Statuetki okolicznościowe na zamówienie prosto od producenta

Trzy statuetki okolicznościowe wykonane na zamówienie przez MCC Medale

Symbol zwycięstwa, sukcesu lub wyjątkowych osiągnięć — statuetka sportowa to fantastyczny sposób, żeby uczcić wyjątkowe postacie i ważne wydarzenia.

Statuetki okolicznościowe - przykładowe realizacje MCC Medale

Chcesz sprawić, żeby Twój sukces był widoczny? Statuetki okolicznościowe to świetny wybór

Jeżeli szukasz większej alternatywy do medali na zamówienie lub orderów okolicznościowych, to statuetki okolicznościowe na każdą okazję będą świetnym rozwiązaniem. Jako producent różnego rodzaju trofeów, możemy zaoferować szeroką gamę rozwiązań, możesz również liczyć na wysoki standard jakości i atrakcyjne ceny.

Co musisz wiedzieć o współpracy z nami?

  • Nie ma wyjątkowej statuetki, medalu czy pucharu bez dobrego projektu, dla tego wystarczy, ze podzielisz się z nami swoim pomysłem lub dostarczysz opis a zoferujemy Ci bezpłatne projektowanie statuetki.
  • Nasze statuetki pamiątkowe mogą być dodatkowo personalizowane poprzez grawerowaną tabliczkę umieszczoną na podstawie figurki.
  • Szeroki zakres rozwiązań oraz wieloletnie doświadczenie, pozwoli nam doradzić Ci jak najlepiej dopasować zlecenie do Państwa budżetu.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Stworzyliśmy statuetki pamiątkowe dla:
Główne rodzaje statuetek:

Statuetki 3D

Statuetka przedstawiająca żołnierza, wykonana przez MCC Medale

Płaskorzeźba — wyjątkowo duże możliwości w oddawaniu szczegółów

Statuetki emaliowane

Statuetka Mistrzostw Polski, wykonana przez MCC Medale dla PZLA

Wiele kształtów i rozmiarów, kolor nanoszony za pomocą trwałej emalii

Statuetki klasyczne

Statuetki na zamówienie dla Polskiego Związku Narciarskiego MCC Medale

Możliwe wiele kształtów i rozmiarów statuetki, jeden kolor odlewu

Statuetki odlewane z możliwością personalizacji

Wszystkie nasze statuetki na zamówienie odlewamy rzemieślniczymi metodami w metalu, co nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Każda zamówiona u nas statuetka jest umocowana na postumencie z tabliczką, na której możemy umieścić dedykowany nadruk czy grawer, aby uhonorować zwycięzcę np. z imieniem i nazwiskiem.

Produkowane w naszej odlewni statuetki mogą maksymalnie mierzyć 15 cm (w tym 3 cm podstawy). Rozmiary i objętość trofeum sportowego można dowolnie zmniejszać, co pozwala na obniżenie ceny odlewu. Statuetki z grawerem mogą przybierać prawie dowolne kształty, nic również nie stoi na przeszkodzie, aby je pokolorować, poprzez ręczne nałożenie emalii.

Statuetka w kształcie Polski

Producent statuetek

3 kroki do stworzenia unikalnych nagród

Statuetka koszykówka - wykonana na zamówienie przez MCC Medale

Krok 1:Nasz zespół grafików pomoże Ci stworzyć unikalny wzór statuetki. Mogą znaleźć się na nim elementy graficzne i napisy. Odlew może mieć dowolny kształt wykonany w technice 2D lub 3D.

Kamienie do statuetek na zamówienie oferowane przez MCC Medale

Krok 2: Wybierz podstawę swojej statuetki z dostępnych w naszej ofercie. Możesz wykorzystać jedną z dostępnych opcji lub spytać naszych przedstawicieli o ofertę specjalną. Zadzwoń lub napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej.

Grawerowane plakietki oferowane przez MCC Medale

Krok 3:Uzupełnij projekt statuetki pamiątkowej o grawerowaną plakietkę, na której możesz zamieścić dedykację lub inne informacje związane z okazją do wręczenia upominku.

Galeria realizacji:

Statuetki 3D

Statuetki emaliowane

Statuetki klasyczne

Projekty odlewów zamówionych w MCC Medale: moneta okolicznościowa, medal sportowy oraz pins w kształcie czaszek

Darmowe projektowanie statuetek dla każdego z naszych klientów

Wiedząc, że projekt statuetki to połowa sukcesu, oddajemy do Państwa dyspozycji nasze biuro projektowe, które doradzi Państwu jakie dobrać rozwiązania oraz stworzy dedykowany projekt. Dla wszystkich naszych klientów, projektowanie statuetek świadczymy bezpłatnie — wystarczy, że podasz nam opis lub podzielisz się swoim pomysłem na projekt.

Dostępne kolory statuetek

Często zadawane pytania

Cena zamówienia statuetek jest zależna od wielu czynników. Ilość sztuk, rodzaj wzoru, stopień skomplikowania, wykończenie. Ze względu na indywidualny charakter każdego zapytania wycena jest indywidualna. Prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz wyceny albo email – nasz dział handlowy skontaktuje się z Państwem i przedstawi darmową wycenę.

Dla wszystkich naszych klientów projekty statuetek są bezpłatne. Wystarczy zaakceptować wycenę oraz dostarczyć wstępną koncepcję lub opis, a nasz profesjonalny dział graficzny zajmie się stworzeniem projektu lub adaptacją Państwa pomysłu do wymogów technicznych.

Standardowy tryb produkcji to ok. 8 dni od dnia zaakceptowania wizualizacji i złożenia oficjalnego zamówienia.

Nie ma takiego wymogu. Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa projekt na podstawie nadesłanych materiałów. Wystarczy sam opis i wrócimy do Państwa z gotową propozycją statuetki. Wizualizacja jest bezpłatna!

Nasze możliwości produkcyjne pozwalają na wykonanie około 16 centymetrowej statuetki. Wysokość kamienia to max 4 cm i odlew główny o wysokości do 12 cm.

Tak, każda nasza statuetka produkowana jest pod indywidualne zamówienie. Dodatkowo na kamieniu możemy przykleić tabliczkę z dowolnym grawerem.

Na grawerze można umieścić szczegóły takie jak np. zajęte miejsce, nazwa kategorii, logotyp sponsora, podziękowania lub imię i nazwisko osoby obdarowywanej.

Najczęściej stosowane rozwiązanie w naszej firmie to podstawa będąca imitacją marmuru. Jest to rozwiązanie ekonomiczne. W przypadku zapotrzebowania możemy zaproponować inne typy podstaw z materiałów takich jak drewno.

Jesteśmy polskim producentem i mamy własny park maszynowy w Łodzi. Wszystkie nasze odlewy są robione na miejscu.

Dla wszystkich naszych klientów projekt statuetki jest bezpłatny. Wystarczy zaakceptować wycenę, a nasz profesjonalny dział graficzny zajmie się stworzeniem projektu lub adaptacją Państwa pomysłu do wymogów technicznych.

Statuetki okolicznościowe zrealizowane na zamówienie
 
Zadzwoń do nas - przycisk