej ilości medali sportowych.

Jaki jest najpopularniejszy rozmiar medalu i jaka maksymalna wielkość?

Standardowo proponujemy medale o średnicy 70 mm i grubości w przedziale 3,5 – 4 mm. 120 mm to maksymalna wielkość natomiast grubość nie może przekroczyć 10 mm.

Czy medale biegowe są ze wstążką?

Tak, oferujemy medale z przeszytą wstążką. Zamawiając medale sportowe w naszej firmie otrzymują Państwo gotowy produkt przygotowany do zawieszenia na szyi.

Czy maja Państwo gotowe medale biegowe?

W naszej ofercie nie posiadamy gotowych rozwiązań. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i robione na specjalne zamówienie wraz z oryginalnym, niepowtarzalnym wzorem.

Ile kosztuje medal biegowy?

Cena zamówienia jest zależna od wielu czynników. Ilość sztuk, rodzaj wzoru, stopień skomplikowania, wykończenie. Ze względu na charakter każdego zapytania wycena jest indywidualna. Prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz wyceny albo email – nasz dział handlowy skontaktuje się z Państwem i przedstawi darmową wycenę.

Nie wiem ile osób się zapisze tuż przed imprezą, kiedy ostatecznie muszę podać ilości medali?

Absolutnym minimum są dwa tygodnie przed wysyłką medali. Czas ten jest potrzebny na dorobienie szarf, odlewów, wykończenie i przeszycie. Poniżej dwóch tygodni jesteśmy w stanie pomóc, jednak musimy mieć już zrobione formy odlewnicze, zmniejsza się ilość kolorów medali oraz nie będzie możliwa tylko szarfa jednokolorowa.

Czy matryca u Państwa zostaje? Czy po imprezie mogę domówić medale?

Matryca jest u nas przechowywana i klient jej ponownie nie opłaca przy domawianiu medali. Cena przy domówieniu jednak może być inna i jest zależna od ilości nowych medali.

Czy medale są w 3 kolorach? Czy płaci się dodatkowo za takie kolory?

Medale biegowe oferujemy w 3 kolorach antycznych: złoto, srebro i brąz. Nie płaci się dodatkowo za te kolory, także dla nas najważniejsza jest suma medali – do przygotowania wyceny oraz podział na kolory już na etapie produkcji.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Wiemy, jak wiele trudu wymaga organizacja zawodów biegowych, dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy rozwiązanie skierowane do wszystkich organizatorów. Medale biegowe z MCC Medale to gwarancja wspaniałych nagród dla wszystkich uczestników.

Jedną z rzeczy, które przyciągają zawodników na start zawodów są medale biegowe. W MCC Medale doskonale to rozumiemy i od wielu lat z sukcesem współpracujemy z organizatorami wydarzeń dostarczając im unikalne medale na zamówienie.

Medale biegowe na zamówienie

Tysiące imprez biegowych organizowanych każdego roku w Polsce z pewnością cieszy biegaczy, jednak może być problemem dla organizatorów wydarzeń. To, czy na starcie pojawi się dużo zawodników w coraz większym stopniu zależy od renomy zawodów. Tym, co na nią wpływa jest nie tylko trasa, oprawa, sławni uczestnicy i wsparcie mediów, ale też atrakcyjny pakiet startowy oraz medale biegowe czekające na uczestników na mecie.

Medale biegowe mogą stać się wizytówką zawodów. Zaprojektowane w sposób oddający ducha imprezy stanowią atrakcyjny element wizualny eventów. Przyciągają także zawodników, którzy coraz częściej kolekcjonują medale. Organizatorzy, którzy zdecydują się na przygotowanie medali biegowych na zamówienie zwiększają, więc szansę na jeszcze większy sukces zawodów.

Projekt medali dla biegaczy

Co powinno znaleźć się na medalach na zawody biegowe, żeby projekt był atrakcyjny dla uczestników? Medal biegowy powinien zawierać nazwę wydarzenia, informacje takie jak miejsce odbywania się zawodów, dystans, który mieli do pokonania zawodnicy, a także datę. Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji warto pomyśleć, jakie elementy wizualne powinny znaleźć się na projekcie.

Jednym z podstawowych elementów wizualnych są logotypy wydarzenia i najważniejszych sponsorów. Coraz częściej na projekcie znajduje się także wizualizacja trasy lub elementy wiążące się z miejscem wydarzenia – np. herby miast, charakterystyczne budowle. Na projekcie mogą pojawić się również zwierzęta występujące wokół trasy biegów lub inne elementy środowiska.

Ważny jest również kształt. Medale biegowe mogą być klasyczne – okrągłe lub prostokątne, ale mogą mieć również dowolny kształt, np. biegacza, obrysów województwa lub miejscowości, w której odbywają się zawody, logotypu, itp.

Medale dla biegaczy na zamówienie

Nasza firma jest producentem odlewów na zamówienie. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne techniki produkcji oraz wykwalifikowany zespół pozwala nam oferować medale i inne odlewy najwyższej jakości. Jeżeli producent medali biegowych to to, czego Państwo poszukują, to zapraszamy do skorzystania z formularza wyceny.

Medale sportowe blogu MCC MEDALE:

Zadzwoń do nas - przycisk