Medale sportowe od producenta

Medal sportowy z odlewni MCC Medale, wyprodukowany dla PZLA

Darmowy projekt

Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa darmowy projekt. Wizualizacja jest tworzona błyskawicznie.

Dwa medale sportowe wykonane w dwóch różnych technikach

Dopasowanie do budżetu

Jako producent medali jesteśmy w stanie dopasować się cenowo do zakładanego budżetu.

Medale sportowe zrealizowane w 14 dni

Realizacja już od 14 dni

Nowoczesny park maszynowy oraz doświadczenie w produkcji pozwalają nam realizować zamówienia w 14 dni, a nawet szybciej.

Stworzyliśmy medale sportowe dla:

Z chęcią odpowiemy na pytania oraz doradzimy w wyborze

Rodzaje medali sportowych

Medale klasyczne

Medale okrągłe i z ażurami

Medal karate wykonany przez MCC Medale

Medale emaliowane

Medale kolorowe, pokryte emaliami

Emaliowany medal sportowy

Medale 3D

Medale z płaskorzeźbą

Medal Rossmann Run odlany przez MCC Medale

Medale sportowe na zamówienie – przykładowe realizacje

Kolory odlewów medali sportowych

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje medal sportowy?

Cena zamówienia jest zależna od wielu czynników. Ilość sztuk, rodzaj wzoru, stopień skomplikowania, wykończenie. Ze względu na indywidualny charakter każdego zapytania wycena jest indywidualna. Prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz wyceny albo email – nasz dział handlowy skontaktuje się z Państwem i przedstawi darmową wycenę.

Ile kosztuje projekt medalu sportowego?

Dla wszystkich naszych klientów projekty medali sportowych są bezpłatne. Wystarczy zaakceptować wycenę, a nasz profesjonalny dział graficzny zajmie się stworzeniem projektu lub adaptacją Państwa pomysłu do wymogów technicznych.

Jakie jest minimalne zamówienie?

Logistyczne minimum to 30 sztuk jednak mniejsze zamówienia też są możliwe. Nasz dział handlowy przygotuje pełną ofertę dla zakładanej ilości medali sportowych.

Czy mogę zobaczyć próbki medali?

Oczywiście. Wyślemy do Państwa bezpłatne próbki naszych produktów, wystarczy nam podać adres do wysyłki.

Czy medale są ze wstążką?

Tak, oferujemy medale z przeszytą wstążką. Zamawiając medale sportowe w naszej firmie otrzymują Państwo gotowy produkt przygotowany do zawieszenia na szyi.

Czy wstążka do medalu może być personalizowana?

Tak, jest to standard w naszej ofercie. Minimum logistyczne to 100 sztuk aby produkcja była opłacalna. Poniżej 100 sztuk proponujemy wstążkę jednokolorową jednak istnieje możliwość zamówienia mniejszych ilości.

Czy musimy mieć swój własny projekt?

Nie ma takiego wymogu. Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa projekt na podstawie podesłanych materiałów. Wystarczy sam opis i wrócimy do Państwa z gotową propozycją. Wizualizacja jest bezpłatna!

Gdzie są produkowane medale?

Jesteśmy polskim producentem medali i mamy własny park maszynowy znajdujący się w centralnej Polsce – w Łodzi. Cały nasz proces produkcyjny włącznie z odlewaniem i wykańczaniem odlewów odbywa się w naszej siedzibie.

Jaki jest najpopularniejszy rozmiar medalu i jaka maksymalna wielkość?

Standardowo proponujemy medale o średnicy 70 mm i grubości w przedziale 3,5 – 4 mm. 120 mm to maksymalna wielkość natomiast grubość nie może przekroczyć 10 mm.

Co powinno znajdować się na medalu sportowym?

Mamy tutaj pełną dowolność. Najczęściej umieszczane są: nazwa wydarzenia, logotypy sponsorów, herby miast, miejsce wydarzenia, data wydarzenia oraz motyw przewodni towarzyszący danej imprezie.

Czy medale sportowe są jedno czy dwustronne?

Wszystkie nasze medale są dwustronne. Od Państwa zależy co umieścimy na awersie i rewersie.

Czy mają Państwo gotowe medale sportowe?

W naszej ofercie nie posiadamy gotowych rozwiązań. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i robione na specjalne zamówienie wraz z orygnalnym, niepowtarzalnym wzorem.

Produkcja medali sportowych na zamówienie

Medale sportowe - Polski Producent MCC

Produkcja medali i innych odlewów, to nasza pasja, którą stale rozwijamy. Zdobyte przez lata doświadczenie i medale na zawody sportowe, których zrealizowaliśmy tysiące pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Jako producent medali sportowych nie spoczywamy na laurach. Stale udoskonalamy nasze techniki produkcji oraz wprowadzamy innowacje w dziedzinie medalierstwa, dzięki czemu jesteśmy jednym z czołowych producentów medali sportowych w Polsce.

