Produkcja dewocjonaliów odlewanych

Przykładowe realizacje

Dlaczego odlewnia MCC?

Polska firma z tradycjami

MCC to firma z Łodzi która kultywuje rzemieślnicze tradycje odlewnicze. To również 100% polski kapitał.

Ręczna produkcja i tradycja

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane i wykańczane ręcznie za pomocą tradycyjnych technik odlewniczych.

Bezpłatny projekt

Wystarczy podzielić się z nami swoim pomysłem, po zaakceptowaniu wyceny, nasi projektanci zajmą się jego realizacją bez dodatkowych kosztów.

Najczęściej produkowane odlewy

 • medaliony i medaliki
 • krzyżyki i krzyże
 • pinsy
 • monety okolicznościowe
 • statuetki (figury, figurki)
 • breloki
 • magnesy
 • medale okolicznościowe
 • emblematy (popiersia)
 • plakietki modlitewne
 • zawieszki
 • ryngrafy
 • i inne...
Szybka wycena

Formularz wyceny dewocjonaliów
— odpowiedź otrzymasz dziś lub w następny dzień roboczy.   Dodaj kolejny Jak przygotować pliki?


   Nie chcesz korzystać z formularza?

   Możesz skontaktować się z nami w jeden z poniższych sposobów:

   mailowo na adres: [email protected]
   telefonicznie – pod numerem: +48 690 006 458
   przez formularz kontaktowy w zakładce “Kontakt”

   Zamówienia pinsów realizujemy od 50 sztuk.

   Często zadawane pytania

   Ceny odlewów zależą od kilku kluczowych kwestii jak np.: nakład, stopień skomplikowania czy wykończenie. Jeżeli są Państwo zainteresowani nasz ofertą prosimy o wypełnienie formularza, telefon lub wysłanie maila — nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Państwem w ciągu jednego dnia roboczego.

   Nie ma takiej potrzeby, nasz dział graficzny bezpłatnie obsługuje wszystkich naszych klientów, wystarczy przekazać nam swój pomysł oraz zaakcpetować wycenę. Oczywiście, realizujemy również projekty dostarczone przez klientów.

   Projekt odlewu jesteśmy w stanie dostarczyć nawet tego samego dnia, w którym otrzymamy opis produktu lub wstępne materiały. Przy bardziej skomplikowanych realizacjach czas ten może się wydłużyć do 2-3 dni. Na realizację czeka się około 8 dni roboczych od akceptacji projektu. Terminy mogą się różnić w zależności od nakładu i stopnia skomplikowania zamówienia.

   Oczywiście, wykonujemy odlewy z płaskorzeźbami. Nasz dział graficzny będzie mógł przygotować wizualizację odlewu na podstawie przesłanych materiałów.

   Logistyczne minimum to 30 sztuk jednak mniejsze zamówienia też są możliwe. Nasz dział obsługi klienta przygotuje pełną ofertę dla zakładanej ilości.

   Co jeszcze oferujemy
   Darmowy projekt dewocjonaliów

   Darmowy projekt dewocjonaliów dla wszystkich klientów

   Zdajemy sobie sprawę, że udany odlew to nie jedynie w doskonałe wykonanie, lecz także  głębokie zrozumienie symboliki, dobór właściwej techniki oraz, przede wszystkim trafiony projekt. Wszystkim klientom, którzy zaakcpetują wycenę i podzielą się wstępnym pomysłem lub ogólną koncepcją, obiecujemy bezpłatną pomoc w stworzeniu projektu.

   Do większości naszych odlewów proponujemy pasujące etui

   Wszystkie nasze odlewy są zabezpieczone do wysyłki za pomocą folijki, ponadto do pinsów możemy zaproponować dedykowane karty zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie tematyką i wzorem. Jednak najbardziej prestiżową formą opakowania jest etui.

   Etui są chętnie wybierane przez klientów potrzebujących prestiżowych odlewów na specjalne okazje. Nasza oferta zawiera szeroki wybór etui pasujących do różnych typów odlewów oraz specjalne kasuły do monet okolicznościowych. W ramach świadczonych usług, zajmujemy się róznież konfekcjonowaniem, więc dociera do Państwa gotowy produkt.

    
   Zadzwoń do nas - przycisk