Natalia
Kaczmarek

Złoty medal - Igrzyska Olimpijskie 2021
Srebrny medal - Igrzyska Olimpijskie 2021

Medale sportowe na zamówienie

Medal na szarfie z medal ranks, zaprojektowany bezpłatnie przez MCC Medale

Darmowy projekt

Po otrzymaniu materiałów lub opisu, nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa darmowy projekt.

Medal biegowy, zaprojektowany oraz odlany przez MCC Medale

Dopasowanie do budżetu

Jako producent medali mamy szeroki wybór i jesteśmy w stanie dopasować się cenowo do zakładanego budżetu.

Medale sportowe zrealizowane w 14 dni

Realizacja już od 21 dni

Nowoczesny park maszynowy oraz doświadczenie w produkcji pozwalają nam realizować zlecenia w 21 dni, a nawet szybciej.

Stworzyliśmy medale sportowe dla:

Z chęcią odpowiemy na pytania oraz doradzimy w wyborze

Rodzaje medali sportowych

Medale 3D

Medal Rossmann Run odlany przez MCC Medale

Medale z płaskorzeźbą, mogą być również emaliowane

Medale emaliowane

Emaliowany medal sportowy

Medale kolorowe, pokryte emaliami. Różne kształty i rozmiary.

Medale klasyczne

Medal karate wykonany przez MCC Medale

Jeden kolor odlewu do wyboru, różne kształty i rozmiary.

Medale 3D

Emaliowane medale sportowe

Klasyczne medale sportowe

Kolory odlewów medali sportowych

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje medal na zawody sportowe?

Cena jest zależna od wielu czynników. Ilość sztuk, rodzaj wzoru, stopień skomplikowania, wykończenie. Ze względu na indywidualny charakter każdego zapytania wycena jest indywidualna. Prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz wyceny albo email – nasz dział handlowy skontaktuje się z Państwem i przedstawi darmową wycenę.

Ile kosztuje projekt medalu?

Dla wszystkich naszych klientów projekty medali są bezpłatne. Wystarczy zaakceptować wycenę oraz dostarczyć wstępną koncepcję lub opis, a nasz profesjonalny dział graficzny zajmie się stworzeniem projektu lub adaptacją Państwa pomysłu do wymogów technicznych.

Jakie jest minimalne zamówienie?

Medale dostępne są od 30 sztuk ze względu na procesy logistyczne, jednak mniejsze realizacje również są możliwe. Nasz dział handlowy przygotuje pełną ofertę dla zakładanej ilości. Zapraszamy do kontaktu.

Czy mogę zobaczyć próbki medali?

Oczywiście. Wyślemy do Państwa bezpłatne próbki naszych medali okolicznościowych dla sportowców, wystarczy nam podać adres do wysyłki.

Czy medale są ze wstążką?

Tak, oferujemy medale z przeszytą wstążką o różnych kształtach. Zamawiając medale na wydarzenia sportowe w naszej firmie, otrzymują Państwo gotowy produkt przygotowany do zawieszenia na szyi.

Czy wstążka do medalu może być personalizowana?

Tak, jest to standard w naszej ofercie. Minimum logistyczne to 100 sztuk aby produkcja była opłacalna. Poniżej 100 sztuk proponujemy wstążkę jednokolorową jednak istnieje możliwość zakupu mniejszych ilości.

Czy musimy mieć swój własny projekt?

Nie ma takiego wymogu. Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa projekt na podstawie podesłanych materiałów. Wystarczy sam opis i wrócimy do Państwa z gotową propozycją. Wizualizacja jest bezpłatna!

Gdzie są produkowane medale?

Jesteśmy polskim producentem medali i mamy własny park maszynowy znajdujący się w centralnej Polsce – w Łodzi. Cały nasz proces produkcyjny włącznie z odlewaniem i wykańczaniem odlewów odbywa się w naszej siedzibie.

Jaki jest najpopularniejszy rozmiar medalu i jaka jest jego wielkość?

Standardowo proponujemy medale o średnicy 70 mm i grubości w przedziale 3,5 – 4 mm. 120 mm to maksymalna wielkość natomiast grubość nie może przekroczyć 10 mm.

Co powinno znajdować się na medalu?

Mamy tutaj pełną dowolność. Najczęściej umieszczane są: nazwa wydarzenia, logotypy sponsorów, herby miast, miejsce wydarzenia, data wydarzenia oraz motyw przewodni towarzyszący danej imprezie.

Czy medale są jedno czy dwustronne?

Wszystkie nasze medale są dwustronne. Od Państwa zależy co umieścimy na awersie i rewersie.

Czy mają Państwo gotowe medale sportowe?

W naszej ofercie nie posiadamy gotowych rozwiązań. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie i robione na specjalną okazję wraz z orygnalnym, niepowtarzalnym wzorem.

Produkcja medali na zawody

Medale sportowe - Polski Producent MCC

Produkcja medali i trofeów, to nasza pasja, którą stale rozwijamy, ponadto mogą Państwo u nas również zamówić puchary sportowe. Zdobyte przez lata doświadczenie i medale na zawody sportowe, których zrealizowaliśmy tysiące pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Stale udoskonalamy nasze techniki produkcji oraz wprowadzamy innowacje w dziedzinie medalierstwa, dzięki czemu jesteśmy jednym z czołowych producentów medali sportowych i okolicznościowych, medali dla dzieci, a także trofeów sportowych.

Swoją renomę zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do każdego z naszych Klientów, szybkiej realizacji zamówień oraz produktom najwyższej jakości. Każdy medal naszej produkcji, który trafia na szyje zwycięzcy, przechodzi przez szereg procesów. Ich celem jest zapewnienie odznaczeń spełniających najwyższe standardy.

Jeżeli chcesz szybko zamówić medale okolicznościowe i sportowe z grawerem, skorzystaj z poniższego przycisku i przejdź do formularza wyceny:

MEDAL SPORTOWY WIZYTÓWKĄ ZAWODÓW

Czy medal odlewany może być wizytówką zawodów? Odpowiednio przygotowane medale sportowe, które wyróżniają się nie tylko swoją jakością, ale też unikalnym wzorem zdecydowanie dodają prestiżu wszystkim imprezom sportowym. Medale na zamówienie stają się wizytówką zawodów jako jeden z elementów, który zapada w pamięci zawodnikom oraz dopingującym widzom.

To właśnie dlatego warto zadbać o to, żeby medale na zawody, które wręczane będą uczestnikom zmagań były niepowtarzalne i nawiązujące do danego wydarzenia. Pomocą w takiej sytuacji mogą być medale sportowe MCC Medale wykonywane na zlecenie. Na naszej stronie znajdą Państwo ofertę zaprojektowania pucharów, medali lub statuetek pod konkretne wydarzenie.

Realizujemy projekty na wydarzenia takie jak:

  • biegi krótko i długodystansowe,
  • turnieje sztuk walki,
  • turnieje sportów zespołowych,
  • zawody pływackie,
  • półmaratony, maratony i ultramaratony,
  • triathlony,
  • wyścigi samochodowe,
  • zawody lekkoatletyczne,
  • turnieje esportowe,
  • i wiele innych.

Wstążki do medali

Przygotowywane przez nas medale sportowe nieco różnią się od zwykłych medali okolicznościowych. Medale będące trofeum sportowym posiadają ucho, przez które przewleka się wstążkę. Dzięki temu medal można zawiesić na szyi dumnego zwycięzcy.

Grawerowanie medali na wydarzeniach sportowych

Organizujesz bieg lub inne zawody sportowe, na których chcesz aby uczestnicy mieli możliwość wygrawerowania swojego imienia, nazwiska i czasu?

Zaproś nas na swoje wydarzenie, a być może otrzymasz rabat na zakup medali!

Medale sportowe na blogu MCC MEDALE:

Wszelkie prawa zastrzeżone - MCC Medale
 
Zadzwoń do nas - przycisk