Breloki reklamowe na zamówienie - prosto od producenta

Trzy breloki reklamowe odlane na zamówienie przez MCC Medale

W ofercie naszej odlewni, oprócz pinsów oraz medali okolicznościowych na zamówienie znajdą Państwo breloki i breloczki promocyjne wykonywane na indywidualne zamówienie. Wykonujemy zarówno breloki z logo firmowym, metalowe breloczki do kluczy jak i realizacje na podstawie indywidualnych pomysłów i zastosowań.

Wyprodukowane, na zamówienie, przez MCC Medale breloki reklamowe

Breloki reklamowe z nadrukiem, logo firmowym lub z indywidualnym projektem? Żaden problem.

Nasza odlewnia jest wyspecjalizowana w produkcji indywidualnych wzorów, więc mogą Państwo realizować u nas breloki reklamowe z logo firmy na każdą okazję i dla każdego klienta oraz w atrakcyjnej cenie.

Co musisz wiedzieć o współpracy z nami?

  • Odlewamy breloki już od 50 sztuk.
  • Po akceptacji wyceny, ustalamy wstępny opis projektu oraz dostarczamy bezpłatny projekt wystarczy podzielić się pomysłem, a nasz dział graficzny, zajmie się resztą.
  • Posiadamy szeroki wachlarz rozwiązań technicznych, oznacza to zarówno duże możliwości jak i możliwość dopasowania się do ustalonego budżetu.
  • Jesteśmy producentem breloków z grawerem jak i ich wersji emaliowanych, do tego oferujemy 2 rodzaje zapięć. Razem daje nam to imponujący wybór dostępnych rozwiązań.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Główne rodzaje breloków:

Breloki klasyczne

Brelok AGH Racing w kolorze srebrnym, wykonany przez MCC Medale na indywidualne zamówienie

Wiele kształtów i rozmiarów, odlew wykonany w jednym kolorze metalu

Breloki emaliowane

Brelok piłkarski wykonany przez MCC Medale

Wiele kształtów i rozmiarów, dowolne kolory, ręcznie nanoszonej emalii

Breloki 3D

V8 - trójwymiarowy breloczek reklamowy wykonany przez MCC Medale

Płaskorzeźba — większe możliwości oddania skomplikowanych detali

Breloki z wklejką

Breloczek wykonany na zamówienie przez MCC Medale

Breloki z trwałą wklejką, dowolne kształty, wiele rozmiarów

Stworzyliśmy breloki reklamowe dla:
Brelok reklamowy Wielka Krokiew

Dlaczego nasze breloki reklamowe są wyjątkowe?

Niezależnie czy są to breloki reklamowe z nadrukiem Twojej marki lub logo Twojej firmy, czy też standardowe breloczki do kluczy, wszystkie nasze produkty są wytwarzane tradycyjnymi, wysoko jakościowymi technikami, które dzięki naszym innowacjom są również atrakcyjne z ekonomicznego punktu widzenia.

Produkcja breloków odbywa się z użyciem matryc, które przechowujemy dla naszych klientów, tak aby w przypadku kolejnego zamówienia były gotowe do wyprodukowania kolejnego nakładu.

W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje zapięć do breloków

Oferujemy dwa rodzaje zapięć z łańcuszkami do breloków, wersja premium jest większa, kółeczko ma większą średnicę a sam łańcuszek ma grubsze ogniwa i masywniejszy łącznik.

Na życzenie, możemy użyć również zapięć dostarczonych przez klienta.

Galeria realizacji breloków reklamowych na zamówienie:

Breloki klasyczne na zamówienie

Breloki emaliowane

Breloki 3D

Breloki z wklejką

Breloki reklamowe, metalowe wyprodukowane przez MCC Medale
Projekty odlewów zamówionych w MCC Medale: moneta okolicznościowa, medal sportowy oraz pins w kształcie czaszek

Bezpłatne projekty breloków z nadrukiem

Projekt graficzny jest podstawą i początkiem każdego breloczka. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest design oraz dopasowanie projektu do wymagań klienta, dla tego oddajemy do Państwa dyspozycji nasz dział graficzny, który wesprze Państwa na etapie projektowym.

Dla wszystkich naszych klientów, po zaakceptowaniu wyceny i ustaleniu wstępnej koncepcji, dostarczamy bezpłatny projekt, dopasowany do Państwa gustu oraz wymogów technicznych naszej odlewni.

Dostępne kolory breloków

Metalowe breloki reklamowe na zamówienie – poznaj ofertę producenta

Często zadawane pytania

Cena breloków jest zależna od wielu czynników. Ilość sztuk, rodzaj wzoru, stopień skomplikowania, wykończenie. Ze względu na indywidualny charakter każdego zapytania wycena jest indywidualna. Prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz wyceny albo email – nasz dział handlowy skontaktuje się z Państwem i przedstawi darmową wycenę.

Dla wszystkich naszych klientów projekty breloków są bezpłatne. Wystarczy zaakceptować wycenę oraz dostarczyć wstępną koncepcję lub opis, a nasz profesjonalny dział graficzny zajmie się stworzeniem projektu lub adaptacją Państwa pomysłu do wymogów technicznych.