Swoją renomę zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do każdego z naszych Klientów, szybkiej realizacji zamówień oraz produktom najwyższej jakości. Każdy medal sportowy naszej produkcji, który trafia na szyje sportowców przechodzi przez szereg procesów. Ich celem jest zapewnienie produktów spełniających najwyższe standardy.

Jeżeli chcesz szybko zamówić medale sportowe skorzystaj z poniższego przycisku i przejdź do formularza wyceny:

MEDAL SPORTOWY WIZYTÓWKĄ ZAWODÓW

Czy medal może być wizytówką zawodów sportowych? Odpowiednio przygotowane medale sportowe od producenta, które wyróżniają się nie tylko swoją jakością, ale też unikalnym wzorem zdecydowanie dodają prestiżu wszystkim imprezom sportowym. Medale na zamówienie stają się wizytówką zawodów jako jeden z elementów, który zapada w pamięci zawodnikom oraz dopingującym widzom.

To właśnie dlatego warto zadbać o to, żeby medale na zawody sportowe, które wręczane będą uczestnikom zmagań były niepowtarzalne i nawiązujące do danego wydarzenia. Pomocą w takiej sytuacji mogą być medale sportowe MCC Medale wykonywane na zamówienie. Organizatorzy, którzy wybierają takie rozwiązanie otrzymują medale zaprojektowane pod konkretne wydarzenie – zawierające wszystkie niezbędne informacje takie jak nazwa oraz data imprezy, wyróżniające się kształtem oraz spersonalizowaną szarfą, na której można zawrzeć dodatkowe informacje lub loga sponsorów.

Jako producent medali sportowych realizujemy projekty na wydarzenia takie jak:

 • biegi krótko i długodystansowe,
 • turnieje sztuk walki,
 • turnieje sportów zespołowych,
 • zawody pływackie,
 • półmaratony, maratony i ultramaratony,
 • triathlony,
 • wyścigi samochodowe,
 • zawody lekkoatletyczne,
 • turnieje esportowe,
 • i wiele innych.

Jesteśmy producentem medali sportowych i innych odlewów na zamówienie. Jeżeli poszukujesz medali odlewanych na swoje wydarzenie skorzystaj z poniższego przycisku i skontaktuj się z nami:

Produkcja medali i innych odlewów, to nasza pasja, którą stale rozwijamy. Zdobyte przez lata doświadczenie i medale na zawody sportowe, których zrealizowaliśmy tysiące pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Jako producent medali sportowych nie spoczywamy na laurach. Stale udoskonalamy nasze techniki produkcji oraz wprowadzamy innowacje w dziedzinie medalierstwa, dzięki czemu jesteśmy jednym z czołowych producentów medali sportowych w Polsce, oprócz medali sportowych oferujemy również inne medale na zamówienie.

Swoją renomę zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do każdego z naszych Klientów, szybkiej realizacji zamówień oraz produktom najwyższej jakości. Każdy medal sportowy naszej produkcji, który trafia na szyje sportowców przechodzi przez szereg procesów. Ich celem jest zapewnienie produktów spełniających najwyższe standardy.

Jeżeli chcesz szybko zamówić medale sportowe skorzystaj z poniższego przycisku i przejdź do formularza wyceny:

PROCES ZAMÓWIENIA MEDALI SPORTOWYCH

Wieloletnie doświadczenie w branży odlewniczej pozwoliło nam wykształcić schemat współpracy, dzięki któremu jesteśmy w stanie dostarczyć medale sportowe na zamówienie w krótkim czasie. Dzięki bezpośredniej współpracy z klientami medale na zawody sportowe naszej produkcji są niepowtarzalne i wyjątkowe. Każdy z nich tworzony jest na indywidualne zamówienie, dzięki czemu zyskują jeszcze bardziej prestiżowy charakter.

Cały proces rozpoczyna się w momencie, w którym otrzymamy od Ciebie zapytanie wysłane za pomocą specjalnego formularza. Nasi pracownicy analizują każde z nich i dopasowują ofertę odpowiadającą Twoim potrzebom. Chcąc zamówić medale sportowe producent, jakim jesteśmy daje Ci większy wybór ostatecznego wzoru. Możesz ustalić m.in. technikę produkcji – 2D lub 3D, czy też kolor odlewów. W przypadku, w którym nie masz pewności co do projektu doradzimy Ci i pomożemy wybrać odpowiedni z nich.

Wiemy, że w jeżeli chodzi o medale sportowe cena jest jednym z czynników decydujących o zamówieni, dlatego rozpoczynamy produkcję dopiero w momencie, w którym ustalimy wszystkie szczegóły oraz warunki, Twój projekt trafia do naszych artystów-grafików. Są oni odpowiedzialni za ostateczny wygląd medali. Graficy przygotowują projekt medalu według Twoich wytycznych. Mogą także zaproponować własne rozwiązania w momentach, w których nie masz określonej wizji projektu.

Po akceptacji projektu rozpoczyna się etap produkcji. Wszystkie medale sportowe odlewamy ręcznie w naszej fabryce zlokalizowanej w centrum Polski. Dzięki temu na każdym etapie produkcji możemy śledzić jakość wyrobów. Medale sportowe wykonujemy ze stopu cynku i aluminium, co zapewnia im nie tylko trwałość, ale też odpowiednią wagę.

Gotowe medale sportowe wysyłamy we wskazane miejsce. Korzystamy z usług najlepszych firm kurierskich, dzięki czemu masz pewność, że medale dotrą na czas.

Indywidualne podejście do każdego zamówienia, zgrany zespół pracowników oraz lokalizacja firmy w Łodzi pozwala nam oferować jedne z najkrótszych czasów realizacji. Twoje zamówienie zrealizujemy w 14 dni od momentu akceptacji projektu w przypadku medali 2D oraz 21 dni w przypadku medali 3D.

MEDALE SPORTOWE NA ZAMÓWIENIE

Produkujemy medale sportowe na zamówienie niezależnie od dyscypliny. W naszej ofercie znajdziesz zarówno tradycyjne medale – w kształcie koła lub innej figury, a także medale o nieregularnych i niepowtarzalnych kształtach. Na potrzeby naszych Klientów wykonujemy także medale, których elementy mogą być pokryte specjalnymi emaliami.

Wszystkie medale sportowe możemy wykonać w trzech popularnych kolorach, dzięki którym można przypisać je do pozycji zajmowanych przez zawodników:

 • antycznego złota,
 • antycznego srebra,
 • antycznego brązu.

Na życzenie Klientów wykonujemy także medale w innych kolorach, zarówno błyszczących, jak i matowych odcieniach.

Elastyczna i nowoczesna linia produkcyjna pozwala nam także realizować małe zamówienia. Jeżeli organizujesz małe wydarzenia sportowe nasza oferta jest także dla Ciebie. Realizujemy zamówienia już od 30 sztuk.

PERSONALIZACJA MEDALI SPORTOWYCH

Medale sportowe MCC Medale zachwycą Cię nie tylko oryginalnymi kształtami dopasowanymi do Twoich potrzeb i wysoką jakością. Medale mogą zostać także spersonalizowane tak, żeby jeszcze bardziej kojarzyły się z organizowanymi wydarzeniami lub były przypisane do konkretnych zawodników, kategorii lub zdobytych miejsc:

 • szarfa – zamawiając medale sportowe od producenta możesz wybrać jedną z gotowych szarf lub zaprojektować swoją własną. Szarfa może mieć dowolny kolor oraz elementy, które mają się na niej znaleźć. W zależności od Twoich potrzeb szarfy mogą być zadrukowane z jednej lub z dwóch stron.
 • naklejki 3D – wypukłe naklejki to rozwiązanie, które możesz wykorzystać do podzielenia medali sportowych na konkretne kategorie. Decydując się na naklejki 3D ograniczasz koszty związane z produkcją medali. Na projekcie uwzględniamy miejsce na naklejkę, na której możesz zawrzeć informacje o kategorii lub dyscyplinie, dzięki czemu nie musisz zamawiać kilku projektów.
 • grawerowanie – nasza usługa dodatkowa, dzięki której istnieje możliwość naniesienia na medale na zawody sportowe dodatkowych informacji, np. wyników zawodników po zakończonych zmaganiach.

Wstążki do medali

Przygotowywane przez nas medale sportowe nieco różnią się od zwykłych medali okolicznościowych. Medale będące trofeum sportowym posiadają ucho, przez które przewleka się wstążkę. Dzięki temu medal można zawiesić na szyi dumnego zwycięzcy.

Grawerowanie medali na wydarzeniach sportowych

Organizujesz bieg lub inne zawody sportowe, na których chcesz aby uczestnicy mieli możliwość wygrawerowania swojego imienia, nazwiska i czasu?

Zaproś nas na swoje wydarzenie, a być może otrzymasz rabat na zakup medali!

Medale sportowe na blogu MCC MEDALE:

Wszelkie prawa zastrzeżone - MCC Medale
Zadzwoń do nas - przycisk