MCC – medale sportowe i okolicznościowe, pinsy, monety, ordery i breloki na zamówienie

MCC Medale - producent medali sportowych i okolicznościowych, pinsów i breloków reklamowych

Jesteśmy producentem medali sportowych i metalowych odlewów, dla którego praca jest nie tylko sposobem na biznes, ale też wielką pasją. To właśnie dzięki naszemu zaangażowaniu zaufało nam tak wielu Klientów, a ich grono stale się powiększa.

Realizacja tysięcy projektów medali i zdobyta przez lata wiedza oraz doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu szereg produktów odznaczających się najwyższym standardem i jakością wykonania. Wieloletnia praktyka, doświadczenie i dogodne warunki współpracy sprawiły, że dziś jako producent medali plasujemy się wśród europejskich liderów w tej branży.

O naszym podejściu do produkcji medali i innych odlewów z metalu przekonali się nasi dotychczasowi Klienci. Już od pierwszego kontaktu dokładamy wszelkich starań do tego, żeby współpraca była przejrzysta i prosta, a realizacja zamówień przebiegała w dogodny dla Klientów sposób.

Wszystkie zamówienia przygotowujemy na podstawie przesłanych przez Państwa wzorów lub wytycznych, które następnie dostosowywane są przez naszych artystów-grafików do możliwości produkcyjnych naszej firmy.

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu uzyskujemy odlewy doskonałej jakości, które doceniane są przez Klientów nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Realizujemy zamówienia na medale i inne metalowe odlewy w technikach 2D i 3D już od 30 sztuk, dlatego naszą ofertę kierujemy nie tylko do dużych firm i organizatorów imprez sportowych, ale też do sektora administracyjnego, organizacji pożytku publicznego oraz Klientów indywidualnych, którzy poszukują medali sportowych i okolicznościowych, pinsów, monet, orderów lub breloczków reklamowych na zamówienie.

2016 w liczbach

300 000

odlanych medali

500

zadowolonych klientów

14 dni

średni czas realizacji zamówienia

Nasza oferta

Nasze doświadczenie w wykonywaniu metalowych odlewów sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy projekt, a w szczególności:

medale sportowe – unikalne odznaczenia, które dodadzą prestiżu Twojej imprezie i nagrodzą uczestników wydarzeń sportowych

medale okolicznościowe – najwyższej jakości medale, dzięki którym uhonorujesz osoby lub wydarzenia

pinsy – metalowe przypinki z logo Twojej firmy lub innym unikalnym wzorem

breloki reklamowe – odlewane gadżety reklamowe, dzięki którym urozmaicisz swoje działania marketingowe

ordery i odznaki – wyjątkowe odznaczenia, które pomogą Ci wyróżnić zasłużone dla Twojej firmy lub organizacji osoby

monety okolicznościowe – odlewane ze stopu cynku i aluminium  lub wybijane z mosiądzu, miedzi i aluminium

statuetki – stanowiące pomysł na unikalną i wyjątkową nagrodę.

Dodatkowo, dla naszych Klientów dodaliśmy do oferty możliwość zapakowania zamówionych pinsów i medali okolicznościowych w etui oraz stworzenia spersonalizowanych wstążek do medali sportowych.