Standardowy tryb produkcji to ok. 10 dni od dnia zaakceptowania wizualizacji i złożeniu oficjalnego zamówienia.

Nie. Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa bezpłatny projekt na podstawie podesłanych materiałów. Wystarczy wysłać sam opis i wrócimy do Państwa z gotową wizualizacja breloka.

Breloki są zawsze dwustronne i cena matrycy odlewniczej obejmuje obie strony.

W naszej ofercie nie posiadamy gotowych do odsprzedaży breloków. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i robione na specjalne zamówienie wraz z oryginalnym niepowtarzalnym wzorem, który będzie doskonale budował świadomość marki.

Dysponujemy kilkoma typami łańcuszków do breloczków. Nasi przedstawiciele handlowi pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie dla Państwa projektu.

Oczywiście, wykonujemy również breloki z płaskorzeźbami. Nasz dział graficzny będzie mógł przygotować wizualizację breloka podstawie przesłanych materiałów.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Doświadczenie, które zdobyliśmy w ciągu wieloletniej pracy w branży odlewniczej, pozwoliło nam stworzyć ofertę, dzięki której jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy projekt. Niezależnie od tego, czy jest to brelok do kluczy z logo firmy, czy też zwykły metalowy brelok, który ma być pamiątką lub prezentem.

Odlewane breloki reklamowe do kluczy produkowane przez MCC Medale mogą posiadać dowolny kształt, grafikę oraz tekst, a nawet funkcję otwieracza. Dzięki naszej nowoczesnej linii produkcyjnej breloczki reklamowe możemy wykonać w technice 2D lub 3D. Ich wielkość zależy od potrzeb, jednak najczęściej metalowe breloki mają wymiary ok. 3-4 cm. Dodatkowo warto uwzględnić również wymiary łańcuszka z kółkiem mocującym, który doczepiany jest do breloczka.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego jeżeli interesują Cię breloczki wykonane przez naszą firmę, skontaktuj się z nami w wygodny dla siebie sposób. Możesz to zrobić bezpośrednio lub skorzystać z jednego z formularzy dostępnych na naszej stronie. Nasi pracownicy odezwą się do Ciebie, by wspólnie określić Twoje potrzeb i stworzyć praktyczne upominki, będące doskonałą reklamą dla Twojej firmy.

Breloczki do kluczy na zamówienie

Ofertę naszej firmy kierujemy do wszystkich firm i organizacji, które poszukują wyróżniających się gadżetów reklamowych. Breloki reklamowe na zamówienie są propozycją, która wyróżnia się spośród innych produktów produkowanych masowo. Dzięki przygotowywaniu projektów od podstaw, każda firma ma gwarancję niepowtarzalnego wzoru odpowiadającego jej identyfikacji wizualnej. Sprawdź nasze breloki reklamowe z nadrukiem logo swojej firmy lub inne, według Twojego indywidualnego pomysłu.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z FIRMĄ MCC – PRODUCENTEM BRELOKÓW METALOWYCH?

Indywidualne podejście sprawia, że w naszej ofercie nie znajdziesz gotowych rozwiązań. Jeśli chcesz zamówić unikalne breloki producent, którym jest nasza firma to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Wszystkie metalowe breloki wykonujemy na zamówienie, dlatego warto zapoznać się z zasadami, dzięki którym jesteśmy w stanie zrealizować Twoje zamówienie szybko i dostarczyć Ci breloki najwyższej jakości.

Każdą realizację rozpoczynamy od bezpośredniego kontaktu z klientem. Chcemy w ten sposób określić wszystkie potrzeby oraz wymagania. W zależności od zapotrzebowania możemy przygotować metalowe breloczki wg przesłanego projektu lub zaproponować projekty przygotowane przez nasz zespół artystów-grafików. Ostatni etap przed rozpoczęciem prac to wybór łańcuszka, do którego przymocowany będzie brelok.

Po akceptacji końcowego projektu rozpoczynamy proces produkcyjny. Wszystkie breloki odlewamy w naszej siedzibie w Łodzi z najlepszych stopów. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć metalowe zamówienia najwyższej jakości w czasie ok. 8 dni od momentu akceptacji projektu.
Marki, którym zależy na profesjonalnym wizerunku, sięgają jednak po inne rozwiązania – jednym z nich są breloki metalowe na zamówienie, których jesteśmy producentem. Są o gadżety, które można w pełni spersonalizować. Nasi klienci mogą wybrać dowolny kształt, wielkość, kolor metalu oraz technikę wykonania – 2D lub 3D.

Mogą zadecydować także o tym, czy poszczególne elementy breloków mają być pokryte dodatkowymi kolorami za pomocą specjalistycznych emalii.
Dzięki właściwie nieograniczonym możliwościom personalizowania, klienci naszej firmy mają pewność, że nasze breloki do kluczy, które dla nich wyprodukujemy, będą niepowtarzalne i dostosowane do wszystkich wymagań.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą medali na zamówienie.

Nasze realizacje na blogu MCC MEDALE:

 
Zadzwoń do nas - przycisk