Pinsy POLSKI PRODUCENT MCC

Pinsy – metalowe przypinki na wyjątkowe okazje

Pinsy to metalowe znaczki dodające prestiżu Twojej firmie i pracownikom.

Jednym z głównych zadań prowadzonych działań wizerunkowych jest wyeksponowanie najważniejszego elementu marki – jej logo lub nazwy. Elementy te powinny zapadać w pamięć Twoim klientom, pracownikom i konkurentom. Silna marka, to silne logo i silna nazwa, która jest jednoznacznie kojarzona z daną firmą. Najlepsze przedsiębiorstwa i liderzy rynkowi siłę swoich marek zawdzięczają nie tylko produktom, ale też działaniom wizerunkowym, dzięki którym ich loga, nazwy i wartości zakorzeniły się w umysłach klientów. Eksponują je na wszelkie możliwe sposoby – nie tylko oznaczając nimi opakowania produktów, ale też eksponując je na stronach internetowych, wpinając przypinki na koszulkach pracowników, czy też w materiałach firmowych.

Metalowe przypinki, których jesteśmy producentem są doskonałym sposobem na budowanie wizerunku firmy we wszystkich tych momentach, w których dochodzi do bezpośredniego kontaktu z klientami lub partnerami biznesowymi. Pinsy wpięte w klapę marynarki dodają prestiżu, pomagają wzmacniać siłę logotypu i wspierają budowę profesjonalnego wizerunku firmy. Ich jakość i dyskrecja sprawia, że nie ujmują powagi ubiorowi i doskonale komponują się zarówno na strojach formalnych (np. wpięte w butonierkę marynarki lub w koszulę), jak i codziennego użytku – np. na koszulkach polo, t-shirtach, czapkach.

Pinsy – gadżety reklamowe nie tylko dla firm

Choć przez większość pinsy kojarzone są przede wszystkim ze wspomnianymi wcześniej sposobami na promocję firmy, to warto wiedzieć, że metalowe przypinki sprawdzą się także w wielu innych przypadkach.

Pinsy charakteryzują się bowiem wysoką jakością, solidnym wykonaniem i możliwością umieszczenia na nich dowolnego wzoru lub kształtu. Dzięki temu metalowe znaczki mogą stanowić odznaczenie dla osób, które zasłużyły na wyjątkowe wyróżnienie. Przypinki mogą być sposobem na uhonorowanie statusu zasłużonego członka, urozmaicenie ubioru oraz w wielu innych przypadkach.

Metalowe znaczki mogą również służyć za drobny symbol reprezentacyjny, który wyróżnia i łączy ludzi z jednego zespołu, grupy zawodowej, społecznej, itp. Niezależnie od przeznaczenia pinsy umieszcza się na wierzchniej stronie ubrania – bardzo często na prawej klapie marynarki, żakietu lub w innym widocznym miejscu. Mogą one przybrać kształty kojarzące się z daną grupą, a także zawierać informacje pozwalające ją zidentyfikować.

Przypinki metalowe – przykłady wykorzystania

Pinsy wykorzystywane są w najróżniejszy sposób. Wśród naszych realizacji przeważają:

  • wpinki z logo firm – wykorzystywane do działań promocyjnych,
  • pinsy z nazwą firm – wykorzystywane także do promocji,
  • przypinki metalowe z herbami – wykorzystywane przez organizacje,
  • przypinki z emblematami – używane przez jednostki samorządowe,
  • pinsy patriotyczne – z flagami i godłami.

Jak widać na powyższych przykładach metalowe przypinki mają szeroki wachlarz zastosowania. Niezależnie od okazji będą one dobrym wyborem dla wszystkich, którzy chcą posiadać drobny, prestiżowy i subtelny element reprezentacyjny najwyższej jakości.

MCC Medale – producent pinsów i przypinek na zamówienie

Produkujemy pinsy i przypinki metalowe najwyższej jakości, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Prężna działalność w zakresie produktów odlewanych i zdobyte przez lata doświadczenie sprawiły, że zajmujemy jedno z czołowych miejsc wśród polskich producentów metalowych pinsów i przypinek reklamowych.

Jako producent pinsów mamy możliwość użycia najlepszych komponentów, które w połączeniu z ręczną techniką produkcji oraz najnowszymi technologiami sprawiają, że nasze pinsy charakteryzują się wyjątkową jakością wykonania. Produkcja pinsów w naszej siedzibie w Łodzi daje nam również swobodę i elastyczność. Jesteśmy w stanie wyprodukować pinsy w dowolnym kształcie, wielkości i kolorze.

Wykonujemy pinsy na zamówienie, dlatego przed przystąpieniem do realizacji konieczny jest kontakt z naszym przedstawicielem. Pomoże on stworzyć ofertę skrojoną do Twoich potrzeb. Wzór może być wykonany według przesłanego projektu lub przygotowany przez naszych artystów-grafików od podstaw.

Jeżeli interesuje Cię nasza oferta kliknij poniższy przycisk i skorzystaj z formularza wyceny:

Nowość – drukowane karty do pinsów

Drukowane karty do pinsów

W MCC Medale stale pracujemy nad ofertą, która w pełni dopasuje się do potrzeb naszych Klientów. To właśnie dlatego wprowadziliśmy do niej zupełną nowość.

Drukowane karteczki, to rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na unikalnych przypinkach prezentowych. W przypadku specjalnych okazji przewidujemy możliwość wykonania pinsów, które mogą być przymocowane do drukowanych karteczek. Więcej o rozwiązaniu znajduje się we wpisie na naszym blogu:

Najnowsze wpisy na blogu MCC Medale:

Odznaki dla zasłużonych pracowników firmy Stomil Poznań

Odznaki dla pracowników Stomil Poznań [Realizacja]

W każdej organizacji niezależnie od tego, czy to mała firma,…
Pins upamiętniający Powstanie w Getcie Warszawskim

Powstanie w Getcie Warszawskim - pins [Realizacja]

Jedna z naszych ostatnich realizacji, która zasługuje na szczególną…
Drukowane karty na przypinki

Drukowane karty do przypinek - pinsy okolicznościowe

Pinsy wykorzystywane są przede wszystkim przez firmy i organizacje,…