Medale dla dzieci, nagroda na zawody sportowe lub świetna pamiątka

Kompozycja dwóch medali dla dzieci wykonanych na zamówienie przez MCC Medale

Zawody sportowe dla dzieci mają głównie charakter zabawy, a medale na nich przyznawane mają charakter pamiątkowy. Warto jednak pamiętać, że medale mogą motywować najmłodszych do wzięcia udziału w następnej edycji. Nasze medale, to również doskonała nagroda na różnego rodzaju konkursy szkolne.

Kompozycja trzech odlewanych medali na imprezy dziecięce

Medale dla najmłodszych — zróżnicowane kształty i wiele kolorów

Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz autorskim technikom odlewniczym jesteśmy w stanie dostarczyć bardzo różnorodne realizacje. Wśród naszych najmłodszych odbiorców największy entuzjazm budzą bogate kolorystycznie medale o niestandardowych kształtach. Wszystkie medale dla dzieci są unikalne i produkowane na zamówienie.

Co musisz wiedzieć o współpracy z nami?

  • Wszyscy nasi klienci otrzymują bezpłatny projekt — opowiedz nam na jaką okazję potrzebujesz medalu, a my zaprojektujemy go za Państwa.
  • Oferujemy pełną gamę akcesoriów: szarfy oraz medal ranks — skompletowane zamówienie, dociera do Państwa gotowe do wręczenia.
  • Nasza odlewnia dysponuje szerokim i zróżnicowanym zapleczem produkcyjnym, dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować się do prawie każdego budżetu.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Stworzyliśmy medale dla:

Czym się różnią medale dla dzieci od medali dla dorosłych?

Od strony produkcyjnej, medale dla dzieci różnią się od swoich dorosłych odpowiedników głównie częstszym zastosowaniem nietypowych kształtów, medale dziecięce są odważniejsze w formie, co wynika z ich bardziej radosnej wymowy oraz dynamicznego charakteru. Medale dla dzieci często są też mniejsze, a co za tym idzie, tańsze w produkcji.

Równie duże różnice występują na obszarze akcesoriów — zwłaszcza szarfy charakteryzują się odważnymi i wyrazistymi barwami.

Galeria realizacji:

Biegowy medal dla dzieci przedstawiający słonia

Mamy dla Państwa bezpłatny projekt medali dla dzieci

Niezależnie czy szukają Państwo medalu na zawody sportowe dla dzieci, czy na zawody edukacyjne, proponujemy Państwu bezpłatny projekt medalu. Wieloletnie doświadczenie naszego działu projektowego oraz doradztwo obsługi klienta, pozwoli nam wspólnie stworzyć niepowtarzalny i pasujący do okazji odlew.

Odlewany medal ze specjalnie zaprojektowaną wstęgą

Szarfy do medali dla dzieci

Do wszystkich naszych medali dziecięcych zapewniamy szarfy w komplecie. Klient może wybrać szarfę z gotowych wzorów, możemy również zaproponować projekt wykorzystujący np. logo danej imprezy lub też zaprojektować szarfę pasującą do medalu.

Dostępne kolory medali dla dzieci

Medale dla dzieci – wyjątkowe nagrody dla najmłodszych

MCC Medale oferuje kompleksową produkcje medali na imprezy dziecięce

Często zadawane pytania

Ile kosztuje medal dziecięcy?

Cena zamówienia jest zależna od wielu czynników. Ilość sztuk, rodzaj wzoru, stopień skomplikowania, wykończenie. Ze względu na charakter każdego zapytania wycena jest indywidualna. Prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz wyceny albo email – nasz dział handlowy skontaktuje się z Państwem i przedstawi darmową wycenę.

Ile kosztuje projekt medalu dla dzieci?

Dla wszystkich naszych klientów projekty medali dla dzieci są bezpłatne. Wystarczy zaakceptować wycenę, a nasz profesjonalny dział graficzny zajmie się stworzeniem projektu lub adaptacją Państwa pomysłu do wymogów technicznych.

Czy medale są ze wstążką?

Tak, oferujemy medale z przeszytą kolorową wstążką. Zamawiając medale sportowe w naszej firmie otrzymują Państwo gotowy produkt przygotowany do zawieszenia na szyi.

Czy musimy mieć swój własny projekt medalu dla dzieci?

Nie ma takiego wymogu. Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa projekt na podstawie podesłanych materiałów. Wystarczy sam opis i wrócimy do Państwa z gotową propozycją. Możemy nawet wykorzystać projekt wykonany przez dzieci. Nasza wizualizacja jest bezpłatna!

Jakie jest minimalne zamówienie?

Logistyczne minimum to 30 sztuk jednak mniejsze zamówienia też są możliwe. Nasz dział handlowy przygotuje pełną ofertę dla zakładanej ilości medali dla dzieci.

Jaki jest najpopularniejszy rozmiar medalu i jaka maksymalna wielkość?

