Ordery okolicznościowe

Ordery i odznaczenia - oferujemy kompleksową obsługę od projektu po gotowy produkt

Zapewniamy eksperckie doradztwo producenta oraz sprawną obsługę.

Jeżeli szukasz prestiżowego odznaczenia, to nasze odlewy będą doskonałym wyborem. Przy produkcji naszych odznaczeń opieramy się na wielowiekowej tradycji oraz korzystamy z nowoczesnych technologii, aby uzyskać efektowny rezultat jednocześnie oferując konkurencyjną cenę.

Nasze dotychczasowe osiągnięcia

  • 100+

    Obsłużonych instytucji państwowych

  • 200 tys.+

    Wyprodukowanych orderów dla zasłużonych

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Stworzyliśmy odznaczenia i ordery dla:

Kontynuujemy długą tradycję
polskiego rzemiosła artystycznego

Ordery i odznaczenia towarzyszą nam co najmniej od czasów antycznych, kiedy to były przyznawane żołnierzom, którzy zasłużyli się na polu bitwy, jednocześnie w Cesarstwie Rzymskim powstała tradycja odznaczeń cywilnych przyznawanych jako rodzaju podarunku. W czasach nowożytnych ordery i odznaki zaczęły pełnić coraz więcej funkcji cywilnych, a z czasem, zaczęły być przyznawane jako nagroda za wkład w prestiż i rozwój danego państwa lub instytucji.

W Polsce, początki sztuki wytwarzania datuje się na początek XVIII wieku, kiedy August II Mocny ustanawia, przyznawany do dziś, Order Orła Białego.

Darmowy projekt medalu, wykonanego na zamówienie przez MCC Medale

Twoja organizacja chce przyznać własne odznaki albo ordery, ale nie ma projektu?

Rozumiemy, że każda uroczystość wręczenia orderu lub medalu na zamówienie musi być perfekcyjnie zorganizowana oraz, że projekt powinien być niepowtarzalny oraz oddawać ducha wydarzenia, dlatego oferujemy umiejętności i doświadczenie naszego sztabu projektantów, który zaprojektuje dla Państwa wyjątkowy odlew. Usługa projektowania jest darmowa.

Granatowe etui na odznaczenia z orderem w środku

Etui na ordery oraz odznaki

Dla klientów MCC Medale, którym zależy na wyróżniających się orderach lub odznaczeniach przygotowaliśmy specjalne etui, w którym można umieścić produkty.

Flokowane etui w kolorze granatowym, bordowym lub zielonym to rozwiązanie, które sprawdzi się zwłaszcza w tych sytuacjach, w których wyróżnienia nie są przypinane, ale wręczane jako pamiątki.

Eleganckie etui wykończone jest grubym flokiem, białą poduszeczką pod wieczkiem. Całkowita wielkość wewnętrzna na medal orderowy wraz z szarfą wynosi 104 x 54 mm. Wymiary zewnętrzne opakowania: 62 x 115 x 25 mm.

Jeżeli chcesz złożyć zamówienie razem z etui, poinformuj o tym fakcie naszych pracowników w trakcie ustalania szczegółów swojego zamówienia.

Kolory podstawowe (możliwe we wszystkich wariantach)

Kolory specjalistyczne (mogą wystąpić ograniczenia technologiczne)

Szarfy orderowe

Robimy szarfy na zamówienie lub dostarczamy już gotowe, przykłady naszych szarf.

Ordery i odznaki metalowe na zamówienie – odznaczenia najwyższej jakości!

Ordery i odznaczenia - wyjątkowe nagrody na zamówienie

Często zadawane pytania

Ile kosztuje order lub odznaka na zamówienie?

Cena zamówienia jest zależna od wielu czynników. Ilość sztuk, rodzaj wzoru, stopień skomplikowania, wykończenie. Ze względu na indywidualny charakter każdego zapytania wycena jest indywidualna. Prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz wyceny albo email – nasz dział handlowy skontaktuje się z Państwem i przedstawi darmową wycenę.

Ile kosztuje projekt orderu?

Dla wszystkich naszych klientów dowolne projekty zarówno orderów jak i medali okolicznościowych czy medali sportowych są bezpłatne. Wystarczy zaakceptować wycenę, a nasz profesjonalny dział graficzny zajmie się wykonaniem projektu lub adaptacją Państwa pomysłu do wymogów technicznych.

Czy musimy mieć swój własny projekt?

Nie ma takiego wymogu. Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa projekt na podstawie podesłanych materiałów. Wystarczy sam opis i wrócimy do Państwa z gotową propozycją. Wizualizacja jest bezpłatna!

Jakie jest minimalne zamówienie orderów lub odznak na zamówienie?

Logistyczne minimum to 30 sztuk jednak mniejsze zamówienia też są możliwe. Nasza firma przygotuje pełną ofertę dla zakładanej ilości.

Jak długo czeka się na projekt oraz realizację?

Projekt jesteśmy w stanie przygotować nawet w ten sam dzień, w którym otrzymamy opis. Przy bardziej skomplikowanych realizacjach np. orderów 3D zawierających płaskorzeźby czas ten może się wydłużyć do 2-3 dni. Na realizację produkcji po akceptacji projektu i wyceny czeka się około 2-4 tygodni w zależności od nakładu i skomplikowania zamówienia.

Chcielibyśmy kolorową szarfę - czy jest taka możliwość?

Posiadamy szarfy gotowe oraz możemy wykonać je na specjalne zamówienie. Minimalna ilość szarfy robionej na zamówienie to 100 metrów.
Prosimy o kontakt z działem sprzedaży celem przygotowania oferty na szarfy gotowe oraz te na zamówienie.

Czy posiadają Państwo w ofercie komplet: order, szarfa, etui, baretka?

Jest możliwość zamówienia całego kompletu – czyli order z przeszytą szarfą, baretką oraz etui. Zapraszamy do darmowej wyceny takiego zamówienia z dostawą.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Ordery na zamówienie w trzech różnych kolorach

Medale okolicznościowe na blogu MCC MEDALE:

Zadzwoń do nas - przycisk