Medale dla kół łowieckich - najlepsze przykłady

Medale okolicznościowe dla kół łowieckich [Przykłady]

Polskie koła łowieckie, w celu upamiętnienia rocznic swojego powstania, coraz częściej zamawiają medale okolicznościowe. Wybór pada właśnie na tę pamiątkę, która doskonale wpisuje się w długoletnie polskie tradycje łowieckie.

Czytaj dalej

Przypinki metalowe i ich rodzaje zapieć

Przypinki metalowe – rodzaje zapięć pinsów [przykłady]

Przypinki metalowe z logo firm to produkt, który bardzo często stosowany jest jako element, dzięki któremu każdy strój można zmienić w strój reprezentacyjny. Pinsy przypinane do klapy marynarki, koszuli, lub innej części garderoby są bowiem tańszą alternatywą do firmowych strojów szytych na zamówienie.

Czytaj dalej

Jak zaprojektować medal sportowy

Medal sportowy – jak zaprojektować medal na wydarzenie?

Medale sportowe to jeden z elementów, które wpływają na wizerunek organizowanych zawodów. Odpowiedni projekt przyciągnie na start nie tylko dodatkowych zawodników, którzy będą chcieli go zdobyć, ale zwróci uwagę mediów i publiczności. Jak więc zaprojektować medal sportowy, który poza nagrodą dla uczestników, będzie także wizytówką danego wydarzenia?

Czytaj dalej

Rodzaje medali sportowych

Rodzaje medali sportowych – najnowsze trendy!

Rozwój branży sportowej wpływa nie tylko na coraz większą liczbę imprez i wydarzeń sportowych. Zmiany obejmują wszystkie gałęzie, począwszy od rozwoju technologii i sprzętu, przez coraz lepsze wyniki osiągane przez zawodników, na nowościach mody sportowej kończąc. Rozwój nie ominął również medali sportowych, które nie są już tylko krążkami w kolorze złota, srebra lub brązu.

Czytaj dalej

Breloki reklamowe dla firm

Breloki reklamowe dla firm – przykłady zastosowania

Breloki reklamowe to jedna z pierwszych myśli dla firm, które poszukują gadżetów marketingowych. Nic dziwnego, bowiem breloki firmowe to gadżet zarówno praktyczny, jak i reprezentatywny. Jeżeli nie masz pomysłu na to, jak wykorzystać breloki do kluczy w swojej firmie przeczytaj ten tekst – przedstawimy w nim kilka pomysłów.

Czytaj dalej

Medale okolicznościowe - przykłady wykorzystania

Medale okolicznościowe – przykłady wykorzystania

Firmy coraz częściej sięgają po medale okolicznościowe. Ta prestiżowa pamiątka wykorzystywana jest już nie tylko z okazji jubileuszów, ale też jako forma uczczenia ważnych wydarzeń lub jako prezent dla pracowników lub klientów.

Czytaj dalej

Medale biegowe oraz medale sportowe dla dzieci wyprodukowane przez MCC MEDALE

4F Półmaraton Wielicki już w niedzielę!

Już w najbliższą niedzielę (24 września) po raz czwarty pobiegnie 4F Półmaraton Wielicki. Impreza skierowana jest nie tylko do pasjonatów biegania, ale też debiutantów, którzy chcieliby spróbować swoich sił na trasie półmaratonu. Uczestnicy biegu wrócą do domów z jednym z przygotowanych przez naszą firmę medali sportowych.

Czytaj dalej

Medale sportowe na zamówienie zrealizowane na potrzeby Jarosławskiego Święta Biegowego

Jarosławskie Święto Biegowe za nami

Pierwsza niedziela września dla wszystkich mieszkańców Jarosławia – zwłaszcza tych biegających – była prawdziwym świętem sportu. To właśnie 3 września odbyło się tam kolejne Jarosławskie Święto Biegowe, które jest przede wszystkim okazją do zabawy podszytej sportową rywalizacją.

Czytaj dalej

Ośno Triathlon Weekend 2017 - grawerowane medale naszej firmy

Grawerowanie medali – Ośno Triathlon Weekend 2017

Biegacze na stałe wpisali się w krajobraz Polski, a rosnącą popularność sportów biegowych można zauważyć gołym okiem. Coraz więcej osób interesuje się także innymi sportami związanymi z bieganiem, w tym triathlonem, który w naszym kraju przyciąga kolejne rzesze sportowców, a wydarzenia takie jak Ośno Triathlon Weekend 2017 są tego najlepszym dowodem.

Czytaj dalej

Medal pamiątkowy, który otrzymał Książę William podczas wizyty w Polsce.

Medal dla księcia Williama i księżnej Kate

Zakończyła się wizyta księżnej Kate i księcia Williama w Polsce, podczas której para otrzymała medal pamiątkowy zaprojektowany i wykonany przez naszą firmę. Książęca para, która wraz z dziećmi pojawiła się w Polsce w poniedziałek dziś, tuż przed godz. 11:00 odleciała w kierunku Niemiec, gdzie będzie kontynuować swoją podróż.

Czytaj dalej