Moneta okolicznościowa, medal oraz wpinka Wypełnij formularz wyceny i odbierz darmowy projekt*
Wycena

* Do każdej zaakceptowanej wyceny
   dostarczymy darmowy projekt,
wymagamy wstępnej koncepcji lub opisu

Dlaczego projekty MCC Medale?

Dlaczego MCC Medale?
 • 2,5 miliona
  wyprodukowanych ODLEWÓW

  Dzięki sprawnemu procesowi produkcyjnemu oraz zaangażowanej ekipie pracowniczej możemy się poszczycić imponującą liczbą wykonanych odlewów.

 • Ponad 4000
  projektów

  Nasze studio projektowe wykonało tysiące projektów ze wszystkich możliwych dziedzin sportu, kultury oraz biznesu.

 • Dziesiątki najważniejszych imprez
  kulturalnych i sportowych

  Współpracując bezpośrednio z naszymi klientami, obsługiwaliśmy znaczną liczbę wydarzeń kulturalnych i sportowych.

 • jeden dzień roboczy
  — Średni czas dostarczenia projektu

  Nowoczesne rozwiązania na polu zarządzania projektami, pozwalają nam błyskawiczne dostarczać koncepcje graficzne naszych odlewów.

Co mowią nasi klienci? (źródło: Google Opinie)

Zawsze możemy na nich liczyć i wiemy, że zdążą, a produkty nowoczesne i przepiękne!

UKS Herkules Sulejówek

Jako Agencja Ochrony Kontra24.pl jesteśmy w pełni zadowoleni z profesjonalnej obsługi i jakości produktu zamówionego w MCC Medale.

Kontra24 Ochrona

Korzystamy z usług firmy już drugi rok! Medale i przypinki w ich wykonaniu to mistrzostwo świata! Polecamy!

UKS ORLICA

Każdy projekt musi spełniać wymagania estetyczne zamawiających.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, umiejętnościom oraz kreatywnemu podejściu do tworzenia, nawet najtrudniejsze projekty przygotujemy dla każdego tak, aby nie był to tylko zbiór tekstów i logotypów, a unikalny projekt wyróżniający się oryginalną szatą graficzną i wzornictwem.

Projektując odlewy dla naszych klientów staramy się uchwycić charakter wydarzenia.

Takie podejście pozwala nam uwzględnić kontekst i stworzyć wzory, które będą nie tylko atrakcyjne, ale też dodadzą prestiżu wydarzeniu i pomogą wzmocnić wizerunek organizatorów. Niezależnie od techniki użytej do projektowania - 2D lub 3D, nasi klienci mają pewność, że ich wzory będą unikalne i stworzone z zachowaniem najwyższej staranności.

Michał Kardas— Główny grafik MCC Medale

Główny grafik MCC Medale

Często zadawane pytania

Projekt przygotowany na podstawie Państwa plików, szkiców czy szeroko opisanych pomysłów jest bezpłatny. Płatne są dopiero projekty wykonywane przez nas od zera oraz nadliczbowe poprawki, i całkowite zmiany koncepcji.

Po akceptacji wysłanej przez nas darmowej wyceny będziemy prosić o szereg informacji odnośnie przyszłego wzoru. Wykonujemy darmowy projekt na podstawie opisu klienta. Także będziemy potrzebować opis, grafiki, teksty, logotypy, herby – słowem wszystko co ma się znaleźć na projekcie.

Po otrzymaniu niezbędnych informacji od Państwa etap projektowania trwa 1-2 dni robocze dla wzorów 2d oraz około 3-5 dni roboczych dla bardziej skomplikowanych wzorów 3d.

Oczywiście. Nasz dział graficzny będzie pracował nad przesłanym przez Państwa projektem oraz dostosuje go do standardów odlewniczych. Powrócimy do Państwa z „naszą wersją” tego projektu. Jeżeli to możliwe – prosimy o podsyłanie plików w krzywych w formacie PDF, Corel x17 lub w dużej rozdzielczości JPG.

Nie mamy gotowych wzorów. Każdy projekt jest tworzony od zera dla każdego klienta osobno. Dzięki temu nasi klienci otrzymują produkt niepowtarzalny i mają pewność, że taki projekt nie będzie wykorzystany nigdzie indziej.

 
Zadzwoń do nas - przycisk