Trofea sportowe na zamówienie. Kompleksowa obsługa klubów i eventów.

Zestaw trofeów sportowych wykonanych przez MCC Medale na zamówienie

Medale okolicznościowe, statuetki, monety pamiątkowe, odznaki oraz wiele więcej trofeów na zamówienie. Jako producent możemy zaoferować szeroki wybór asortymentu i najlepsze warunki

Trofea sportowe wyprodukowane na zamówienie przez MCC Medale

Produkujemy wiele rodzajów odlewów, jednak trofea sportowe to nasza specjalność

Od powstania naszej firmy jesteśmy ściśle związani ze środowiskiem sportowym. Trofea z grawerem naszej oferty kierujemy do wszystkich organizatorów wydarzeń sportowych, związków, klubów i organizacji promujących aktywność fizyczną.

Co musisz wiedzieć o współpracy z nami?

  • Projekt to nie problem — wszyscy nasi klienci otrzymują bezpłatne wsparcie naszego studia graficznego — wystarczy dostarczyć nam opis lub wstępną koncepcję.
  • Jesteśmy w stanie dostarczyć gotowe zestawy trofeów: medale, statuetki, pinsy lub odznaki, jak i również pamiątkowe monety. Wszystkie elementy zestawu będą ze sobą spójne oraz zostaną wyprodukowane w atrakcyjnej cenie.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Stworzyliśmy trofea sportowe dla:

Trofeum sportowe — wielowiekowa tradycja celebrowania zwycięstw

Pierwsze wzmianki o trofeach jako symbolu zwycięstwa pochodzą z okresu antycznej Grecji, kiedy to różne przedmioty, przeważnie elementy uzbrojenia, zyskiwały status symbolu wielkiego zwycięstwa. Z czasem ta tradycja przeniosła się na inne dziedziny życia, a zwłaszcza do świata sportu, gdzie zwycięzca był nagradzany właśnie przy pomocy trofeum.

Kontynuując wielowiekową tradycję, nasza odlewnia zajmuje się produkowaniem różnego rodzaju trofeów technikami rzemieślniczymi, zgodnymi z tradycją odlewniczą.

Trofea sportowe odlewane przez MCC Medale
Projekty odlewów zamówionych w MCC Medale: moneta okolicznościowa, medal sportowy oraz pins w kształcie czaszek

Darmowe projekty

Prowadzenie działalności sportowej to bardzo pracochłonne i absorbujące zajęcie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oddajemy bezpłatnie do ich dyspozycji nasze studio graficzne, które przejmuje na siebie obowiązki związane z projektem. Żeby otrzymać bezpłatny projekt wymagamy jedynie dostarczenia opisu projektu lub wstepnęj koncepcji.

Dostępne kolory

Trofea sportowe od producenta – oferta dla organizatorów i klubów

Trofea sportowe na zamówienie wykonane przez firmę MCC Medale

Często zadawane pytania

Dla wszystkich naszych klientów projekty trofeów sportowych i okolicznościowych są bezpłatne. Wystarczy zaakceptować wycenę oraz dostarczyć wstępną koncepcję lub opis, a nasz profesjonalny dział graficzny zajmie się stworzeniem projektu lub adaptacją Państwa pomysłu do wymogów technicznych.

Logistyczne minimum to 30 sztuk z danego wzoru (np. piłka nożna) jednak mniejsze zamówienia też są możliwe. Nasz dział handlowy zaproponuje pełną ofertę dla zakładanej ilości różnych trofeów.

Nie ma takiego wymogu. Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa projekty na podstawie podesłanych materiałów. Wystarczy sam opis i wrócimy do Państwa z gotową propozycją. Wizualizacje produktów są bezpłatne!

Jesteśmy polskim producentem i mamy własny park maszynowy znajdujący się w centralnej Polsce – w Łodzi. Cały nasz proces produkcyjny, włącznie z odlewaniem i wykańczaniem trofeów, odbywa się w naszej siedzibie.

