Medale na Mistrzostwa Polski dla Polskiego Związku Kajakowego

Medale na Mistrzostwa Polski dla Polskiego Związku Kajakowego [Realizacja]

Medalami przygotowanymi na 81 Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym rozpoczyna się nasza współpraca z Polskim Związkiem Kajakowym.

Czytaj dalej

Narodowe Święto Niepodległości w tym roku będzie 100 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę

Narodowe Święto Niepodległości – już 11 listopada 100 rocznica niepodległości Polski

Narodowe Święto Niepodległości, które przypada na 11 listopada będzie w tym roku dniem wyjątkowym. Świętujemy bowiem 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę.

Czytaj dalej

Medale okolicznościowe dla parafii św. Mikołaja w Powidzu.

Medale okolicznościowe dla parafii św. Mikołaja w Powidzu [realizacja]

Medale okolicznościowe sprawdzają się nie tylko jako forma uczczenia ważnych wydarzeń, ale też jako wspaniały, pamiątkowy prezent. Przykładem takiego wykorzystania jest zestaw medali okolicznościowych, które przygotowaliśmy dla parafii św. Mikołaja w Powidzu. Czytaj dalej

Podpisanie umowy na dostawę medali okolicznościowych na jubileusz 100-lecia piłki ręcznej w Polsce

Medale okolicznościowe z okazji jubileuszu 100-lecia piłki ręcznej na ziemiach polskich

2018 rok, to dla polskiego sportu rok wyjątkowy. Swoje 100-lecie w naszym kraju świętuje bowiem piłka ręczna. Nasza firma będzie odpowiedzialna za przygotowanie dedykowanych medali upamiętniających to jubileuszowe wydarzenie.

Czytaj dalej

Pamiątkowy medal i medale rocznicowe

Odlewane medale sportowe i okolicznościowe – przykłady

Odlewane medale sportowe i okolicznościowe to główny obszar działania MCC Medale. Każdego roku odlewamy tysiące medali, które trafiają na wydarzenia sportowe i inne okoliczności w Polsce i poza jej granicami.

Czytaj dalej

Dwuczęściowe medale sportowe - rozwiązanie MCC Medale

Dwuczęściowe medale sportowe – unikalne rozwiązanie

Wiemy, że nasi Klienci oczekują od nas realizacji, które będą charakteryzować się najwyższą jakością, dlatego w MCC Medale stale rozwijamy nasze techniki produkcji. Rozszerzeszamy również wachlarz oferowanych produktów oraz dostępnych rozwiązań. Jedną z naszych ostatnich propozycji są dwuczęściowe medale sportowe.

Czytaj dalej

Odznaki dla zasłużonych pracowników firmy Stomil Poznań

Odznaki dla pracowników Stomil Poznań [Realizacja]

W każdej organizacji niezależnie od tego, czy to mała firma, czy też globalne przedsiębiorstwo największą wartość mają pracujący w niej ludzie. Firma Stomil Poznań jest dobrym przykładem przedsiębiorstwa, które o tym wie. Zrealizowaliśmy dla niej odznaki okolicznościowe, które trafią do zasłużonych pracowników firmy.

Czytaj dalej

Medale dla sportowców - przykłady medali na zawody.

Medale dla sportowców – przykładowe medale na zawody

Medale dla sportowców, to jedna z tych nagród, która zawsze cieszy. Wręczane jako wyraz uznania za wysiłek włożony w przygotowania do udziału w zawodach motywują do jeszcze cięższej pracy. Skąd jednak wziąć inspiracje do stworzenia niezapomnianego projektu? Pomóc może nasz wpis, w którym przedstawiamy przykłady zrealizowanych medali dla zawodników.

Czytaj dalej

Druga strona medalu - jak ją zagospodarować

Druga strona medalu – co umieścić na rewersie projektu?

Medal, to przedmiot zwracający na siebie szczególną uwagę. Pierwszym, co rzuca się w oczy jest nie tylko jego kształt, ale też projekt znajdujący się na awersie. Jednak druga strona medalu – ta mniej widoczna – jest równie ważna. Jak zaprojektować drugą stronę medalu, żeby cały projekt robił wspaniałe wrażenie? Odpowiedź na to pytanie w dalszej części tekstu.

Czytaj dalej

Pins upamiętniający Powstanie w Getcie Warszawskim

Powstanie w Getcie Warszawskim – pins [Realizacja]

Jedna z naszych ostatnich realizacji, która zasługuje na szczególną uwagę to projekt pinsa, który miał upamiętnić Powstanie w Getcie Warszawskim. Przypinki zostały wykonane w związku z obchodami 75 rocznicy Powstania.

Czytaj dalej