Ordery okolicznościowe

Ordery i odznaczenia - oferujemy kompleksową obsługę od projektu po gotowy produkt

Zapewniamy eksperckie doradztwo oraz sprawną obsługę.

Jeżeli szukasz prestiżowego odznaczenia cywilnego lub orderu, to nasze odlewy będą doskonałym wyborem. Przy produkcji naszych odznaczeń opieramy się na wielowiekowej tradycji oraz korzystamy z nowoczesnych technologii, aby uzyskać efektowny rezultat jednocześnie oferując konkurencyjną cenę.

Nasze dotychczasowe osiągnięcia

  • 100+

    Obsłużonych instytucji państwowych

  • 200 tys.+

    Wyprodukowanych orderów dla zasłużonych

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Stworzyliśmy odznaczenia i ordery dla:

Kontynuujemy długą tradycję
polskiego rzemiosła artystycznego

Ordery i odznaczenia towarzyszą nam co najmniej od czasów antycznych, kiedy to były przyznawane żołnierzom, którzy zasłużyli się na polu bitwy, jednocześnie w Cesarstwie Rzymskim powstała tradycja odznaczeń cywilnych przyznawanych jako rodzaju podarunku. W czasach nowożytnych ordery i odznaki zaczęły pełnić coraz więcej funkcji cywilnych, a z czasem, zaczęły być przyznawane jako nagroda za wkład w prestiż i rozwój danego państwa lub instytucji.

W Polsce, początki sztuki wytwarzania orderów datuje się na początek XVIII wieku, kiedy August II Mocny ustanawia, przyznawany do dziś, Order Orła Białego.

Darmowy projekt medalu, wykonanego na zamówienie przez MCC Medale

Twoja organizacja chce przyznać własne odznaki albo ordery, ale nie ma projektu?

Rozumiemy, że każda uroczystość wręczenia orderu lub odznaczenia musi być perfekcyjnie zorganizowana oraz, że projekt powinien być niepowtarzalny oraz oddawać ducha wydarzenia, dlatego oferujemy umiejętności i doświadczenie naszego sztabu projektantów, który zaprojektuje dla Państwa wyjątkowy odlew. Usługa projektowania jest darmowa.

Granatowe etui na odznaczenia z orderem w środku

Etui na ordery oraz odznaki

Dla klientów MCC Medale, którym zależy na wyróżniających się orderach lub odznaczeniach przygotowaliśmy specjalne etui, w którym można umieścić produkty.

Flokowane etui w kolorze granatowym, bordowym lub zielonym to rozwiązanie, które sprawdzi się zwłaszcza w tych sytuacjach, w których ordery i odznaczenia nie są przypinane, ale wręczane jako pamiątki.

Eleganckie etui wykończone jest grubym flokiem, białą poduszeczką pod wieczkiem. Całkowita wielkość wewnętrzna na medal orderowy wraz z szarfą wynosi 104 x 54 mm. Wymiary zewnętrzne opakowania: 62 x 115 x 25 mm.

Jeżeli chcesz zamówić ordery lub odznaki razem z etui poinformuj o tym fakcie naszych pracowników w trakcie ustalania szczegółów swojego zamówienia.

Kolory podstawowe (możliwe we wszystkich wariantach)

Kolory specjalistyczne (mogą wystąpić ograniczenia technologiczne)

Szarfy orderowe

Robimy szarfy na zamówienie lub dostarczamy już gotowe, przykłady naszych szarf.

Ordery i odznaki metalowe na zamówienie – odznaczenia najwyższej jakości!

Ordery i odznaczenia - wyjątkowe nagrody na zamówienie

Często zadawane pytania

Ile kosztuje order lub odznaka na zamówienie?

Cena zamówienia orderu lub odznaczenia jest zależna od wielu czynników. Ilość sztuk, rodzaj wzoru, stopień skomplikowania, wykończenie. Ze względu na indywidualny charakter każdego zapytania wycena jest indywidualna. Prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz wyceny albo email – nasz dział handlowy skontaktuje się z Państwem i przedstawi darmową wycenę.

Ile kosztuje projekt orderu?

Dla wszystkich naszych klientów projekty orderów są bezpłatne. Wystarczy zaakceptować wycenę, a nasz profesjonalny dział graficzny zajmie się stworzeniem projektu lub adaptacją Państwa pomysłu do wymogów technicznych.

Czy musimy mieć swój własny projekt orderu?

Nie ma takiego wymogu. Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa projekt na podstawie podesłanych materiałów. Wystarczy sam opis i wrócimy do Państwa z gotową propozycją. Wizualizacja jest bezpłatna!

Jakie jest minimalne zamówienie orderów lub odznak na zamówienie?

