Statuetki okolicznościowe na zamówienie prosto od producenta

Trzy statuetki okolicznościowe wykonane na zamówienie przez MCC Medale

Symbol zwycięstwa, sukcesu lub wyjątkowych osiągnięć — statuetka okolicznościowa to fantastyczny sposób, żeby uczcić wyjątkowe postacie i ważne wydarzenia.

Statuetki okolicznościowe - przykładowe realizacje MCC Medale

Chcesz sprawić, żeby Twój sukces był widoczny? Statuetki okolicznościowe to świetny wybór

Jeżeli szukasz większej alternatywy do medali lub orderów okolicznościowych, to statuetki okolicznościowe będą świetnym rozwiązaniem. Jako producent statuetek na zamówienie, możemy zaoferować szeroką gamę rozwiązań, możesz również liczyć na wysoki standard jakości i atrakcyjne ceny.

Co musisz wiedzieć o współpracy z nami?

  • Nie ma wyjątkowej statuetki bez dobrego projektu, dla tego każdemu naszemu klientowi oferujemy bezpłatne projektowanie statuetki.
  • Nasze statuetki pamiątkowe mogą być dodatkowo personalizowane poprzez grawerowaną tabliczkę umieszczoną na podstawie.
  • Szeroki zakres rozwiązań oraz wieloletnie doświadczenie, pozwoli nam doradzić Ci jak najlepiej dopasować zlecenie do Państwa budżetu.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Stworzyliśmy statuetki pamiątkowe dla:

Statuetki odlewane z możliwością personalizacji

Wszystkie nasze statuetki odlewamy rzemieślniczymi metodami w metalu, co nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Każda zamówiona u nas statuetka jest umocowana na postumencie z tabliczką, na której możemy umieścić dedykowany grawer np. z imieniem i nazwiskiem lub zajętym miejscem.

Produkowane w naszej odlewni statuetki mogą maksymalnie mierzyć 15 cm (w tym 3 cm podstawy). Rozmiary i objętość statuetki można dowolnie zmniejszać, co pozwala na obniżenie ceny odlewu. Statuetki mogą przybierać prawie dowolne kształty, nic również nie stoi na przeszkodzie aby je pokolorować, poprzez ręczne nałożenie emalii.

Producent statuetek

3 kroki do stworzenia unikalnych nagród

Statuetka koszykówka - wykonana na zamówienie przez MCC Medale

Krok 1: Nasz zespół grafików pomoże Ci stworzyć unikalny wzór statuetki. Mogą znaleźć się na nim elementy graficzne i napisy. Odlew może mieć dowolny kształt wykonany w technice 2D lub 3D.

Kamienie do statuetek na zamówienie oferowane przez MCC Medale

Krok 2: Wybierz podstawę swojej statuetki okolicznościowej z dostępnych w naszej ofercie. Możesz wykorzystać jedną z dostępnych opcji lub spytać naszych przedstawicieli o ofertę specjalną.

Grawerowane plakietki oferowane przez MCC Medale

Krok 3: Uzupełnij projekt statuetki pamiątkowej o grawerowaną plakietkę, na której możesz zamieścić dedykację lub inne informacje związane z okazją jej wręczenia.

Galeria realizacji:

Projekty odlewów zamówionych w MCC Medale: moneta okolicznościowa, medal sportowy oraz pins w kształcie czaszek

Darmowe projektowanie statuetek dla każdego z naszych klientów

Wiedząc, że projekt statuetki to połowa sukcesu, oddajemy do Państwa dyspozycji nasze biuro projektowe, które doradzi Państwu jakie dobrać rozwiązania oraz stworzy dedykowany projekt. Dla wszystkich naszych klientów, projektowanie statuetek świadczymy bezpłatnie.

Dostępne kolory statuetek

Często zadawane pytania

Ile kosztuje statuetka okolicznościowa?

Cena zamówienia statuetek jest zależna od wielu czynników. Ilość sztuk, rodzaj wzoru, stopień skomplikowania, wykończenie. Ze względu na indywidualny charakter każdego zapytania wycena jest indywidualna. Prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz wyceny albo email – nasz dział handlowy skontaktuje się z Państwem i przedstawi darmową wycenę.

Ile kosztuje projekt statuetki?

Dla wszystkich naszych klientów projekty statuetek są bezpłatne. Wystarczy zaakceptować wycenę, a nasz profesjonalny dział graficzny zajmie się stworzeniem projektu lub adaptacją Państwa pomysłu do wymogów technicznych.

Jak długo się czeka na zamówione statuetki?

Standardowy tryb produkcji to 2-3 tygodnie od dnia zaakceptowania wizualizacji i złożenia oficjalnego zamówienia.

Czy musimy mieć swój własny projekt statuetki okolicznościowej?

Nie ma takiego wymogu. Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa projekt na podstawie nadesłanych materiałów. Wystarczy sam opis i wrócimy do Państwa z gotową propozycją statuetki. Wizualizacja jest bezpłatna!

Jak duża może być statuetka?

Nasze możliwości produkcyjne pozwalają na wykonanie około 16 centymetrowej statuetki. Wysokość kamienia to max 4 cm i odlew główny o wysokości do 12 cm.

Czy można personalizować statuetki?

Tak, każda nasza statuetka produkowana jest pod indywidualne zamówienie. Dodatkowo na kamieniu możemy przykleić tabliczkę z dowolnym grawerem.

Co możemy umieścić na tabliczce z grawerem?