Standardowe medale dla dzieci mają wymiar od 4 do 6 cm średnicy. Dzięki temu są lżejsze niż te dla dorosłych (7 cm średnicy) i przez to wygodniejsze dla młodszych sportowców. Jednak proszę pamiętać, że to Państwo decydują o wielkości medali. Wykonujemy nawet odlewy 10 – 12 cm średnicy.

Co powinno znajdować się na medalach dla dzieci?

Mamy tutaj pełną dowolność. Najczęściej umieszczane są: nazwa wydarzenia, logotypy sponsorów, herby miast, miejsce wydarzenia, data wydarzenia oraz motyw przewodni towarzyszący danej imprezie.

Czy medale sportowe są jedno czy dwustronne?

Wszystkie nasze medale są dwustronne. Od Państwa zależy co umieścimy na awersie i rewersie.

Czy wstążka do medalu może być personalizowana, np. zawierać wiele kolorów?

Tak, jest to standard w naszej ofercie. Minimum logistyczne to 100 sztuk aby produkcja była opłacalna. Poniżej 100 sztuk proponujemy wstążkę jednokolorową jednak istnieje możliwość zamówienia mniejszych ilości.

Czy mają Państwo gotowe medale sportowe?

W naszej ofercie nie posiadamy gotowych rozwiązań. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i robione na specjalne zamówienie wraz z oryginalnym, niepowtarzalnym wzorem.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Dzieci charakteryzują się niezwykłą ciekawością świata, bezpośredniością, a także wysokimi wymaganiami, z którymi muszą mierzyć się organizatorzy wydarzeń skierowanych do najmłodszych.

O sukcesie i uśmiechu na ich buziach bardzo często decydują małe szczegóły. W przypadku zawodów mogą to być medale dla dzieci, a w przypadku innych wydarzeń – medale okolicznościowe dla dzieci wręczane w ramach nagrody lub pamiątki. Nasza firma, jako producent odlewów ma duże doświadczenie w realizacji projektów medali dla najmłodszych. Realizujemy zarówno medale sportowemedale na zamówienie, jak i inne projekty skierowane do dzieci.

Medale sportowe dla dzieci

Aktywność fizyczna najmłodszych powinna być wspierana w każdym aspekcie. Jednym z nich jest motywowanie dzieci do podejmowania wysiłku, do rywalizacji. W tej kwestii świetnie sprawdzają się zawody i turnieje organizowane specjalnie dla dzieci. Jak jednak zachęcić je do udziału w zmaganiach? Z pomocą przyjść mogą medale sportowe dla dzieci.

Medale sportowe dla dzieci różnią się od medali dla dorosłych. Są przede wszystkim mniejsze – średnica nie powinna przekraczać 60 mm. Dzięki temu nie będą one zbyt ciężkie dla młodych zawodników. Medale dla dzieci wyróżniać powinien również wzór – atrakcyjny, krzykliwy, z humorem, nawiązujący do postaci z bajek, zwierząt lub innych elementów wywołujących pozytywne skojarzenia wśród najmłodszych.

Niezwykle ważnym elementem medali sportowych dla dzieci jest również szarfa. Ta również powinna być kolorowa, jaskrawa i utrzymana w “wesołym” stylu, bliskim upodobaniu najmłodszych.

Odpowiedni projekt sprawi, że medale dla najmłodszych będą nie tylko nagrodą, ale także zachętą do zmagań i dalszej aktywności fizycznej. Mogą pomóc w rozpoczęciu kariery sportowej i będą stanowić wspaniałą pamiątkę.

Medale okolicznościowe dla dzieci

W przeciwieństwie do medali sportowych, medale okolicznościowe dla dzieci sprawdzą się w innych sytuacjach. Przede wszystkim tego typu pamiątka zostanie doceniona przez nieco starsze dzieci – które mają już rozwiniętą umiejętność oceniania sytuacji.

Medale okolicznościowe dla dzieci sprawdzą się wszędzie tam, gdzie dochodzi do różnego rodzaju oficjalnych uroczystości. Będą doskonałym rozwiązaniem dla szkół i przedszkoli, które mogą wręczać medale okolicznościowe dzieciom opuszczającym ich mury. Medale okolicznościowe dla dzieci mogą być wykorzystywane także jako nagroda dla uczniów – za wyniki w nauce, udział w olimpiadach, wzorowe zachowanie.

Pamiątkowe medale dla dzieci nie muszą być pompatyczne. Tutaj również można pozwolić sobie na odrobinę humoru i elementów, które spodobają się najmłodszym, jednak w takim stopniu, który nie rozmyje ich przeznaczenia – uczczenia wyjątkowych okazji.

Medale dla dzieci na zamówienie

Niezależnie od tego, czy poszukujesz medali okolicznościowych, czy też medali sportowych dla dzieci nasza firma może pomóc w realizacji Państwa pomysłów. Wieloletnie doświadczenie w produkcji, szybka dostawa i najwyższa jakość odlewów sprawiła, że zaufały nam setki klientów z Polski i całego świata. Zapraszamy do dołączenia do grona zadowolonych klientów MCC Medale.

Medale sportowe na blogu MCC Medale:

Zadzwoń do nas - przycisk