Medale okolicznościowe firmy MCC Medale produkowane na zamówienie

Medale okolicznościowe na zamówienie – oferta producenta

Okolicznościowe medale na zamówienie to wybór, który idealnie sprawdzi się w przypadkach, w których chcesz uhonorować osobę lub wydarzenie.

Specjalnie przygotowane medale okolicznościowe na zamówienie pomogą Ci uświetnić każdą uroczystość i sprawią, że osoba, która otrzyma medal poczuje się wyjątkowo. Są one bowiem prestiżową pamiątką i formą wyróżnienia, która odznacza się na tle innych tego typu produktów.

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia sprawiły, że medale okolicznościowe naszej produkcji zostały wybrane przez setki klientów w całej Polsce i na świecie. Uświetniły one wiele różnorodnych wydarzeń i dodały powagi sytuacjom, które tego wymagały.

Wiemy, że decyzja o wyborze medali okolicznościowych może być trudna, dlatego do każdego zapytania podchodzimy w pełni zaangażowani.

Zanim rozpoczniemy realizację zamówienia wraz z Klientami ustalamy jego wszystkie szczegóły. Dzięki temu rozwiązania, które proponujemy są zawsze dopasowane do potrzeb i zapewniają maksimum satysfakcji. Jako polski producent medali okolicznościowych wachlarz naszych możliwości jest szeroki. Jesteśmy w stanie wyprodukować medale okolicznościowe według przesłanego projektu lub zaproponować własne rozwiązanie opracowane na podstawie przesłanych sugestii.

Kompleksowe podejście do realizacji każdego zamówienia, najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena medali okolicznościowych sprawiły, że zaufało nam tysiące klientów. Nasze medale uświetniają wydarzenia i uroczystości w firmach, urzędach miast oraz innych organizacjach, którym zależy na prestiżowych projektach.

Medale okolicznościowe nie tylko na rocznice!

Jeżeli nie szukasz medali na rocznice to nasza oferta jest także dla Ciebie. Śledzimy potrzeby naszych klientów i proponujemy rozwiązania dopasowane do najróżniejszych okoliczności. Ekskluzywne medale coraz częściej wybierają firmy, które pragną uhonorować swoich pracowników lub podziękować swoim klientom i partnerom biznesowym.

Jako producent medali okolicznościowych mamy doświadczenie w dostarczaniu medali także na inne ważne wydarzenia. Jedna z naszych realizacji trafiła w ręce księcia Williama i księżnej Kate podczas ich ostatniej wizyty w Polsce.

Szerokie spektrum możliwości i nowoczesna linia produkcyjna sprawiają, że jesteśmy w stanie dostarczyć medale okolicznościowe wyróżniające się unikalnym projektem i najwyższą jakością wykonania.

Jako, że przy produkcji okolicznościowych medali dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić naszym klientom pełnię satysfakcji, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Brak gotowych, masowych wzorów sprawia, że każde zamówienie wyceniamy indywidualnie. Jeżeli interesują Cię medale okolicznościowe dla Twojej firmy lub organizacji skorzystaj z poniższego przycisku i skontaktuj się z nami poprzez formularz wyceny:

Medale okolicznościowe na 100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę

Nasze realizacje medali okolicznościowych

Inne projekty

WYSOKIEJ JAKOŚCI ETUI NA MEDALE

Do wszystkich produkowanych przez nas medali okolicznościowych proponujemy Państwu szeroką gamę etui. Opakowania wyróżniają się:

• materiałem wykonania: drewno, plastik, skóra, tektura,
• rozmiarem: od 2 do 12 cm,
• kolorem: granat, wiśnia, zieleń i wiele innych.

Na specjalne życzenie przy medalach okolicznościowych posiadających nieregularny kształt jesteśmy w stanie dopasować wkładkę etui do kształtu medalu.

Medale okolicznościowe na blogu MCC MEDALE:

Medale okolicznościowe dla parafii św. Mikołaja w Powidzu.

Medale okolicznościowe dla parafii św. Mikołaja w Powidzu [realizacja]

Medale okolicznościowe sprawdzają się nie tylko jako forma…
Podpisanie umowy na dostawę medali okolicznościowych na jubileusz 100-lecia piłki ręcznej w Polsce

Medale okolicznościowe z okazji jubileuszu 100-lecia piłki ręcznej na ziemiach polskich

2018 rok, to dla polskiego sportu rok wyjątkowy. Swoje 100-lecie…