Nieśmiertelniki na zamówienie, innowacyjne gadżety promocyjne

Nieśmiertelnik z grawerem wykonany na zamówienie przez MCC Medale

Nieśmiertelniki to zawieszane na szyję tabliczki, które wywodzą się z tradycji wojskowych, jednak cieszą się coraz większą popularnością w charakterze gadżetu reklamowego.

Nieśmiertelniki z grawerem na zamówienie - MCC Medale

Nasze nieśmiertelniki mogą przedstawiać dowolną grafikę lub też mogą być personalizowane za pomocą grawerowania laserowego.

Choć pierwotnie nieśmiertelniki miały charakter wojskowy, to obecnie stały się bardzo popularnym gadżetem, zwłaszcza w branży gamingowej i muzycznej. Nie stronią od nich również firmy prywatne i kluby sportowe.

Co musisz wiedzieć o współpracy z nami?

  • Zdajemy sobie sprawę że wygląd nieśmiertelnika jest kluczowy, dla tego wszyscy nasi klienci, po dostarczeniu opisu projektu, otrzymują bezpłatną obsługę projektową.
  • Dzięki bogatym możliwościom produkcyjnym, możemy dopasować zlecenie do prawie każdego budżetu.
  • Zależnie od potrzeb nasze nieśmiertelniki mogą być odlane wg. indywidualnego projektu, lub posiadać dodatkowe personalizowanie poprzez grawerowanie laserowe.
  • Wszystkie nasze nieśmiertelniki są dwustronne. Projekt i personalizacja obejmują obie strony.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Stworzyliśmy nieśmiertelniki dla:

Nieśmiertelniki na zamówienie, czyli tradycje wojskowe dla każdego

Metalowe blaszki noszone na szyi, już dawno przestały mieć wyłącznie wojskowe znaczenie. Obecnie nieśmiertelniki są szeroko używane przez osoby cywilne, i to zarówno przez fanów militariów jak i artystów, różnego rodzaju pasjonatów oraz światowe gwiazdy. Branża reklamowa oraz organizatorzy imprez, również dostrzegli potencjał nieśmiertelnika, co sprawiło, że stał się on niezwykle pożądanym gadżetem promującym wszelkiego rodzaju targi czy imprezy gdzie organizatorzy używają go w ramach pamiątki.

Galeria realizacji nieśmiertelników:

Projekty odlewów zamówionych w MCC Medale: moneta okolicznościowa, medal sportowy oraz pins w kształcie czaszek

Darmowe projekty nieśmiertelników

Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na bezpłatny projekt obu stron nieśmiertelnika — wystarczy, że podzielisz się z nami swoim pomysłem lub dostarczysz wstępny opis. Jeżeli masz pomysł, dopasujemy go do wymogów technicznych, jeżeli nie masz pomysłu, nasz dział graficzny dostarczy projekt idealnie pasujący do charakteru Twojego zamówienia.

Dostępne kolory nieśmiertelników

Nieśmiertelniki na zamówienie – gadżety promocyjne

Nieśmiertelniki na zamówienie wyprodukowane przez firmę MCC Medale

Często zadawane pytania

Cena zamówienia jest zależna od wielu czynników. Ilość sztuk, rodzaj wzoru, stopień skomplikowania, wykończenie. Ze względu na charakter każdego zapytania wycena jest indywidualna. Prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz wyceny albo email – nasz dział handlowy skontaktuje się z Państwem i przedstawi darmową wycenę.

Dla wszystkich naszych klientów projekty nieśmiertelników są bezpłatne. Wystarczy zaakceptować wycenę oraz dostarczyć wstępną koncepcję lub opis, a nasz profesjonalny dział graficzny zajmie się stworzeniem projektu lub adaptacją Państwa pomysłu do wymogów technicznych.

Standardowy tryb produkcji to ok. 8 dni od dnia zaakceptowania wizualizacji i złożeniu oficjalnego zamówienia.

Nie. Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa bezpłatny projekt na podstawie podesłanych materiałów. Wystarczy wysłać sam opis i wrócimy do Państwa z gotową wizualizacją nieśmiertelnika.

Nieśmiertelniki są zawsze dwustronne i cena matrycy odlewniczej obejmuje obie strony. Od Państwa zależy co się znajdzie na obydwu stronach.

W naszej ofercie nie posiadamy gotowych do „wybicia” nieśmiertelników. My tworzymy odlewy z metalu, nie wybijamy blaszek. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i robione na specjalne zamówienie wraz z oryginalnym, niepowtarzalnym wzorem.

