Plakietki z logo na targi i wydarzenia

Plakietki z logo – targowy niezbędnik

Udział w branżowych targach, to dla wielu firm doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty. Targi to nie tylko możliwość prezentacji oferty, to także szansa na pozyskanie wartościowych klientów i partnerów biznesowych. Nic więc dziwnego, że przygotowania do targów rozpoczynają się na wiele miesięcy przed ich startem.

Czytaj dalej

MCC Medale w Forbsie

MCC Medale na stronach najnowszego wydania Forbesa!

Od pewnego czasu społeczność polskich przedsiębiorców żyje najnowszą edycją Listy 100 Najbogatszych Polaków “Forbesa” 2018. Nic dziwnego, majątki zgromadzone przez osoby na niej się znajdujące wzbudzają podziw, motywują i inspirują.

Czytaj dalej

Pamiątkowe monety pozłacane i posrebrzane

Unikalne pamiątkowe monety – pozłacane i posrebrzane

Pamiątkowe monety oraz monety okolicznościowe to rodzaj drobnych pamiątek, które można wykorzystać jako prezent. W wyjątkowych sytuacjach, w których okazja wymaga od nich czegoś więcej z pomocą przychodzą pamiątkowe monety pozłacane i posrebrzane.

Czytaj dalej

Strażacy Wspólnie Przeciw Białaczce - pinsy dla stowarzyszenia

Strażacy Wspólnie Przeciw Białaczce – pins [realizacja]

Białaczka to choroba nowotworowa układu krwiotwórczego, której “dość” powiedzieli strażacy ze stowarzyszenia Strażacy Wspólnie Przeciw Białaczce. Za swój cel postawili sobie propagację idei dawstwa szpiku oraz budowy bazy dawców.  Czytaj dalej

Medale sportowe na zamówienie - przykładowe medale

Medale sportowe na zamówienie – jakie są ich zalety?

Choć na rynku medali sportowych znajduje się wiele gotowych rozwiązań, to jednak coraz więcej organizatorów zawodów decyduje się na wybór medali na zamówienie. Swoją rosnącą popularność zawdzięczają nie tylko unikalnym kształtom, ale także szerokim możliwościom personalizacji. Dziś krótko o zaletach medali na zamówienie.

Czytaj dalej

IEM Katowice i ESL ONE 2018 - nieśmiertelniki na wydarzenie

IEM Katowice 2018 i ESL ONE – nieśmiertelniki [Realizacja]

Końcówka lutego i początek marca to dla wszystkich fanów e-sportu okazja do świętowania. To właśnie wtedy do Polski po raz kolejny zawita impreza z cyklu IEM. Po raz pierwszy towarzyszyć będzie jej także ESL ONE – wydarzenie najwyższej rangi w rozgrywkach w grę DOTA 2.

Czytaj dalej

Statuetki firmowe

Statuetki firmowe – nagroda dla pracowników i klientów

W działalności każdej firmy pojawiają się wydarzenia, które są okazja do integracji pracowników, zainteresowania mediów lub zacieśnienia współpracy z kontrahentami. Rocznica działalności, przełomowe wydarzenie, duży kontrakt lub ekspansja zagraniczna – wszystkie z nich przy odpowiednim przygotowaniu mogą być wydarzeniami, które zapiszą się w historii firmy oraz pamięci pracowników, klientów i innych osób z otoczenia firmy.

Czytaj dalej

Bazy pod brelok z grawerem

Brelok z grawerem – czy to nadal dobre rozwiązanie?

Breloki z grawerem to gadżety reklamowe, które swego czasu były niezwykle popularne. Każda firma, która chciała przygotować prezenty dla klientów brała pod uwagę właśnie breloki z grawerem. Jednak z biegiem czasu ten rodzaj gadżetów stracił na znaczeniu. Dlaczego? Na to pytanie odpowiemy w dalszej części tekstu.

Czytaj dalej

Ordery i odznaczenia okolicznościowe

Ordery i odznaczenia – prestiżowe nagrody dla zasłużonych

Ordery i odznaczenia to ważny punkt polskiej historii. Zhierarchizowany system odznaczania osób, które zasłużyły się dla Polski uregulowany jest przepisami prawa, a osobą, której przysługuje prawo ich nadawania jest Prezydent. Jednak ordery i odznaczenia, to nie tylko obieg oficjalny. Funkcjonują one również w formie orderów okolicznościowych, które chętnie wykorzystywane są przez firmy i organizacje. Czytaj dalej

Medale sportowe dla dzieci - nagrody za udział

Medale sportowe dla dzieci – nagrody za udział

Organizacja wydarzeń dla dzieci może być nie lada wyzwaniem. Dzieci, choć bardzo aktywne równie szybko się rozpraszają, dlatego organizatorzy muszą się bardzo postarać, żeby przykuć ich uwagę. Zawody sportowe, w których biorą udział najmłodsi muszą zapewniać atrakcje nie tylko na polu sportowym.

Czytaj dalej