MCC MEDALE – polski producent odlewów artystycznych z rzemieślniczym DNA

Studio projektowe MCC Medale podczas pracy

Kilka słów o nas

MCC Medale to firma w 100% z polskim kapitałem specjalizująca się w produkcji medali, monet, pinów oraz unikalnych odlewów artystycznych. W skład naszej oferty wchodzi tylko 10 typów produktów. Dzięki wąskiej specjalizacji nasze odlewy są dopracowane a grono klientów stale się powiększa.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku i dzięki unikalnym na skalę europejską metodom produkcji oraz nieszablonowemu wzornictwu szybko zyskała popularność w Polsce i za granicą.

Rzędy monet okolicznościowych odlewanych na zamówienie

Tradycyjne odlewy w nowoczesnym i ekonomicznym wydaniu

W świecie szybkich i przemysłowych rozwiązań postawiliśmy na wzornictwo i rzemiosło. Dzięki zachowaniu tradycyjnych metod produkcji odlewów, każdy z nich możemy uznać za wyjątkowy i niepowtarzalny.

Jesteśmy świadomi, że zbyt kosztowne rozwiązania nie spotkają się z aprobatą naszych klientów dlatego od początku naszej działalności łączymy to co najlepsze z dwóch światów - wielowiekowe tradycje z nowoczesną infrastrukturą. Takie podejście pozwala nam oferować wyjątkowe odlewy w atrakcyjnych cenach.

Wykonany na zamówienie medal okolicznościowy, polerowany w części produkcyjnej MCC Medale

MCC Medale w liczbach

Od początku naszej działalności wyprodukowaliśmy +2,500,000 odlewów dla ponad 4000 klientów. Codziennie nasze odlewy trafiają do organizatorów eventów sportowych, firm oraz jednostek publicznych w Polsce i na świecie. Nasz dział graficzny wykonał ponad 6000 projektów, które dla naszych klientów są darmowe!

 
Zadzwoń do nas - przycisk