Metalowe breloki reklamowe firmy MCC MEDALEMetalowe breloki reklamowe na zamówienie

Jednym z najpopularniejszych gadżetów, które pokochały firmy są breloki reklamowe. Metalowe breloki z logo stały się nieodłącznym elementem działań promocyjnych i są wręczane klientom lub partnerom biznesowym na spotkaniach i wydarzeniach. Przyczepione do pęku kluczy ułatwiają jego lokalizację stanowiąc przy tym atrakcyjny dodatek.

Ważne jest, by wybierając brelok dla siebie lub swojej firmy zdecydować się na projekt, dzięki któremu wyróżnimy się z tłumu. Spośród dostępnych na rynku propozycji szczególną uwagę powinny zatem zwrócić breloki odlewane, dzięki którym poza ich wysoką jakością wykonania mamy gwarancję unikalnego wzoru dopasowanego do naszych potrzeb.

Metalowe breloki reklamowe na zamówienie – poznaj naszą ofertę

Doświadczenie, które zdobyliśmy w ciągu wieloletniej pracy w branży odlewniczej pozwoliło nam stworzyć ofertę, dzięki której jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy projekt breloków reklamowych.

Odlewane breloki mogą posiadać dowolny kształt, grafikę oraz tekst. Dzięki naszej nowoczesnej linii produkcyjnej breloczki reklamowe możemy wykonać w technice 2D lub 3D. Ich wielkość zależy od potrzeb, jednak najczęściej metalowe breloki mają wymiary ok. 3-4 cm. Dodatkowo do breloczka należy doliczyć wymiary łańcuszka z kółkiem mocującym.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego jeżeli interesuje Cię nasza oferta skontaktuj się z nami w wygodny dla siebie sposób. Możesz to zrobić bezpośrednio lub skorzystać z jednego z formularzy dostępnych na naszej stronie. Nasi pracownicy odezwą się do Ciebie, by wspólnie określić Twoje potrzeby (Kliknij, aby przejść do formularza teraz).

Jak wygląda współpraca z firmą MCC – producentem breloków metalowych?

Indywidualne podejście sprawia, że w naszej ofercie nie znajdziesz gotowych rozwiązań. Każdy brelok metalowy wykonujemy na zamówienie, dlatego warto zapoznać się z zasadami, dzięki którym jesteśmy w stanie zrealizować Twoje zamówienie szybko i dostarczyć Ci breloki najwyższej jakości.

Każdą realizację rozpoczynamy od bezpośredniego kontaktu z klientem. Chcemy w ten sposób określić wszystkie potrzeby oraz wymagania. W zależności od zapotrzebowania możemy przygotować breloki wg przesłanego projektu lub zaproponować projekty przygotowane przez nasz zespół artystów-grafików. Ostatni etap przed rozpoczęciem prac to wybór łańcuszka, do którego przymocowany będzie brelok.

Po akceptacji końcowego projektu rozpoczynamy proces produkcyjny. Wszystkie breloki odlewamy w naszej siedzibie w Łodzi z najlepszych stopów. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć metalowe breloki reklamowe najwyższej jakości w czasie ok. 3 tygodni od momentu akceptacji projektu.

Dostępne rodzaje łańcuszków do breloków

Łańcuszek 1

Łańcuszek 1

Łańcuszek 2

Łańcuszek 2

Łańcuszek 3

Łańcuszek 3

Łańcuszek 4

Łańcuszek 4

Łańcuszek 5

Łańcuszek 5

Odlewane breloki na zamówienie

Odlewane – lakowane breloki

Nowość – breloczki obrotowe

Obrotowe breloczki reklamowe to nowość w ofercie MCC Medale.

Najwyższa jakość wykonania oraz wyjście poza standardowe rozwiązania sprawia, że obrotowe breloczki MCC Medale wyróżniają się na tle konkurentów. Obrotowe breloki z logo przeznaczone są dla wszystkich tych, którzy szukają prestiżowych gadżetów reklamowych.

Z uwagi na poziom skomplikowania projektów czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi od 4 do 5 tygodni. O możliwość zamówienia breloczków obrotowych spytaj kontaktując się z nami bezpośrednio:

Breloki na blogu MCC MEDALE:

Breloczki na zamówienie - projekty MCC Medale

Breloczki na zamówienie - to warto wiedzieć! [5 wskazówek]

Breloczki na zamówienie, to nadal jedna z popularnych form tradycyjnej…
IEM Katowice i ESL ONE 2018 - nieśmiertelniki na wydarzenie

IEM Katowice 2018 i ESL ONE - nieśmiertelniki [Realizacja]

Końcówka lutego i początek marca to dla wszystkich fanów…
Bazy pod brelok z grawerem

Brelok z grawerem - czy to nadal dobre rozwiązanie?

Breloki z grawerem to gadżety reklamowe, które swego czasu…