Statuetki - POLSKI PRODUCENT MCC Medale

Statuetki okolicznościowe to pomysł na wyjątkową nagrodę

Sukcesy powinny być uwieńczone wyjątkową gratyfikacją. Wyjątkową, czyli taką, która będzie nie tylko przypominać o odniesionym zwycięstwie, ale także zagrzewać do kolejnych zmagań. Z pewnością jedną z takich nagród mogą być statuetki – symbol zwycięstwa.

Wiemy o tym, że sukces nie zawsze musi być nagradzany medalami, dlatego w naszej ofercie posiadamy również specjalne statuetki, które stanowią idealną alternatywę dla medali. Są one nagrodą prestiżową i symboliczną. Nagrodzonym nimi osobom przez wiele lat przypominają osiągnięcia i sukcesy.

Statuetki okolicznościowe na każdą okazję

MCC MEDALE – to producent statuetek i innych produktów odlewanych ze znalu. W naszej pracy kierujemy się pasją, dlatego od początku naszej działalności tworzymy unikalne wzory statuetek, które spełnią nie tylko funkcję wyjątkowej nagrody ale też stanowią szczególną pamiątkę.

Oferta, którą dla Państwa przygotowaliśmy obejmuje różnego rodzaju statuetki na każdą okazję, które każdorazowo projektujemy zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Wychodząc naprzeciw nim, jesteśmy w stanie zrealizować projekty wg przesłanych wzorów, lub zaproponować własny wzór stworzony przez naszych artystów-grafików w technice 2D lub 3D.

Wykonamy dla Państwa unikalne projekty na zamówienie, które mogą charakteryzować się dowolnym kształtem i rozmiarem mieszczącym się w naszych możliwościach produkcyjnych. Dotychczasowe doświadczenie, które zdobyliśmy przygotowując statuetki sportowe, projekty dla uczniów i absolwentów, a także statuetki dla pracowników firm oraz osób zasłużonych dają Państwu gwarancję, że zamówione w naszej firmie produkty spełnią wszystkie oczekiwania.

Statuetki MCC MEDALE – oferta dla Ciebie

Wiemy, że statuetki to niezwykła forma uhonorowania osób najlepszych w swojej dziedzinie. Taka nagroda powinna być zatem nie tylko piękna i unikalna, ale też solidna i wytrzymała. Nasza firma – przygotowuje statuetki okolicznościowe z najwyższej jakości materiałów. Każdą statuetkę tworzymy z niebywałą precyzją i dbałością o szczegółowe wykończenie. Jeżeli poszukujesz producenta statuetek na zamówienie skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę. Zapytanie możesz przesłać korzystając również z formularza wyceny: