Medale sportowe - Polski Producent MCC

Medale sportowe firmy MCC to pewne miejsce na podium

O tym, jaką rolę dla sportowca pełni medal wiedzą wszyscy uczestnicy wydarzeń – organizatorzy, zawodnicy oraz fani sportu. Wiemy o tym również my, dlatego medale sportowe, które produkujemy są najwyższej jakości oraz charakteryzują się niepowtarzalnym wzorem. Wszystko po to, żeby gotowy medal był prawdziwym symbolem zwycięstwa!

Jako producent medali sportowych, wiemy jak ważne jest to, żeby spełniały one wszystkie stawiane przed nimi wymagania. Dokładamy wszelkich starań, by nasze medale były nie tylko uhonorowaniem ciężkiej pracy sportowców, ale też prestiżową wizytówką wydarzeń sportowych oraz obiektem zachwytu kibiców.

Jak wygląda produkcja medali sportowych MCC Medale?

Wieloletnie doświadczenie w branży odlewniczej pozwoliło nam wykształcić schemat współpracy, dzięki któremu jesteśmy w stanie dostarczyć medale najwyższej jakości w krótkim czasie. Dzięki bezpośredniej współpracy z klientami medale naszej produkcji są niepowtarzalne i wyjątkowe. Każdy z nich tworzony jest na indywidualne zamówienie, dzięki czemu zyskują jeszcze bardziej prestiżowy charakter.

Proces tworzenia medali rozpoczynamy od analizy potrzeb klienta. W zależności od ustaleń, jesteśmy w stanie wykonać medal sportowy wg przesłanego projektu lub zaproponować własne rozwiązanie zaprojektowane przez naszych artystów-grafików.

Wszystkie medale sportowe odlewamy ze stopów metali w naszej siedzibie w Łodzi. Odróżniają się na tle konkurencji nie tylko jakością, ale także wagą oraz niepowtarzalnym wzorem dopasowanym do konkretnego wydarzenia sportowego. Medale sportowe na zamówienie naszej produkcji posiadają tasiemkę, którą możemy spersonalizować dowolnym nadrukiem.

Kompleksowe podejście do realizacji, najlepsze materiały oraz wysoka jakość wykonania sprawiły, że nasze medale zawisły na szyjach tysięcy sportowców w Polsce i na świecie. Jeżeli szukasz medali, które zachwycą uczestników organizowanych przez Ciebie wydarzeń skontaktuj się z nami i dowiedz się jak możemy Ci pomóc.

Dlaczego odpowiedni wybór medalu na wydarzenie jest taki ważny?

Medal sportowy to symbol zwycięstwa. Najwyższa nagroda, trofeum o jakim marzy każdy sportowiec. Wiszący na szyi nie tylko wyróżnia i dodaje prestiżu, ale też przypomina zawodnikom wszystkie trudy pokonane w dążeniu do celu. Odpowiednio zaprojektowany i wykonany medal wywołuje uśmiech oraz podziw.

Nagroda dla zawodników, skarb dla organizatorów

Trofea nie są ważne tylko dla zawodników. Ogromne znaczenie powinni przykładać do nich także organizatorzy imprez sportowych. To właśnie medale dodają prestiżu wydarzeniom oraz oddziałują na wyobraźnię zawodników zapewniając tłumy na starcie.

Wiedzą o tym organizatorzy największych wydarzeń sportowych, którzy zdecydowali się na oryginalne rozwiązania w kwestii medali. Ich siła jest tak wielka, że bardzo często wizerunek medalu wykorzystywany jest w materiałach promujących konkretne imprezy. Odpowiedni medal sportowy nie tylko zachęca nowych uczestników do udziału w zawodach, ale zwiększa również szanse na ich powrót podczas kolejnych edycji.

Medale sportowe – przykładowe realizacje

Wstążki do medali

Przygotowywane przez nas medale sportowe nieco różnią się od zwykłych medali okolicznościowych. Medale będące trofeum sportowym posiadają ucho, przez które przewleka się wstążkę. Dzięki temu medal można zawiesić na szyi dumnego zwycięzcy.

Grawerowanie medali na wydarzeniach sportowych

Organizujesz bieg lub inne zawody sportowe, na których chcesz aby uczestnicy mieli możliwość wygrawerowania swojego imienia, nazwiska i czasu?

Zaproś nas na swoje wydarzenie, a być może otrzymasz rabat na zakup medali!

Medale sportowe na blogu MCC MEDALE:

Jak zaprojektować medal sportowy

Medal sportowy - jak zaprojektować medal na wydarzenie?

Medale sportowe to jeden z elementów, które wpływają na wizerunek…
Rodzaje medali sportowych

Rodzaje medali sportowych - najnowsze trendy!

Rozwój branży sportowej wpływa nie tylko na coraz większą…
Medale biegowe oraz medale sportowe dla dzieci wyprodukowane przez MCC MEDALE

4F Półmaraton Wielicki już w niedzielę!

Już w najbliższą niedzielę (24 września) po raz czwarty…