Logistyczne minimum to 30 sztuk jednak mniejsze zamówienia też są możliwe. Nasz dział handlowy przygotuje pełną ofertę dla zakładanej ilości orderów.

Jak długo czeka się na projekt oraz realizację?

Projekt jesteśmy w stanie przygotować nawet w ten sam dzień w którym otrzymamy opis. Przy bardziej skomplikowanych realizacjach np. orderów 3D zawierających płaskorzeźby czas ten może się wydłużyć do 2-3 dni. Na realizację produkcji po akceptacji projektu i wyceny czeka się około 2-4 tygodni w zależności od nakładu i skomplikowania zamówienia.

Chcielibyśmy kolorową szarfę - czy jest taka możliwość?

Posiadamy szarfy gotowe oraz możemy wykonać je na specjalne zamówienie. Minimalna ilość szarfy robionej na zamówienie to 100 metrów.
Prosimy o kontakt z działem sprzedaży celem przygotowania oferty na szarfy gotowe oraz te na zamówienie.

Czy posiadają Państwo w ofercie komplet: order, szarfa, etui, baretka?

Jest możliwość zamówienia całego kompletu – czyli order z przeszytą szarfą, baretką oraz etui. Zapraszamy do darmowej wyceny takiego zamówienia.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Tradycja orderowa sięga czasów rycerskich i struktur arystokratycznych. W bezpośrednim tłumaczeniu z łaciny order to zakon. Ordery mają zazwyczaj ściśle ustaloną formę, a ich nadawanie leży w kompetencjach Kapituły przewodzonej przez Wielkiego Mistrza.

Jednak order, to nie tylko tradycja i ściśle określone zasady. Wraz z biegiem czasu stały się one także popularną formą wyrażania największego uznania i szacunku w firmach, organizacjach i instytucjach państwowych. Ordery i odznaczenia przestały być zarezerwowane tylko dla struktur zakonnych i stały się doskonałym pomysłem na upominki najwyższej klasy.

Ordery na zamówienie w trzech różnych kolorach

Ordery i odznaczenia na zamówienie

Ordery na zamówienie w kolorze antycznego złota, srebra i brązu.

Jako producent elementów odlewanych, jedną z gałęzi naszej działalności jest produkcja orderów i odznaczeń. Wieloletnie doświadczenie na rynku odlewniczym pozwoliło nam wykształcić metody działania, dzięki którym wykonywane przez nas ordery i odznaczenia spełniają najwyższe standardy.

Wykonujemy odznaczenia i ordery na zamówienie, dzięki którym zyskasz możliwość wyróżnienia w wyjątkowy sposób wszystkich tych, którzy zasługują na uznanie. Dzięki własnej linii produkcyjnej jesteśmy w stanie zrealizować projekty orderów zawierające dowolne grafiki oraz teksty.

Produkowane przez nas ordery i odznaczenia dostępne są w trzech kolorach – srebra, złota i brązu w odcieniach antycznych oraz błyszczące lub w innym kolorze z naszej palety. W zależności od ustalonego projektu część elementów może być emaliowana na dowolne kolory. Do każdego z nich przyszywamy szarfę, której kolory oraz szerokość pasków możemy dodatkowo spersonalizować. Na specjalne zamówienie możemy również umieścić je w specjalnym etui orderowym.

Order – dlaczego i kiedy go wybrać?

Order to wyróżnienie, które sprawdzi się we wszystkich okolicznościach wymagających powagi. Prestiżowy charakter tego odznaczenia podkreśla nie tylko ważność sytuacji, ale przede wszystkim honoruje osobę nim obdarowaną.

Odlewane ordery i odznaczenia naszej produkcji sprawdzą się jako forma uhonorowania osób zasłużonych dla danej organizacji – niezależnie od tego, czy jest to firma prywatna, przedsiębiorstwo państwowe lub jednostka publiczna. Można je wręczać za zasługi dla danej organizacji lub długoletnią pracę na jej rzecz. Do popularnych form należą m.in. odznaczenia strażackie i odznaczenia wojskowe.

Ordery mogą być także wręczane za zasługi dla nauki, osiągnięcia sportowe lub na pamiątkę wizyt, wydarzeń lub spotkań. Często wybieraną alternatywą do orderów są medale na zamówienie.

Szukasz wyjątkowych orderów na zamówienie?

Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub skorzystaj z dostępnych na stronie formularzy (kliknij i przejdź do formularza). Nasi pracownicy pomogą ustalić Ci wszystkie informacje potrzebne do stworzenia wyjątkowego orderu, który stanie się niezapomnianym odznaczeniem dla Twoich klientów, pracowników lub partnerów biznesowych. Napisz do nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Medale okolicznościowe na blogu MCC MEDALE:

Wszelkie prawa zastrzeżone - MCC Medale
Zadzwoń do nas - przycisk