Medale okolicznościowe firmy MCC Medale produkowane na zamówienie

Medale okolicznościowe na zamówienie – wszystko co musisz wiedzieć!

Okolicznościowe medale na zamówienie to idealny wybór w przypadku, w którym chcesz uhonorować osobę lub wydarzenie.

Specjalnie przygotowane medale okolicznościowe na zamówienie pomogą Ci uświetnić każdą uroczystość i sprawią, że osoba, która otrzyma medal poczuje się wyjątkowo.

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy i indywidualne podejście do każdego zamówienia sprawiły, że medale naszej produkcji uświetniły i dodały powagi wielu różnorodnym wydarzeniom.

Wiemy, że decyzja o wyborze medalu okolicznościowego może być trudna, dlatego do każdego zapytania podchodzimy w pełni zaangażowani w celu zapewnienia jak największej satysfakcji.

Jako polski producent medali okolicznościowych mamy szeroki wachlarz możliwości. Jesteśmy w stanie wykonać medal według przesłanego projektu lub zaproponować własne rozwiązanie, które opracujemy na podstawie przesłanych sugestii.

Kompleksowe podejście do realizacji zamówienia, najwyższa jakość i atrakcyjna cena medali okolicznościowych sprawiły, że zaufało nam tysiące klientów. Nasze medale uświetniają wydarzenia i uroczystości w firmach, urzędach miast i organizacjach.

Medale okolicznościowe nie tylko na rocznice!

Choć wśród najczęściej produkowanych przez nas medali są te, które mają uświetnić rocznice i jubileusze, wykonujemy także medale na inne okoliczności. Ekskluzywny medal coraz częściej wybierają firmy, które pragną uhonorować swoich pracowników lub podziękować klientom. Jako producent medali dostarczamy je także na inne ważne wydarzenia, np. jedna z naszych realizacji trafiła w ręce księcia Williama i księżnej Kate podczas ich ostatniej wizyty w Polsce (Zobacz wpis na blogu!).

Szerokie spektrum możliwości i nowoczesna linia produkcyjna sprawiają, że poza medalami okolicznościowymi jesteśmy w stanie wykonać także:

  • medale dla klubów sportowych,
  • medale dla stowarzyszeń,
  • medale łowieckie i rybackie,
  • medale dla szkół,
  • medale dla sądów,
  • i inne.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegółową ofertę!

Jako, że przy produkcji medali dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym klientom pełnię satysfakcji każda nasza wycena jest indywidualna. Nie oferujemy gotowych rozwiązań produkowanych masowo. Jeżeli interesuje Cię zamówienie medali dla swojej firmy lub organizacji skontaktuj się z nami:

Nasze realizacje medali okolicznościowych

WYSOKIEJ JAKOŚCI ETUI NA MEDALE

Do wszystkich produkowanych przez nas medali okolicznościowych proponujemy Państwu szeroką gamę etui. Opakowania wyróżniają się:

• materiałem wykonania: drewno, plastik, skóra, tektura,
• rozmiarem: od 2 do 12 cm,
• kolorem: granat, wiśnia, zieleń i wiele innych.

Na specjalne życzenie przy medalach okolicznościowych posiadających nieregularny kształt jesteśmy w stanie dopasować wkładkę etui do kształtu medalu.

Medale okolicznościowe na blogu MCC MEDALE:

Medale dla kół łowieckich - najlepsze przykłady

Medale okolicznościowe dla kół łowieckich [Przykłady]

Polskie koła łowieckie, w celu upamiętnienia rocznic swojego…
Medale okolicznościowe - przykłady wykorzystania

Medale okolicznościowe - przykłady wykorzystania

Firmy coraz częściej sięgają po medale okolicznościowe.…
Medal pamiątkowy, który otrzymał Książę William podczas wizyty w Polsce.

Medal dla księcia Williama i księżnej Kate

Zakończyła się wizyta księżnej Kate i księcia Williama…