Druga strona medalu - jak ją zagospodarować

Druga strona medalu – co umieścić na rewersie projektu?

Medal, to przedmiot zwracający na siebie szczególną uwagę. Pierwszym, co rzuca się w oczy jest nie tylko jego kształt, ale też projekt znajdujący się na awersie. Jednak druga strona medalu – ta mniej widoczna – jest równie ważna. Jak zaprojektować drugą stronę medalu, żeby cały projekt robił wspaniałe wrażenie? Odpowiedź na to pytanie w dalszej części tekstu.

Czytaj dalej

Pins upamiętniający Powstanie w Getcie Warszawskim

Powstanie w Getcie Warszawskim – pins [Realizacja]

Jedna z naszych ostatnich realizacji, która zasługuje na szczególną uwagę to projekt pinsa, który miał upamiętnić Powstanie w Getcie Warszawskim. Przypinki zostały wykonane w związku z obchodami 75 rocznicy Powstania.

Czytaj dalej

Drukowane karty na przypinki

Drukowane karty do przypinek – pinsy okolicznościowe

Pinsy wykorzystywane są przede wszystkim przez firmy i organizacje, które za ich pomocą promują swój wizerunek. Coraz częściej jednak, nasza firma produkuje przypinki, które wręczane są jako prezent podczas różnych wydarzeń i uroczystości. Właśnie dlatego w naszej ofercie pojawiło się kompleksowe rozwiązanie na tego typu okazje.

Czytaj dalej

12 Szczecińska Dywizja Zmechanizowana im. Bolesława Krzywoustego - medal 3D

Bolesław Krzywousty – medal 3D dla 12 SzDZ [Realizacja]

Jedną z naszych najnowszych realizacji jest medal okolicznościowy 3D dla 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej im. Bolesława Krzywoustego.

Czytaj dalej

Ocean Lava Montenegro 2018 - nagrody dla uczestników

Ocean Lava Montenegro – zestaw nagród [realizacja]

Produkty wykonane przez MCC Medale dla Ocean Lava Montenegro to przykład kompleksowej realizacji nagród na zawody sportowe. Wśród wykonanych produktów znalazły się dwa rodzaje medali sportowych oraz statuetki.

Czytaj dalej

Produkty 2D i 3D

Produkty 2D i produkty 3D – różnice odlewów MCC Medale

Wykonane na zamówienie odlewy już dawno przestały być kawałkami metalu o nieciekawych kształtach i nudnych wzorach. Rozwój technik produkcji oraz wzornictwa sprawił, że coraz częściej odlewy same w sobie są dziełami sztuki.

Czytaj dalej

Pinsy Orlen Projekt

Orlen Projekt – przypinki z logo firmy [Realizacja]

Jedną z naszych najnowszych realizacji MCC Medale są przypinki wykonane dla Orlen Projekt.

Czytaj dalej

Personalizowane etui na prezent

Personalizowane etui na wyjątkowy prezent [przykłady]

Medale okolicznościowe, ordery i odznaczenia lub pamiątkowe monety bardzo często sprawdzają się jako pomysł na prezent. Sięgają po nie zwłaszcza osoby, które poszukują prezentów na wyjątkowe okazje i uroczystości. W dalszej części wpisu przedstawimy rozwiązania z naszej oferty, dzięki którym można personalizować opakowania na tego rodzaju pamiątki.

Czytaj dalej

Sporty walki i przykłady medali na zawody

Sporty walki – medale na zawody sztuk walki

Sporty walki, to jedna z dziedzin sportu, która w ostatnich czasach popularyzuje się i stale rozwija. Rosnące zainteresowanie przekłada się nie tylko na coraz większą liczbę klubów sportów walki, ale też organizowanych turniejów i wydarzeń towarzyszących.

Czytaj dalej

Breloczki na zamówienie - projekty MCC Medale

Breloczki na zamówienie – to warto wiedzieć! [5 wskazówek]

Breloczki na zamówienie, to nadal jedna z popularnych form tradycyjnej reklamy. Breloki do kluczy z logo firmy wykorzystywane są zarówno przez duże, jak i mniejsze firmy. Jak przygotować się do zamówienia breloków? Co trzeba o nich wiedzieć? W dzisiejszym wpisie przedstawiamy krótki poradnik, który ułatwi ten proces. Czytaj dalej