Na grawerze można umieścić szczegóły takie jak np. zajęte miejsce, nazwa kategorii, logotyp sponsora, podziękowania lub imię i nazwisko osoby obdarowywanej.

Jaką podstawę stosuje się do statuetek?

Najczęściej stosowane rozwiązanie w naszej firmie to podstawa będąca imitacją marmuru. Jest to rozwiązanie ekonomiczne. W przypadku zapotrzebowania możemy zaproponować inne typy podstaw z materiałów takich jak drewno.

Gdzie produkowane są statuetki pamiątkowe?

Jesteśmy polskim producentem i mamy własny park maszynowy w Łodzi. Wszystkie nasze odlewy są robione na miejscu.

Ile kosztuje przygotowanie projektu statuetki?

Dla wszystkich naszych klientów projekt statuetki jest bezpłatny. Wystarczy zaakceptować wycenę, a nasz profesjonalny dział graficzny zajmie się stworzeniem projektu lub adaptacją Państwa pomysłu do wymogów technicznych.

Statuetki na zamówienie pomysł na wyjątkową nagrodę

Statuetki okolicznościowe zrealizowane na zamówienie

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Sukcesy powinny być uwieńczone wyjątkową gratyfikacją. Wyjątkową, czyli taką, która będzie nie tylko przypominać o odniesionym zwycięstwie, ale także zagrzewać do kolejnych zmagań. Z pewnością jedną z takich nagród mogą być statuetki – symbol zwycięstwa.

Wiemy o tym, że sukces nie zawsze musi być nagradzany medalami, dlatego w naszej ofercie posiadamy również specjalne statuetki na zamówienie, które stanowią idealną alternatywę dla medali. Są one nagrodą prestiżową i symboliczną. Nagrodzonym nimi osobom przez wiele lat przypominają osiągnięcia i sukcesy.

Statuetki okolicznościowe na każdą okazję

MCC MEDALE – to producent statuetek na zamówienie i innych produktów odlewanych ze znalu. W naszej pracy kierujemy się pasją, dlatego od początku naszej działalności tworzymy unikalne wzory statuetek pamiątkowych, które spełnią nie tylko funkcję wyjątkowej nagrody ale też stanowią szczególną pamiątkę.

Oferta, którą dla Państwa przygotowaliśmy obejmuje różnego rodzaju statuetki na każdą okazję, które każdorazowo projektujemy zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Wychodząc naprzeciw nim, jesteśmy w stanie zrealizować projekty wg przesłanych wzorów, lub zaproponować własny wzór stworzony przez naszych artystów-grafików w technice 2D lub 3D.

Wykonamy dla Państwa unikalne projekty na zamówienie, które mogą charakteryzować się dowolnym kształtem i rozmiarem mieszczącym się w naszych możliwościach produkcyjnych oraz w jednym z dostępnych kolorów odlewów. Dotychczasowe doświadczenie, które zdobyliśmy przygotowując sportowe statuetki na zamówienie, projekty dla uczniów i absolwentów, a także statuetki dla pracowników firm oraz osób zasłużonych dają Państwu gwarancję, że zamówione w naszej firmie produkty spełnią wszystkie oczekiwania. W szczególności zainteresować powinny Państwa:

Statuetki okolicznościowe

Uniwersalne statuetki pamiątkowe, które sprawdzą się na każdą okazję. Projekty okolicznościowe nie mają w sobie charakteru, który przypisywał je do jednego konkretnego typu wydarzeń, dzięki czemu można je wykorzystać w wielu sytuacjach.

Statuetki z grawerem

W zależności od okazji, rozwiązaniem, które warto rozważyć są statuetki z grawerem. W MCC Medale dajemy Państwu możliwość wygrawerowania informacji na dołączanych do statuetek tabliczkach (o czym poniżej), jak i na samej statuetce – w przygotowanym wcześniej pod tę czynność miejscu.

Statuetki 3D

Statuetki 3D pozwalają uchwycić na projekcie więcej szczegółów, dzięki zastosowaniu dodatkowego wymiaru. Tę technologię wykorzystujemy do produkcji małych statuetek 3D, np. figurek do gier, statuetek pamiątkowych.

Statuetki sportowe

Statuetki sportowe to propozycja skierowana do organizatorów wszelkiego rodzaju wydarzeń związanych z aktywnością sportową. Statuetki sportowe są nie tylko doskonałą nagrodą dla zwycięzców zmagań, ale też wizytówką danej imprezy. Produkowane przez naszą firmę statuetki sportowe, dzięki zaangażowaniu zespołu grafików odznaczają się również wzorami mocno związanymi z wydarzeniem, na które są przygotowywane

Inne statuetki metalowe

Wszechstronna linia produkcyjna pozwala nam produkować również inne metalowe statuetki na zamówienie. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie mieszczące się w naszych możliwościach produkcyjnych. Jeżeli interesują Cię inne statuetki metalowe, które nie znalazły się w opisie oferty na naszej stronie skontaktuj się z nami.

Statuetki odlewane

Wszystkie statuetki wyprodukowane przez naszą firmę to statuetki odlewane ze znalu – stopu aluminium i cynku. Dzięki temu oferowane produkty charakteryzują się dużą trwałością i najwyższą jakością. Statuetki odlewane przez naszą firmę to gwarancja trofeów, które będą służyć przez długie lata.

W parze ze statuetkami można zamówić medale na zamówienie.

Statuetki na blogu MCC Medale:

Zadzwoń do nas - przycisk