Grawerowane medale na zamówienie

Medale grawerowane, wykonane na zamówienie przez MCC Medale

Do wszystkich naszych medali na zamówienie jesteśmy w stanie dodać usługę personalizacji — wybrane części medalu mogą mieć miejsce na dodatkowy grawer.

Personalizowane medale sportowe z grawerem

Grawerowanie to doskonała forma personalizacji medali sportowych

Dzięki temu, że kontrolujemy całość procesu produkcyjnego, możemy stworzyć medale z miejscem na grawer, a następnie umieścić na nim spersonalizowane informacje.

Co można wygrawerować na medalu?

  • Imiona i nazwiska wszyscy uczestnicy lub też zawodnicy i zawodniczki z pierwszych miejsc mogą liczyć na uwiecznienie swoich imion na medalach.
  • Czasy i wyniki — uczestnicy mogą mieć wygrawerowane swoje indywidualne wyniki, np. czas ukończenia biegu.
  • Osiągnięcia — to świetny sposób na wyróżnienie np. rekordzistów danego biegu.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Grawerowane medale sportowe i okolicznościowe – dla kogo?

Usługa jest skierowana dla klientów MCC Medale, którzy zamówili wykonanie medali sportowych lub okolicznościowych w naszej firmie oraz poinformowali nas o opcji grawerowania. Już na etapie projektowania musimy przygotować puste miejsce na grawer, więc musimy być powiadomieni o tej opcji jak najwcześniej.

Często zadawane pytania

Przede wszystkim nasze medale są odlewane. Także znaczną część informacji (napisy i grafiki) mamy już jakby w samym metalu – w odlewie. Grawerowanie to dodatkowa czynność jaką robimy na naszych gotowych odlewach.

Jak najbardziej. Wtedy właśnie na wzorze medali szykujemy wolne miejsce – przygotowane pod grawerowanie. Będziemy natomiast potrzebować pełną listę grawerów.

Zazwyczaj klienci chcą stworzyć indywidualne podziękowania w formie medali – właśnie z imieniem i nazwiskiem osoby obdarowanej. Możemy natomiast wygrawerować różne teksty, albo grafiki – jeżeli wymaga tego projekt.

Typ grawerunku jakim się posługujemy to grawerowanie laserowe.

Zazwyczaj zachęcamy klientów do zamówień powyżej 30 szt. Poniżej tej ilości grawerowanie też jest możliwe, jednak prosimy o kontakt z naszym działem handlowym celem wykonania wyceny.

Tak. Grawerowanie to proces jaki robimy już na gotowych medalach, i jest dodatkowo płatne. Celem otrzymania wyceny medali wraz z grawerowaniem prosimy o skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Projekty odlewów zamówionych w MCC Medale: moneta okolicznościowa, medal sportowy oraz pins w kształcie czaszek

Dla wszystkich naszych klientów, oferujemy bezpłatną usługę projektową

Medale sportowe, które następnie będą personalizowane, wymagają dokładnego przygotowania oraz przewidzenia wielu aspektów. Dla tego wszyscy nasi klienci, po zaakceptowaniu wyceny, mogą liczyć na pełne oraz bezpłatne wsparcie naszego działu graficznego, który pomoże rozplanować przestrzeń na medalu.

Wystarczy podzielić się z nami swoimi pomysłami lub zaproponować wstępną koncepcję, a my dostarczymy profesjonalny i dostosowany do specyfiki projekt personalizowanego medalu sportowego.

 
Zadzwoń do nas - przycisk