Magnesy na zamówienie to nie tylko magnesy na lodówkę...

Magnesy wykonane na zamówienie z odlewni MCC Medale

Nasza odlewnia produkuje również wysokiej jakości magnesy okolicznościowe, magnesy pamiątkowe i magnesy promocyjne. Dzięki temu, że nasze magnesy są z metalu, mogą mieć unikalny kształt, lub dzięki emaliowaniu, dowolne barwy.

Magnesy odlane na zamówienie klienta przez MCC Medale

Produkujemy wyjątkowe magnesy reklamowe dla każdej branży

W odpowiedzi na duże zainteresowanie branży pamiątkarskiej, sklepów detalicznych oraz agencji reklamowych, a nawet klientów indywidualnych, stworzyliśmy autorskie rozwiązania, pozwalające nam na produkcję magnesów reklamowych na zamówienie, które są zarówno atrakcyjne wizualnie jak i cenowo.

Co musisz wiedzieć o współpracy z nami?

  • Jako producent magnesów pamiątkowych możemy dostarczyć wiele różnych kształtów i rozmiarów. Wszystkie odlewy mają zamontowany mocny magnes neodymowy, który będzie utrzymywał moc latami.
  • Dla wszystkich naszych klientów oferujemy bezpłatny projekt. Wystarczy, że po akceptacji wyceny podzielisz się z nami swoim pomysłem lub opiszesz przeznaczenie danego magnesu.
  • Połączenie odlewu z magnesem, skutkuje mnóstwem dodatkowych możliwości, jak np.: pinsy mocowane na magnes, innowacyjne medale lub łatwe w przyczepianiu otwieracze do butelek.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Stworzyliśmy magnesy okolicznościowe dla:

Dlaczego warto wybrać nasze magnesy na lodówkę?

Przede wszystkim nasze magnesy są w całości wykonane z metalu, co oznacza, że są solidne, trwałe i robią świetne wrażenie. Ponadto, doskonale sprawdzą się jako pamiątki sprzedawane gościom i turystom, lub jako gadżet firmowy.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że nasz proces produkcyjny pozwala na szybką i sprawną produkcję kolejnych sztuk tego samego wzoru, co pozwala naszym klientom z branży handlowej,  łatwo uzupełniać stany magazynowe.

Galeria realizacji:

Projekty odlewów zamówionych w MCC Medale: moneta okolicznościowa, medal sportowy oraz pins w kształcie czaszek

Chcesz zamówić magnesy pamiątkowe, ale nie masz projektu?

Z przyjemnością Państwu pomożemy! Projektowanie odlewów to rzecz, do której przywiązujemy ogromną wagę, a co ważniejsze, wszyscy nasi klienci otrzymują bezpłatną obsługę projektową. Wystarczy opowiedzieć nam o projekcie lub podzielić się swoimi pomysłami, a my już zajmiemy się resztą.

Możemy zaprojektować magnesy na lodówkę z własnym wzorem. Możemy wyprodukować nietypowe magnesy, magnesy okrągłe, magnesy z własnym nadrukiem i wiele innych.

Dostępne kolory magnesów

Magnesy – odlewy z magnesami na zamówienie

Magnesy - odlewy z magnesami od MCC Medale!

Często zadawane pytania

Cena zlecenia jest zależna od wielu czynników. Ilość sztuk, rodzaj wzoru, stopień skomplikowania, wykończenie. Ze względu na charakter każdego zapytania wycena jest indywidualna. Prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz wyceny albo email – nasz dział handlowy skontaktuje się z Państwem i przedstawi darmową wycenę.

Dla wszystkich naszych klientów projekty magnesów są bezpłatne. Wystarczy zaakceptować wycenę oraz dostarczyć wstępną koncepcję lub opis, a nasz profesjonalny dział graficzny zajmie się stworzeniem projektu lub adaptacją Państwa pomysłu do wymogów technicznych.

Logistyczne minimum to 30 sztuk jednak możliwe są również mniejsze partie. Nasz dział handlowy przygotuje pełną ofertę dla zakładanej ilości magnesów.

Nie ma takiego wymogu. Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa projekt na podstawie podesłanych materiałów. Wystarczy sam opis i wrócimy do Państwa z gotową propozycją. Wizualizacja jest bezpłatna!

Jesteśmy polskim producentem magnesów i innych odlewów, i mamy własny park maszynowy znajdujący się w centralnej Polsce – w Łodzi. Cały nasz proces produkcyjny włącznie z odlewaniem i wykańczaniem magnesów odbywa się w naszej siedzibie.

Tak naprawdę o wielkości magnesu decyduje jego wzór. Standardowo jest to 3 – 5 cm średnicy / szerokości, jednak zawsze staramy się dopasować do wymogów klienta. Maksymalny odlew to 11 cm.

Klient otrzymuje metalowy odlew z zamocowanym już magnesem neodymowym na tyle produktu. Wysyłamy zawsze komplet, który jest już gotowy do zamocowania na metalowej powierzchni.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Medale z magnesami na zamówienie

Nasze realizacje na blogu MCC MEDALE:

 
Zadzwoń do nas - przycisk