Używamy przede wszystkim standardowego łańcuszka kulkowego o długości 90 cm. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie by z naszym działem handlowym ustalić inny typ mocowania.

Na naszych nieśmiertelnikach możemy zostawić puste miejsce do wygrawerowania odpowiednich danych. Także możemy każdy nieśmiertelnik wysłać z indywidualnym grawerem, albo przygotować takie wzory do przyszłościowego grawerowania.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Niektóre okazje, eventy i wydarzenia wymagają szczególnego typu gadżetów reklamowych. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów do oferty MCC Medale wprowadziliśmy upominki spełniające te wymagania – nieśmiertelniki.

Choć nieśmiertelniki wywodzą się z wojska – przypuszcza się, że pewna ich forma występowała już za czasów Imperium Rzymskiego – i służy do identyfikacji żołnierzy aż do dziś, tak na przestrzeni lat zyskały również nowy sposób wykorzystania. Nieśmiertelniki stały się praktycznym gadżetem reklamowym, po który coraz chętniej sięgają klienci.

Nieśmiertelniki reklamowe na zamówienie

Firmy chcące uzyskać przewagę nad konkurentami stale poszukują nowych form promocji. Jednym z najnowszych trendów są nieśmiertelniki reklamowe. Są one dobrym nośnikiem dla najważniejszych informacji – nazwy firmy, logotypu, adresu strony internetowej. Mają również wartość estetyczną. Odpowiednio zaprojektowany wzór nieśmiertelnika robi z niego atrakcyjny gadżet, po który chcą sięgać klienci.

Gdzie sprawdzą się nieśmiertelniki?

Wykorzystywane jako gadżety reklamowe sprawdzą się na eventach i targach, wydarzeniach firmowych, jako pamiątki uczestnictwa (np. w organizowanych wewnątrz firmy zawodach dla pracowników), a także wszędzie tam, gdzie klienci oczekują nietypowych gadżetów. Jednym z dobrych przykładów wykorzystania są nieśmiertelniki promujące nowe marki lub produkty oraz gry komputerowe.

Plakietki reklamowe to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się dla firm działających w branży rozrywkowej i militarnej, dla organizatorów rekonstrukcji, zawodów ASG, paintball, producentów gier, właścicieli siłowni i innych firm związanych z wysiłkiem fizycznym, zespołów muzycznych, twórców internetowych i wszystkich innych firm i organizacji poszukujących unikalnych gadżetów reklamowych.

Jako alternatywę lub też uzupełnienie nieśmiertelników polecamy również, nasze medale na zamówienie.

Nieśmiertelniki z grawerem na zamówienie

Jedną z form nieśmiertelników, które cieszą się dużą popularnością są nieśmiertelniki z grawerem. Grawerowane nieśmiertelniki to rozwiązanie uniwersalne – na przygotowanych wcześniej podkładach grawerowane są wymagane informacje. W MCC Medale proponujemy rozwiązanie alternatywne.

Nieśmiertelniki z grawerem w związku z grawerowaniem na gotowych podkładach nie wyróżnia się niczym od gadżetów innych firm. Rozwiązanie, które oferujemy naszym klientom to plakietki odlewane. Od nieśmiertelników z grawerem różni je przede wszystkim to, że każdy projekt realizowany jest na zamówienie. Dzięki temu istnieje możliwość umieszczenia większej ilości szczegółów na wzorze nieśmiertelników.

Odlewane nieśmiertelniki to także dowolność w kwestii kolorów – klienci naszej firmy mogą wybrać jeden z kolorów dostępnych w naszej palecie. Poszczególne elementy gotowych projektów mogą być także pokryte specjalnymi emaliami. Klientom dajemy także możliwość wyboru mocowania nieśmiertelników – na łańcuszku lub sznurku.

Cena nieśmiertelników

Wiemy, że jednym z kryteriów, które wpływają na wybór nieśmiertelników jest cena. Jeżeli chodzi o nieśmiertelniki cena, tak jak w przypadku pozostałych produktów MCC Medale zależy od wielu czynników – m.in. rozmiaru gotowego produktu, użytych kolorów, emalii oraz techniki wykonania (2D lub 3D). W celu uzyskania wyceny swojego projektu skontaktuj się z nami za pomocą formularza wyceny.

Nasze realizacje na blogu MCC MEDALE:

 
Zadzwoń do nas - przycisk