Grawerowanie medali sportowych

Organizujesz bieg lub inne zawody sportowe? Chcesz, żeby uczestnicy Twojego wydarzenia mieli możliwość wygrawerowania swojego imienia, nazwiska bądź uzyskanego czasu na medalach sportowych lub innych trofeach? Dowiedz się więcej o możliwości grawerowania medali przez MCC MEDALE.

Nasza firma, nie tylko dostarczy Ci medale sportowe na zamówienie, ale także pomoże uatrakcyjnić wydarzenie dzięki usłudze grawerowania medali. Zajmujemy się personalizowaniem medali poprzez grawerowanie na nich np. imion, nazwisk lub ksywek uczestników, a także uzyskanych przez nich czasów. Dzięki laserom najwyższej jakości, grawerowanie medali na naszych stoiskach trwa tylko kilka sekund, a zawodnicy już po chwili mogą cieszyć się spersonalizowanymi nagrodami.

Grawerowanie – dodatkowa nagroda na mecie

Oferując zawodnikom możliwość grawerowania medali zwiększysz nie tylko prestiż imprezy, ale też szansę na zmotywowanie zawodników do powrotu na kolejne edycje wydarzenia i zmierzenie się z ustanowionymi przez nich czasami. Bo, czy jest coś bardziej motywującego, niż walka z własnymi rekordami?

Nasze stoisko rozstawiamy zazwyczaj niedaleko linii mety, zwiększając ilość uczestników, którzy zdecydują się na skorzystanie z dodatkowej usługi. Widoczny, dzięki specjalnym oznaczeniom namiot, w którym grawerujemy medale wkomponuje się w teren otaczający metę Twojego wydarzenia. Dzięki usytuowaniu go w okolicach finiszu masz pewność, że uczestnicy z pewnością nie przejdą obok niego obojętnie.

Dzięki współpracy z firmami prowadzącymi pomiary czasu zawodnicy nie muszą znać uzyskanych przez siebie rezultatów. Do wygrawerowania medali wystarczy nam numer startowy uczestnika oraz dodatkowa treść grawerunku, np. imię i nazwisko, inicjały, itp. Do wygrawerowania medali wystarczy kilka sekund, które zawodnicy mogą poświęcić np. na uzupełnienie płynów lub odpoczynek.

Grawerowanie medali na Twojej imprezie

Jeżeli interesuje Cię usługa grawerowania medali na Twoim wydarzeniu, to przy ustalaniu szczegółów dotyczących Twojego zamówienia na medale zgłoś ten fakt naszemu pracownikowi. Postaramy się przygotować dla Ciebie atrakcyjny, kompletny pakiet usług w zakresie produkcji i grawerowania medali. Z naszą ofertą medali sportowych na zamówienie możesz zapoznać się po kliknięciu w poniższy przycisk: