MCC – medale sportowe i okolicznościowe, pinsy, monety, ordery i breloki na zamówienie

MCC Medale - producent medali sportowych i okolicznościowych, pinsów i breloków reklamowych

Jesteśmy producentem medali sportowych i metalowych odlewów, dla którego praca jest nie tylko sposobem na biznes, ale też wielką pasją. To właśnie dzięki naszemu zaangażowaniu zaufało nam tak wielu Klientów, a ich grono stale się powiększa.

Realizacja tysięcy projektów medali i zdobyta przez lata wiedza oraz doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu szereg produktów odznaczających się najwyższym standardem i jakością wykonania. Wieloletnia praktyka, doświadczenie i dogodne warunki współpracy sprawiły, że dziś jako producent medali plasujemy się wśród europejskich liderów w tej branży.

O naszym podejściu do produkcji medali i innych odlewów z metalu przekonali się nasi dotychczasowi Klienci. Już od pierwszego kontaktu dokładamy wszelkich starań do tego, żeby współpraca była przejrzysta i prosta, a realizacja zamówień przebiegała w dogodny dla Klientów sposób.

Wszystkie zamówienia przygotowujemy na podstawie przesłanych przez Państwa wzorów lub wytycznych, które następnie dostosowywane są przez naszych artystów-grafików do możliwości produkcyjnych naszej firmy.

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu uzyskujemy odlewy doskonałej jakości, które doceniane są przez Klientów nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Realizujemy zamówienia na medale i inne metalowe odlewy w technikach 2D i 3D już od 30 sztuk, dlatego naszą ofertę kierujemy nie tylko do dużych firm i organizatorów imprez sportowych, ale też do sektora administracyjnego, organizacji pożytku publicznego oraz Klientów indywidualnych, którzy poszukują medali sportowych i okolicznościowych, pinsów, monet, orderów lub breloczków reklamowych na zamówienie.

MCC Medale w liczbach

ponad 1000000

wykonanych odlewów

1500+

zadowolonych klientów

14 dni

średni czas realizacji zamówienia

Nasza oferta

Nasze doświadczenie w wykonywaniu metalowych odlewów sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy projekt, a w szczególności:

medale sportowe – unikalne odznaczenia, które dodadzą prestiżu Twojej imprezie i nagrodzą uczestników wydarzeń sportowych

medale okolicznościowe – najwyższej jakości medale, dzięki którym uhonorujesz osoby lub wydarzenia

pinsy – metalowe przypinki z logo Twojej firmy lub innym unikalnym wzorem

breloki reklamowe – odlewane gadżety reklamowe, dzięki którym urozmaicisz swoje działania marketingowe

ordery i odznaki – wyjątkowe odznaczenia, które pomogą Ci wyróżnić zasłużone dla Twojej firmy lub organizacji osoby

monety okolicznościowe – odlewane ze stopu cynku i aluminium  lub wybijane z mosiądzu, miedzi i aluminium

statuetki – stanowiące pomysł na unikalną i wyjątkową nagrodę.

Dodatkowo, dla naszych Klientów dodaliśmy do oferty możliwość zapakowania zamówionych pinsów i medali okolicznościowych w etui oraz stworzenia spersonalizowanych wstążek do medali sportowych.

Polskie Stowarzyszenie Sztuki Medalierskiej - logo stowarzyszenia

Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sztuki Medalierskiej

Polskie Stowarzyszenie Sztuki Medalierskiej powstało pod koniec 2015 roku, a jego założenie jest wynikiem trwającej od 2013 roku współpracy artystów medalierów, kolekcjonerów oraz osób ze środowiska akademickiego.

Celem powołania Polskiego Stowarzyszenia Sztuki Medalierskiej jest integracja środowisk zainteresowanych sztuką medalierską, stworzenie platformy do wymiany i promowania medalierskich przedsięwzięć, a także płaszczyzny umożliwiającej kontakt pomiędzy przedstawicielami branży.

Polskie Stowarzyszenie Sztuki Medalierskiej z siedzibą w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie jest organizacją otwartą na obecność i działania nowych członków, którzy mogą aktywnie wesprzeć promowanie sztuki medalierskiej.