Otwieracze do butelek - indywidualne i kreatywne odlewy

Trzy otwieracze do butelek, wykonane przez MCC Medale

Odlewane otwieracze do butelek, to prawdopodobnie najbardziej praktyczny gadżet z naszej oferty. Jako producent, jesteśmy w stanie zaoferować wiele możliwych rodzajów i kształtów, natomiast nasz dział kreatywny dostarcza niezmiennie efektownych projektów.

Dwa odlewane otwieracze do butelek

Od firmowych otwieraczy z logiem, po bardziej nieszablonowe realizacje...

Otwieracze do butelek są niezbędnymi narzędziami w każdym barze lub kuchni. Ich szczególna popularność sprawia, że stały się one pożądanym gadżetem reklamowym lub po prostu unikalnym upominkiem.

Dlaczego warto zamówić u nas otwieracze?

  • Dostarczamy bezpłatny projekt — nasi klienci muszą jedynie podzielić się swoim pomysłem lub dostarczyć wstępną koncepcję, a z chęcią dostarczymy projekt otwieracza.
  • Dbamy zarówno o jakość, jak i budżet, stosujemy wiele technik oraz z chęcią doradzamy odpowiednie rozwiązania, także budżetowe.
  • Oferujemy wybór otwieraczy klasycznych, emaliowanych, z wypukłą naklejką, albo trójwymiarowych.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Otwieracze do butelek — nieprzemijająca klasyka

Otwieracze do butelek są wygodne w użyciu i łatwe w obsłudze. Umożliwiają otwieranie butelek o różnych rozmiarach. Dzięki nim szybko i łatwo można cieszyć się zimnym napojem, bez względu na rodzaj butelki. Dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, więc łatwo możemy wyprodukować taki, który spełni Państwa potrzeby.

Wszystkie otwieracze z naszej odlewni, powstają od podstaw przy udziale metod rzemieślniczych. Produkcja odbywa się na podstawie wzorów tworzonych wraz z klientami, po uprzednim przygotowaniu matryc oraz form. Przykładamy również szczególną wagę do wzornictwa, za które odpowiedzialny jest dedykowany dział projektowy, który dba o wysoki poziom wizualny oraz nieszablonowe i indywidualne podejście do każdego projektu.

Odlewany otwieracz do butelek na zamówienie z motywem postaci
Projekty odlewów zamówionych w MCC Medale: moneta okolicznościowa, medal sportowy oraz pins w kształcie czaszek

Bezpłatny projekt otwieraczy dla wszystkich klientów

Jesteśmy przekonani, że udana realizacja projektu to nie tylko wysokiej jakości odlew, ale przede wszystkim projekt, który uwzględnia kontekst i ma wysokie walory estetyczne. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest profesjonalne zaplecze projektowe.

W naszej firmie, oferujemy naszym klientom bezpłatny projekt po akceptacji wyceny i dostarczeniu wstępnej koncepcji lub własnego pomysłu. Niezależnie od tego, czy masz swoją wizję, czy liczysz na naszą inicjatywę, zespół graficzny MCC Medale dostarczy Ci pomysł, który będzie dopasowany do wymogów danej techniki odlewniczej i spełni Twoje oczekiwania.

Dostępne kolory odlewów

Często zadawane pytania

Cena zamówienia jest zależna od wielu czynników. Ilość sztuk, rodzaj wzoru, stopień skomplikowania, wykończenie. Ze względu na indywidualny charakter każdego zapytania wycena jest indywidualna. Prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz wyceny albo email — nasz dział handlowy skontaktuje się z Państwem i przedstawi darmową wycenę.

Nie ma takiego wymogu. Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa bezpłatny i niezobowiązujący projekt na podstawie podesłanych materiałów i opisu.

Projekt otwieracza jesteśmy w stanie przygotować nawet w ten sam dzień, w którym otrzymamy opis lub logotyp. Przy bardziej skomplikowanych realizacjach czas ten może się wydłużyć do 2-3 dni. Na realizację produkcji po akceptacji projektu i wyceny czeka się około 10 dni w zależności od nakładu i skomplikowania zamówienia.

Logistyczne minimum to 30 sztuk otwieraczy jednak mniejsze zamówienia też są możliwe. Nasz dział handlowy przygotuje pełną ofertę dla zakładanej ilości.

 
Zadzwoń do nas - przycisk