Medale sportowe na zamówienie

Medal na szarfie z medal ranks, zaprojektowany bezpłatnie przez MCC Medale

Darmowy projekt

Po otrzymaniu materiałów lub opisu, nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa darmowy projekt medali na zamówienie.

Medal biegowy, zaprojektowany oraz odlany przez MCC Medale

Dopasowanie do budżetu

Jako producent medali mamy szeroki wybór i jesteśmy w stanie dopasować się cenowo do zakładanego budżetu.

Medale sportowe zrealizowane w 14 dni

Realizacja już od 8 dni

Nasze doświadczenie pozwala nam szybko i sprawnie realizować zlecenia. Minimalna ilość odlewanych medali to 30 szt.

Stworzyliśmy medale sportowe dla:

Z chęcią odpowiemy na pytania oraz doradzimy w wyborze

Rodzaje medali sportowych

Medale 3D

Medal Rossmann Run odlany przez MCC Medale

Medale z płaskorzeźbą, mogą być również emaliowane

Medale emaliowane

Emaliowany medal sportowy

Medale kolorowe, pokryte emaliami. Różne kształty i rozmiary.

Medale klasyczne

Medal karate wykonany przez MCC Medale

Jeden kolor odlewu do wyboru, różne kształty i rozmiary.

Medale 3D sportowe

Emaliowane medale sportowe

Klasyczne medale sportowe

Kolory odlewów medali sportowych

Najczęściej zadawane pytania

Cena jest zależna od wielu czynników. Ilość sztuk, rodzaj wzoru, stopień skomplikowania, wykończenie. Ze względu na indywidualny charakter każdego zapytania wycena jest indywidualna. Prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz wyceny albo email – nasz dział handlowy skontaktuje się z Państwem i przedstawi darmową wycenę.

Dla wszystkich naszych partnerów projekty graficzne medali są bezpłatne. Wystarczy zaakceptować przełaną wycenę oraz dostarczyć opis lub koncepcję na odlew — nasz profesjonalny dział graficzny zajmie się stworzeniem projektu lub adaptacją Państwa pomysłu do wymogów technicznych.

Przeważnie medale sportowe produkujemy od 30 sztuk ze względu na procesy logistyczne, jednak mniejsze realizacje również są możliwe. Nasz dział obsługi klienta przygotuje pełną ofertę dla zakładanej ilości. Zapraszamy do kontaktu.

Oczywiście. Wyślemy do Państwa bezpłatne próbki naszych medali okolicznościowych dla sportowców, wystarczy nam podać adres do wysyłki.

Tak, oferujemy medale z przeszytą wstążką o różnych kształtach. Zamawiając medale na wydarzenia sportowe w naszej firmie, otrzymują Państwo gotowy produkt przygotowany do zawieszenia na szyi.

Tak, jest to standard w naszej ofercie. Minimum logistyczne to 100 sztuk aby produkcja była opłacalna. Poniżej 100 sztuk proponujemy wstążkę jednokolorową jednak istnieje możliwość zakupu mniejszych ilości.

Jesteśmy polskim producentem medali i mamy własny park maszynowy znajdujący się w centralnej Polsce – w Łodzi. Cały nasz proces produkcyjny włącznie z odlewaniem i wykańczaniem odlewów odbywa się w naszej siedzibie.

W naszej ofercie nie posiadamy gotowych medali. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie i robione na specjalną okazję wraz z orygnalnym, niepowtarzalnym wzorem.

Medale na zawody sportowe

Medale sportowe - Polski Producent MCC

Wyjątkowe medale sportowe jako nagrody dla zwycięzców

Produkcja medali i trofeów, to nasza pasja, którą stale rozwijamy, ponadto mogą Państwo u nas również zamówić puchary sportowe. Zdobyte przez lata doświadczenie i medale na zawody sportowe, których zrealizowaliśmy tysiące pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Stale udoskonalamy nasze techniki produkcji oraz wprowadzamy innowacje w dziedzinie medalierstwa, dzięki czemu jesteśmy jednym z czołowych producentów medali sportowych i okolicznościowych, medali dla dzieci, a także trofeów sportowych.

Swoją renomę zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do każdego z naszych Klientów, szybkiej realizacji zamówień oraz produktom najwyższej jakości. Każdy medal naszej produkcji, który trafia na szyje zwycięzcy, przechodzi przez szereg procesów. Ich celem jest zapewnienie odznaczeń spełniających najwyższe standardy.

Medale dla zwycięzców zawodów sportowych

Czy medal odlewany może być wizytówką zawodów? Odpowiednio przygotowane medale sportowe, które wyróżniają się nie tylko swoją jakością, ale też unikalnym wzorem zdecydowanie dodają prestiżu wszystkim imprezom sportowym. Medale na zamówienie stają się wizytówką zawodów jako jeden z elementów, który zapada w pamięci zawodnikom oraz dopingującym widzom.

To właśnie dlatego warto zadbać o to, żeby medale na zawody, które wręczane będą uczestnikom zmagań były niepowtarzalne i nawiązujące do danego wydarzenia. Pomocą w takiej sytuacji mogą być medale sportowe MCC Medale wykonywane na zlecenie. Na naszej stronie znajdą Państwo ofertę zaprojektowania pucharów, medali lub statuetek pod konkretne wydarzenie.

Realizujemy projekty na wydarzenia takie jak:

  • biegi krótko i długodystansowe,
  • turnieje sztuk walki,
  • turnieje sportów zespołowych,
  • zawody pływackie,
  • półmaratony, maratony i ultramaratony,
  • triathlony,
  • wyścigi samochodowe,
  • zawody lekkoatletyczne,
  • turnieje esportowe,
  • i wiele innych.

Medale sportowe na blogu MCC MEDALE:

 
Zadzwoń do nas - przycisk