Magnesy na zamówienie to nie tylko magnesy na lodówkę...

Magnesy wykonane na zamówienie z odlewni MCC Medale

Nasza odlewnia produkuje również wysokiej jakości magnesy okolicznościowe, magnesy pamiątkowe i magnesy promocyjne. Dzięki temu, że nasze magnesy są z metalu, mogą mieć unikalny kształt, lub dzięki emaliowaniu, dowolne barwy.

Magnesy odlane na zamówienie klienta przez MCC Medale

Produkujemy na zamówienie wyjątkowe magnesy dla każdej branży

W odpowiedzi na duże zainteresowanie branży pamiątkarskiej, sklepów detalicznych oraz agencji reklamowych, a nawet klientów indywidualnych, stworzyliśmy autorskie rozwiązania, pozwalające nam na produkcję magnesów reklamowych na zamówienie, które są zarówno atrakcyjne wizualnie jak i cenowo.

Co musisz wiedzieć o współpracy z nami?

  • Jako producent magnesów pamiątkowych możemy dostarczyć wiele różnych kształtów i rozmiarów. Wszystkie odlewy mają zamontowany mocny magnes neodymowy, który będzie utrzymywał moc latami.
  • Dla wszystkich naszych klientów oferujemy bezpłatny projekt. Wystarczy, że po akceptacji wyceny podzielisz się z nami swoim pomysłem lub opiszesz przeznaczenie danego magnesu.
  • Połączenie odlewu z magnesem, skutkuje mnóstwem dodatkowych możliwości, jak np.: pinsy mocowane na magnes, innowacyjne medale lub łatwe w przyczepianiu otwieracze do butelek.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Stworzyliśmy magnesy okolicznościowe dla:

Dlaczego warto zamówić nasze magnesy?

Przede wszystkim magnesy na zamówienie są w całości wykonane z metalu, co oznacza, że są solidne, trwałe i robią świetne wrażenie. Ponadto doskonale sprawdzą się jako pamiątki sprzedawane gościom i turystom, lub jako gadżet firmowy.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że nasz proces produkcyjny pozwala na szybką i sprawną produkcję kolejnych sztuk tego samego wzoru, co pozwala naszym klientom z branży handlowej, łatwo uzupełniać stany magazynowe.

Galeria realizacji:

Projekty odlewów zamówionych w MCC Medale: moneta okolicznościowa, medal sportowy oraz pins w kształcie czaszek

Chcesz zamówić magnesy pamiątkowe, ale nie masz projektu?

Z przyjemnością Państwu pomożemy! Projektowanie odlewów to rzecz, do której przywiązujemy ogromną wagę, a co ważniejsze, wszyscy nasi klienci otrzymują bezpłatną obsługę projektową.

Wystarczy opowiedzieć nam o projekcie lub podzielić się swoimi pomysłami, a my już zajmiemy się resztą.

Dostępne kolory magnesów

Magnesy – odlewy z magnesami na zamówienie

Magnesy - odlewy z magnesami od MCC Medale!

Często zadawane pytania

Ile kosztuje magnes?

Cena zamówienia jest zależna od wielu czynników. Ilość sztuk, rodzaj wzoru, stopień skomplikowania, wykończenie. Ze względu na charakter każdego zapytania wycena jest indywidualna. Prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz wyceny albo email – nasz dział handlowy skontaktuje się z Państwem i przedstawi darmową wycenę.

Ile kosztuje projekt magnesu?

Dla wszystkich naszych klientów projekty magnesów są bezpłatne. Wystarczy zaakceptować wycenę, a nasz profesjonalny dział graficzny zajmie się stworzeniem projektu lub adaptacją Państwa pomysłu do wymogów technicznych.

Jakie jest minimalne zamówienie magnesów pamiątkowych?

Logistyczne minimum to 30 sztuk jednak mniejsze zamówienia też są możliwe. Nasz dział handlowy przygotuje pełną ofertę dla zakładanej ilości magnesów.

Czy musimy mieć swój własny projekt magnesu?

Nie ma takiego wymogu. Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa projekt na podstawie podesłanych materiałów. Wystarczy sam opis i wrócimy do Państwa z gotową propozycją. Wizualizacja jest bezpłatna!

