Medale dla dzieci na zamówienie

Kompozycja dwóch medali dla dzieci wykonanych na zamówienie przez MCC Medale

Zawody sportowe dla dzieci mają głównie charakter zabawy, a medale na nich przyznawane mają charakter pamiątkowy. Warto jednak pamiętać, że medale mogą motywować najmłodszych do wzięcia udziału w następnej edycji. Nasze medale na zamówienie, to również doskonała nagroda na różnego rodzaju konkursy szkolne.

Kompozycja trzech odlewanych medali na imprezy dziecięce

Medale sportowe dla dzieci — zróżnicowane kształty i wiele kolorów

Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz autorskim technikom odlewniczym, jako producent medali jesteśmy w stanie dostarczyć bardzo różnorodne realizacje. Wśród naszych najmłodszych odbiorców największy entuzjazm budzą bogate kolorystycznie medale metalowe o niestandardowych kształtach. Wszystkie trofea dla dzieci są unikalne i produkowane według projektu.

Co musisz wiedzieć o współpracy z nami?

  • Wszyscy nasi klienci otrzymują bezpłatny projekt — opowiedz nam swój pomysł lub dostarcz wstępną koncepcję, a zaprojektujemy medal bezpłatnie.
  • Oferujemy pełną gamę akcesoriów: szarfy oraz medal ranks — skompletowane zlecenie, dociera do Państwa gotowe do wręczenia.
  • Nasza odlewnia dysponuje szerokim i zróżnicowanym zapleczem produkcyjnym, dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować się do prawie każdego budżetu.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Stworzyliśmy medale dla:

Czym się różnią medale dla dzieci od medali dla dorosłych?

Od strony produkcyjnej, medale na zamówienie dla dzieci różnią się od swoich dorosłych odpowiedników głównie częstszym zastosowaniem nietypowych kształtów, medale dziecięce są odważniejsze w formie, co wynika z ich bardziej radosnej wymowy oraz dynamicznego charakteru. Medale dla dzieci często są też mniejsze, a co za tym idzie, tańsze w produkcji.

Równie duże różnice występują na obszarze akcesoriów — zwłaszcza szarfy charakteryzują się odważnymi i wyrazistymi barwami.

Galeria realizacji:

Biegowy medal dla dzieci przedstawiający słonia

Mamy dla Państwa bezpłatny projekt medali dla dzieci

Niezależnie czy szukają Państwo medalu na zawody sportowe dla dzieci, czy na zawody edukacyjne, proponujemy Państwu bezpłatny projekt medalu, potrzebujemy jedynie wstępnego opisu lub koncepcji na to jak medal ma wyglądać.

Wieloletnie doświadczenie naszego działu projektowego oraz doradztwo obsługi klienta, pozwoli nam wspólnie stworzyć niepowtarzalny i pasujący do okazji odlew.

Odlewany medal ze specjalnie zaprojektowaną wstęgą

Szarfy do medali dla dzieci

Do wszystkich naszych medali dziecięcych zapewniamy szarfy w komplecie. Klient może wybrać szarfę z gotowych wzorów, możemy również zaproponować projekt wykorzystujący np. logo danej imprezy lub też zaprojektować szarfę pasującą do medalu.

Dostępne kolory medali dla dzieci

Medal okolicznościowy dla dzieci – wyjątkowa nagroda dla najmłodszych

MCC Medale oferuje kompleksową produkcje medali na imprezy dziecięce

Często zadawane pytania

Cena zlecenia jest zależna od wielu czynników. Ilość sztuk, rodzaj wzoru, stopień skomplikowania, wykończenie. Ze względu na charakter każdego zapytania wycena jest indywidualna. Prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz wyceny albo email – nasz dział handlowy skontaktuje się z Państwem i przedstawi darmową wycenę.

Dla wszystkich naszych klientów projekty medali są bezpłatne. Wystarczy zaakceptować wycenę oraz dostarczyć wstępną koncepcję lub opis, a nasz profesjonalny dział graficzny zajmie się stworzeniem projektu lub adaptacją Państwa pomysłu do wymogów technicznych.

Tak, oferujemy medale z przeszytą kolorową wstążką. Zamawiając medale sportowe w naszej firmie otrzymują Państwo gotowy produkt przygotowany do zawieszenia na szyi.

Nie ma takiego wymogu. Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa projekt na podstawie podesłanych materiałów. Wystarczy sam opis i wrócimy do Państwa z gotową propozycją. Możemy nawet wykorzystać projekt wykonany przez dzieci. Nasza wizualizacja jest bezpłatna!

Logistyczne minimum to 30 sztuk jednak mniejsze wykonanie także jest możliwe. Nasz dział handlowy przygotuje pełną ofertę dla zakładanej ilości.

Standardowe medale mają wymiar od 4 do 6 cm średnicy. Dzięki temu są lżejsze niż te dla dorosłych (7 cm średnicy) i przez to wygodniejsze dla młodszych sportowców. Jednak proszę pamiętać, że to Państwo, decydują o wielkości medali. Wykonujemy nawet odlewy 10 – 12 cm średnicy.

Mamy tutaj pełną dowolność. Najczęściej umieszczane są: nazwa wydarzenia, logotypy sponsorów, herby miast, miejsce wydarzenia, data wydarzenia oraz motyw przewodni towarzyszący danej imprezie.

Wszystkie nasze medale są dwustronne. Od Państwa zależy, co umieścimy na awersie i rewersie.

Tak, jest to standard w naszej ofercie. Minimum logistyczne to 100 sztuk, aby produkcja była opłacalna. Poniżej 100 sztuk proponujemy wstążkę jednokolorową, jednak istnieje możliwość zamówienia mniejszych ilości.

Nie posiadamy gotowych rozwiązań w naszej ofercie. Każde zlecenie, które do nas trafia, jest rozpatrywane indywidualne i przygotowywane na zamówienie. Każdy wzór jest indywidualny i niepowtarzalny.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Medale sportowe na blogu MCC Medale:

 
Zadzwoń do nas - przycisk