Medale myśliwskie na zamówienie

Kolekcja medali myśliwskich

Medale myśliwskie to uniwersalna pamiątka, którą związki łowieckie mogą wykorzystywać w różnych sytuacjach. Nagroda dla najlepszego (lub – z przymrużeniem oka – pechowego) myśliwego biorącego udział w polowaniu zbiorowym czy wyróżnienie dla zasłużonego członka koła to tylko kilka pierwszych przykładów medali na zamówienie.

Dwa medale dla myśliwych od MCC Medale

Medale łowieckie na zamówienie

Medale dla myśliwych to przede wszystkim medale wykonywane na zamówienie. W odróżnieniu od swoich sportowych odpowiedników wręcza się je najczęściej w związku z jakimś wydarzeniem, a nie w wyniku rywalizacji sportowej. Sytuacji, w których sprawdzą się medale myśliwskie jest więc wiele.

Dwa medale dla myśliwych od MCC Medale

Dlaczego medale łowieckie od MCC Medale?

  • Dostarczamy bezpłatny projekt — wystarczą nam podstawowe informacje, żeby stworzyć unikalny i dopasowany projekt. Mają Państwo gotowy projekt? Z przyjemnością zajmiemy się resztą.
  • Jesteśmy w stanie się dopasować do różnych budżetów — nasze doświadczenie oraz możliwości produkcyjne, pozwalają na dużą elastyczność cenową.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Stworzyliśmy medale dla:

Medale na polowanie — tradycja i historia

Ponad 2700 kół łowieckich zrzeszających niemal 130 000 myśliwych z całego kraju pokazuje, że myślistwo cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Jednak działania myśliwych stowarzyszonych w Polskim Związku Łowieckim to nie tylko polowania. To także ochrona środowiska przyrodniczego przy współpracy z władzą na szczeblu krajowym i lokalnym, rozwój łowiectwa, edukacja, a także działalność wydawnicza i wystawiennicza.

Samo łowiectwo swoją historią sięga dawnych czasów i stanowi ważny element dziedzictwa kulturowego Polski. M. in. również dlatego medale myśliwskie – nawiązujące do historycznych wyróżnień – tak dobrze sprawdzają się przy różnych okazjach z życia kół.

Odznaczenie myśliwskie z motywem łosia

Galeria realizacji:

Pinsy klasyczne

Klasyczne przypinki to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie subtelną elegancję. Wykonane na zamówienie pinsy w kolorze złota, srebra lub miedzi w odcieniach błyszczących oraz antycznych, podkreślają charakter tradycyjnych firm i organizacji. Metalowe przypinki w swojej klasycznej formie prezentują się dobrze na strojach formalnych, np. wpięte w klapę marynarki.

Projekty odlewów zamówionych w MCC Medale: moneta okolicznościowa, medal sportowy oraz pins w kształcie czaszek

Medale myśliwskie — bezpłatny projekt

Lata doświadczeń w produkcji odlewów dla środowisk łowieckich, pozwalają nam stwierdzić, że każdy medal zaczyna się od unikalnego projektu. Nasz dział graficzny, doświadczony w produkcji wszelkiego rodzaju odlewów, jest w stanie zarówno zaproponować unikalny i dopasowany do okazji projekt, jak i zaadoptować Państwa pomysł.

Dla wszystkich naszych klientów czeka bezpłatny projekt — wystarczy zaakceptować wycenę oraz dostarczyć wstępną koncepcję lub opis projektu.

Przykładowe opakowania (etui) na metalowe pinsy

Etui — wyjątkowa oprawa dla medalu łowieckiego

Jeżeli szukają państwo dodatkowych akcesoriów, serdecznie polecamy eleganckie etui. Dodatkowe etui znajdzie zastosowanie zarówno podczas ceremonii wręczania medali, gdzie niewątpliwie doda ono prestiżu danej okazji,  jak również potem, kiedy pozwoli na lepszą ekspozycję medalu w gablocie lub na biurku.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów etui, które możemy pomóc dopasować do okazji i medalu.

Dostępne kolory medali łowieckich

Medale myśliwskie – nie tylko król polowania

Medale myśliwskie - cenne pamiątki dla myśliwych. Producent MCC Medale

Często zadawane pytania

Nie ma takiego wymogu. Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa projekt na podstawie podesłanych materiałów. Wystarczy sam opis i wrócimy do Państwa z gotową propozycją. Wizualizacja jest bezpłatna!

Logistyczne minimum to 30 sztuk jednak mniejsze zamówienia też są możliwe. Nasz dział handlowy przygotuje pełną ofertę dla zakładanej ilości medali sportowych.

Nie wykonujemy takich medali. Nasz park maszynowy jest przygotowany do odlewnictwa ze stopu cynku i aluminium – ZnAl. Następnie takie odlewy możemy pomosiądzować albo pozłocić.

Prosimy o przesłanie projektów na naszą skrzynkę mailową. Określimy wykonalność wzoru i jeżeli jest taka możliwość, naniesiemy własne zmiany.

Wykonując medale musimy zrobić matrycę odlewniczą – z takiej wychodzą identyczne wzory. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie wykonać na medalach różne grawery np. medal król polowania. Wykonamy na odlewach puste miejsca, które możemy następnie grawerować różnymi napisami. Jak najbardziej istnieje możliwość wykonania też kilku matryc odlewniczych – indywidualnych dla danych kategorii.

Głównymi produktami związanymi z tą tematyką są ordery – małe medale zawieszone na krótkiej szarfie orderowej, przypinki metalowe z np. logiem klubu albo medale okolicznościowe – pełnoprawnej wielkości medale umieszczone w ozdobnym etui. Prosimy o kontakt z naszym działem handlowym – wspólnie ustalimy jaki typ produktu będzie najlepszy na zbliżające się wydarzenie.

Projekt jesteśmy w stanie przygotować nawet w ten sam dzień w którym otrzymamy opis. Przy bardziej skomplikowanych realizacjach np. orderów 3D zawierających płaskorzeźby czas ten może się wydłużyć do 2-3 dni. Na realizację produkcji po akceptacji projektu i wyceny czeka się około 2-4 tygodni w zależności od nakładu i skomplikowania zamówienia.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Medale na blogu MCC MEDALE:

 
Zadzwoń do nas - przycisk