Pinsy POLSKI PRODUCENT MCC

Pinsy – metalowe przypinki na wyjątkowe okazje

Pinsy to metalowe znaczki, które dodadzą prestiżu Twojej firmie

Jednym z elementów wizerunku Twojej organizacji jest logo, które powinno zapadać w pamięć Twoim klientom, pracownikom i konkurentom. Silna marka to silne logo, które jednoznacznie jest z nią kojarzone. Najlepsze firmy i liderzy rynkowi siłę swoich marek zawdzięczają nie tylko produktom, ale logotypom, które zakorzeniły się w umysłach klientów. Eksponują je na wszelkie możliwe sposoby – nie tylko oznaczając nimi opakowania produktów, ale też eksponując je w sklepach, na koszulkach pracowników lub w materiałach firmowych.

Metalowe przypinki, których jesteśmy producentem, to doskonały sposób na budowanie wizerunku firmy we wszystkich tych momentach, w których dochodzi do bezpośredniego kontaktu z klientami lub partnerami biznesowymi. Wpięte w klapę marynarki znaczki dodają prestiżu, pomagają wzmacniać siłę logotypu i budowę profesjonalnego wizerunku. Ich jakość i dyskrecja sprawia, że nie ujmują powagi ubiorowi i doskonale komponują się zarówno na strojach formalnych (np. pinsy wpięte w butonierkę marynarki lub koszulę), jak i codziennego użytku – np. koszulkę polo, t-shirt, czapkę.

Pinsy nie tylko dla firm

Choć większości z nas pinsy kojarzą się przede wszystkim ze wspomnianym wcześniej sposobem na promocję firmy, to warto wiedzieć, że metalowe przypinki sprawdzą się nie tylko w tym przypadku!

Wysoka jakość pinsów, solidność wykonania i możliwość umieszczenia na przypince dowolnego kształtu lub wzoru sprawiają, że te metalowe znaczki mogą stanowić odznaczenie dla osób, które zasłużyły na wyjątkowe wyróżnienie. Rocznica pracy, status zasłużonego członka, to tylko nieliczne z przykładów, w których pinsy mogą być sposobem uhonorowania drugiej osoby.

Skromne znaczki mogą również służyć, jako drobny symbol reprezentacyjny, który wyróżnia i łączy ludzi z pewnej grupy zespołowej, zawodowej, społecznej, itp. Niezależnie od przeznaczenia pinsy umieszcza się na wierzchniej stronie ubrania, bardzo często na prawej klapie marynarki, żakietu lub w innym widocznym miejscu. Pinsy mogą mieć rozmaite kształty i formę. Jest to doskonały sposób, aby wyrazić przynależność do konkretnej grupy.

Przypinki metalowe, czyli gadżety promocyjne

Pinsy i przypinki metalowe traktowane są tak samo. Warto wiedzieć, że różnią się one jednak charakterem i sytuacjami, w których powinno się ich używać.

Pinsy dodają powagi, są rodzajem odznaczenia lub uhonorowania. Wszystkie pinsy tworzone przez MCC Medale produkowane są od podstaw w Polsce, a ich ręczne wykończenie i możliwość umieszczenia w specjalnym etui odróżniają je od przypinek, które mają bardziej reklamowy charakter.

Metalowe przypinki reklamowe są gadżetem promocyjnym. Umieszcza się na nich najczęściej logo lub nazwę firmy, dzięki czemu są świetną formą budowy i wzmacniania wizerunku danej instytucji. Wiele firm, organizacji oraz placówek państwowych decyduje się na zamówienie przypinek ze swoim logo lub nazwą, dzięki którym nie tylko zyskują formę promocji, ale też integrują ze sobą załogę.

MCC Medale – producent pinsów i przypinek na zamówienie

Jesteśmy producentem pinsów i przypinek metalowych najwyższej jakości, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Prężna działalność na rynku odlewniczym i zdobyte przy tym doświadczenie sprawiły, że zajmujemy jedno z czołowych miejsc wśród polskich producentów metalowych pinsów i przypinek reklamowych.

Najlepsze komponenty użyte do ręcznej produkcji oraz najnowsze technologie sprawiają, że produkowane przez nas pinsy charakteryzują się wyjątkową jakością wykonania. Produkcja pinsów w naszej siedzibie w Łodzi daje nam również swobodę i elastyczność. Jesteśmy w stanie wyprodukować pinsy w dowolnym kształcie, wielkości i kolorach oraz sposobie wykończenia.

Pinsy wykonujemy na zamówienie, po wcześniejszym kontakcie z naszym przedstawicielem. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie ofertę na miarę i wykonać przypinki według dostarczonego projektu lub przygotować go od podstaw.

Jeżeli interesuje Cię nasza oferta skorzystaj ze specjalnie przygotowanego formularza wyceny zamówienia lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.