Wykonujemy przede wszystkim medale sportowe, statuetki na podium, breloczki pamiątkowe, nieśmiertelniki oraz małe przypinki metalowe. Nie produkujemy niestety pucharów sportowych, szklanych oraz dyplomów, o które Państwo często pytają. Wykonujemy odlewy metalowe w rozmiarach od 1 cm do 12 cm średnicy.

Trofea sportowe wyceniamy w oparciu o kilka kluczowych czynników jak: wykończenie odlewu, skomplikowanie wzoru i jego rodzaj oraz nakład. Ze względu na skomplikowanie procesu produkcyjnego nie jesteśmy w stanie dostarczyć stałego cennika. prosimy o kontakt poprzez formularz wyceny, email lub telefonicznie — nasz dział handlowy przedstawi darmową i niezobowiązującą wycenę.

W naszej ofercie nie posiadamy gotowych rozwiązań. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i robione na specjalne zamówienie wraz z oryginalnym, niepowtarzalnym wzorem. Jest także możliwość dołączenia specjalnego etui w przypadku medali na zamówienie.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Medale sportowe — zarówno dla zwycięzców jak i uczestników

Medale sportowe dla 3 pierwszych miejsc

Najpopularniejsze trofea sportowe to zdecydowanie medale na zamówienie. Organizatorzy sięgają po nie chętnie ze względu na możliwość obdarowania nimi zarówno poszczególnych grup zawodników, jak i wszystkich uczestników wydarzeń – np. w formie medali za uczestnictwo. Medale sportowe w MCC Medale wykonujemy w technice 2D i 3D, w dowolnym z dostępnych kolorów, ze standardową lub spersonalizowaną szarfą i innymi elementami, które można ustalić w procesie składania zamówienia. Wszystkie medale odlewamy na zamówienie, dzięki czemu gwarantujemy unikalność wzoru.

“Statuetki sportowe na zamówienie – dla uczczenia ważnych zdarzeń i wybitnych osiągnięć

Statuetki klubowe - rodzaj trofeów sportowych

Statuetki na zamówienie to propozycja dla organizatorów eventów, którzy chcieliby wyróżnić poszczególnych uczestników dodatkowymi nagrodami, np. statuetką MVP. Oferujemy statuetki 2D i 3D, w dowolnym kolorze, mocowane na kamieniu, z możliwością grawerowania dodatkowych informacji na plakietkach lub bezpośrednio na odlewie.

Przypinki sportowe — wyróżnij się z klasą

Pinsy (przypinki) klubowe wyprodukowane przez MCC Medale

Pinsy (przypinki) to również rodzaj trofeum sportowego. Wiele klubów zamawia dla kibiców jako formę podziękowania lub dla pracowników i zawodników w ramach manifestacji przywiązania dla barw i tradycji.

Oferujemy pinsy w kilku różnych technikach wykończeniowych, o dowolnym kształcie i w wielu rozmiarach.

Monety kolekcjonerskie — pamiątka na pokolenia

Dwie monety okolicznościowe wykorzystane w charakterze trofeum

Monety bite lub odlewane na zamówienie stanowią świetny sposób na uświetnienie każdego sportowego wydarzenia — tego typu pamiątka z całą pewnością pozostawi niezatarte wrażenie zarówno na uczestnikach jak i kibicach.

Monety kolekcjonerskie mogą również pełnić podobną rolę jak pinsy – są atrakcyjnym gadżetem, który można wręczać kibicom, partnerom lub zasłużonym osobistościom dla klubów sportowych.

Klubowe medale okolicznościowe — dla uczczenia ważnych wydarzeń i rocznic

Dwa medale okolicznościowe wykonane dla klubu sportowego dla MCC Medale

Medale tworzone specjalnie na ważne okazje z życia klubu sportowego. Każdy klub ma swoją, wyjątkową tradycję. Żeby uczcić wyjątkowe wydarzenia w historii klubu, proponujemy produkcję medali pamiątkowych — to doskonały sposób, żeby wyrazić swoją dumę z historii klubu.

 
Zadzwoń do nas - przycisk