Ordery na zamówienie - mccmedale.pl

Ordery i odznaki – odznaczenia najwyższej jakości!

Tradycja orderowa sięga czasów rycerskich i struktur arystokratycznych. W bezpośrednim tłumaczeniu z łaciny order to zakon. Ordery mają zazwyczaj ściśle ustaloną formę, a ich nadawanie leży w kompetencjach Kapituły przewodzonej przez Wielkiego Mistrza.

Jednak order, to nie tylko tradycja i ściśle określone zasady. Wraz z biegiem czasu stały się one także popularną formą wyrażania największego uznania i szacunku w firmach, organizacjach i instytucjach państwowych. Order przestał być zarezerwowany tylko dla struktur zakonnych i stał się doskonałym pomysłem na upominki najwyższej klasy.

Ordery na zamówienie antyczne złoto, srebro, brąz - mccmedale.pl

Ordery na zamówienie antyczne złoto, srebro, brąz – mccmedale.pl

Ordery i odznaki na zamówienie

Jako producent elementów odlewanych, jedną z gałęzi naszej działalności jest produkcja orderów i odznaczeń. Wieloletnie doświadczenie na rynku odlewniczym pozwoliło nam wykształcić metody działania, dzięki którym wykonywane przez nas ordery spełniają najwyższe standardy.
Wykonujemy ordery na zamówienie, dzięki którym zyskasz możliwość wyróżnienia w wyjątkowy sposób wszystkich tych, którzy zasługują na uznanie. Dzięki własnej linii produkcyjnej jesteśmy w stanie zrealizować projekty orderów zawierające dowolne grafiki oraz teksty.

Produkowane przez nas ordery dostępne są w trzech kolorach – srebra, złota i brązu w odcieniach antycznych oraz błyszczące. W zależności od ustalonego projektu część elementów może być emaliowana na dowolne kolory. Do każdego z orderów przyszywamy szarfę, której kolory oraz szerokość pasków możemy dodatkowo spersonalizować. Na specjalne zamówienie możemy również umieścić je w specjalnym etui orderowym.

Order – dlaczego i kiedy go wybrać?

Order to wyróżnienie, które sprawdzi się we wszystkich okolicznościach wymagających powagi. Prestiżowy charakter tego odznaczenia podkreśla nie tylko ważność sytuacji, ale przede wszystkim honoruje osobę nim obdarowaną.

Odlewane ordery naszej produkcji sprawdzą się jako forma uhonorowania osób zasłużonych dla danej organizacji – niezależnie od tego, czy jest to firma prywatna, przedsiębiorstwo państwowe lub jednostka publiczna. Można je wręczać za zasługi dla danej organizacji lub długoletnią pracę na jej rzecz.

Ordery mogą być także wręczane za zasługi dla nauki, osiągnięcia sportowe lub na pamiątkę wizyt, wydarzeń lub spotkań.

Szukasz wyjątkowych orderów na zamówienie?

Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub skorzystaj z dostępnych na stronie formularzy (kliknij i przejdź do formularza). Nasi pracownicy pomogą ustalić Ci wszystkie informacje potrzebne do stworzenia wyjątkowego orderu, który stanie się niezapomnianym odznaczeniem dla Twoich klientów, pracowników lub partnerów biznesowych. Napisz do nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.