Gdzie produkowane są magnesy okolicznościowe?

Jesteśmy polskim producentem magnesów i innych odlewów, i mamy własny park maszynowy znajdujący się w centralnej Polsce – w Łodzi. Cały nasz proces produkcyjny włącznie z odlewaniem i wykańczaniem magnesów odbywa się w naszej siedzibie.

Jaki jest najpopularniejszy rozmiar magnesu i jaka maksymalna wielkość?

Tak naprawdę o wielkości magnesu decyduje jego wzór. Standardowo jest to 3 – 5 cm średnicy / szerokości, jednak zawsze staramy się dopasować do wymogów klienta. Maksymalny odlew to 11 cm.

Czy trzeba samemu montować magnesy z tyłu odlewów?

Klient otrzymuje metalowy odlew z zamocowanym już magnesem neodymowym na tyle produktu. Wysyłamy zawsze komplet, który jest już gotowy do zamocowania na metalowej powierzchni.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Magnesy kojarzą się przede wszystkim z popularnymi magnesami na lodówkę, które można znaleźć w różnych miejscach turystycznych. Czy tylko? Oferta odlewanych produktów z magnesami w MCC Medale jest zdecydowanie szersza.

Nasza firma, jako producent odlewów ma do zaoferowania różne rodzaje magnesów. Wśród nich są m. in. magnesy na lodówkę, pinsy z mocowaniem na magnes, medale z magnesem, czy też otwieracze do butelek z magnesem. Do produkcji wykorzystujemy silne magnesy neodymowe. Dzięki temu możemy zachować odpowiedni stosunek wielkości do ich mocy.

Magnesy na lodówkę

Jednym z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych produktów są magnesy na lodówkę. Czym wyróżniają się magnesy na lodówkę z MCC Medale? Przede wszystkim w odróżnieniu od innych popularnych rozwiązań wykonane są w całości z metalu. A to otwiera przed naszymi klientami szereg możliwości płynących z tej techniki produkcji. Magnesy pamiątkowe, podobnie jak inne nasze produkty mogą mieć dowolny kształt, wielkość ok. 10 cm i jeden z oferowanych kolorów metalu. W zależności od potrzeb mogą być wykonane w technice 2D lub 3D, a poszczególne elementy mogą zostać pokryte kolorowymi emaliami.

Medale z magnesami na zamówienie

Pinsy z mocowaniem na magnes

Pinsy na magnes to rozwiązanie dla firm i organizacji, które poszukują odpowiednich gadżetów reprezentacyjnych, a dodatkowym warunkiem jest to, żeby nie niszczyły one ubrań. W odróżnieniu do pinsów ze szpilką pinsy na magnes nie naruszają struktury materiału. Do mocowania ich do ubrań służą dwa silne magnesy, które umieszcza się po dwóch stronach tkanin.

Medale z magnesami

Jednym z nietypowych rozwiązań, po które czasami sięgają nasi klienci są medale sportowe z magnesami. To dość nowatorskie i niespotykane rozwiązań, ale zarazem ciekawe i z pewnością zwracające uwagę osób, które taki medal zdobyły. Medale z magnesami nie różnią się znacząco od innych medali z naszej oferty. Na ich rewersie znajduje się miejsce, w które wklejany zostaje silny magnes neodymowy ułatwiający ich mocowanie do metalowych powierzchni.

Otwieracze do butelek z magnesami

Kolejnym z produktów, które mogą zainteresować naszych klientów są otwieracze do butelek. Podobnie jak w przypadku medali, również i tutaj na rewersie otwieracza znajduje się miejsce na płaski magnes, który ułatwia przyczepienie całości do metalowych powierzchni. Otwieracze, tak jak inne odlewy MCC Medale mogą mieć dowolny kształt, kolor z dostępnej palety i dodatkowe elementy emaliowane.

Magnesy reklamowe na zamówienie

Jeżeli poszukujesz producenta magnesów okolicznościowych z metalu, dołącz do grona zadowolonych klientów naszej firmy. Jesteśmy producentem medali sportowych, medali na zamówienie, pamiątkowych monet, pinsów, breloczków, orderów, statuetek i innych odlewów na zamówienie.

Nasze realizacje na blogu MCC MEDALE:

Zadzwoń do nas - przycisk