Medale odlewane na zamówienie

Kompozycja dwóch medali odlewanych, wyprodukowanych przez MCC Medale

Dzięki naszym innowacjom, prestiż tradycyjnych metod medali tłoczonych, znany dotąd z mennic, jest teraz dostępny dla szerszego grona odbiorców. Dzięki unikalnemu projektowi oraz perfekcyjnemu wykonaniu, nasze indywidualne medale na zamówienie będą świetnym dodatkiem do każdej imprezy.

Medale odlewane w MCC Medale: medal 2d, 3d oraz ręcznie malowany

Jesteśmy producentem medali odlewanych

Jako producent medali odlewanych, statuetek, pucharów i innych trofeów sportowych, możemy zaoferować nieograniczony wybór, specjalistyczne doradztwo oraz atrakcyjne ceny.

Co musisz wiedzieć o współpracy z nami?

  • Nie ma dobrego medalu, bez dobrego projektu, dla tego każdemu naszemu klientowi oferujemy profesjonalny bezpłatny projekt — wystarczy, że podzielisz się z nami wstępną koncepcją lub dostarczysz opis.
  • Znaczna większość naszych realizacji jest realizowana tradycyjną techniką odlewania odśrodkowego. Dokładnie takich technik używa się do produkcji medali dla najbardziej prestiżowych zawodów sportowych. Nie jesteśmy sklepem z masową produkcją.
  • Szeroki wachlarz technik, wykończeń i akcesoriów pozwala nam na dopasowanie zlecenia do Państwa budżetu.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Stworzyliśmy medale odlewane dla:

Nasze medale odlewane wykonywane są zgodnie z tradycją

Medale towarzyszą nam od setek lat. Początkowo używane wyłącznie w armiach, jako wyróżnienie za szczególne osiągnięcia, z czasem, przeniknęły do struktur cywilnych, gdzie pełniły podobną rolę. Wraz z nastaniem ery nowożytnych Igrzysk Olimpijskich, medale zdominowały świat sportu,  gdzie są przyznawane za pierwsze trzy miejsca.

W naszej odlewni kultywujemy tradycje, sięgające renesansu, kiedy to zaczęto stosować metodę odlewania odśrodkowego, która to technika towarzyszy nam po dziś dzień. Nasze medale charakteryzują się wysoką precyzją oraz ręcznym wykończeniem, dzięki któremu żaden z medali nie jest identyczny.

Nasze realizacje medali odlewanych na zamówienie:

Projekty odlewów zamówionych w MCC Medale: moneta okolicznościowa, medal sportowy oraz pins w kształcie czaszek

Bezpłatny projekt medali odlewanych na zamówienie

Doskonale wiemy, że droga do perfekcyjnego medalu, zaczyna się wraz z jego koncepcją. Wszystkie nasze medale na indywidualne zamówienie, są projektowane przez sztab specjalistów, znających możliwości i ograniczenia sztuki odlewniczej. Wymagamy jedynie dostarczenia wstępnej koncepcji lub opisu.

Niebieskie etui z medalem okolicznościowym na zamówienie odlanym przez MCC Medale

Pragniesz wręczyć swój medal w wyjątkowy sposób? Umieść go w etui

Do wszystkich wykonanych medali w naszej firmie oferujemy etui. Posiadamy szeroki wybór pudełek, wykonanych z różnych materiałów i w różnych kolorach.

Medal odlewany ze wstęgą

Jeżeli chcesz medalem odlewanym uhonorować zwycięzcę, przyda Ci się szarfa

Zwyczaj zawieszania medali na szyi zwycięzcy zakorzenił się już na stałe w naszej kulturze. W ramach produkcji medalu, oferujemy również pasujące wstęgi. Możemy zarówno wyprodukować, dedykowaną wstęgę na podstawie projektu, lub możesz też wybrać wstęgę jednokolorową. Zajmujemy się również konfekcją i szyciem, więc odbierasz od nas gotowy produkt.

Dostępne kolory medali odlewanych

Medale odlewane – wyjątkowe medale  na zamówienie

Medale odlewane z metalu roztopionego w specjalnym piecu

Często zadawane pytania

Dla wszystkich naszych klientów przygotowujemy projekty bepłatnie. Wystarczy zaakceptować wycenę oraz podzielis się swoim pomysłem lub koncepcją, a nasz profesjonalny dział graficzny zajmie się projektowaniem lub adaptacją Państwa pomysłu do wymogów technicznych.

Logistyczne minimum to 30 odlewów, jednak realizujemy również mniejsze zamówienia. Nasz dział obsługi klienta przygotuje pełną ofertę dla zakładanej ilości medali sportowych.

Nie ma takiego wymogu. Nasi graficy przygotują go dla Państwa na podstawie podesłanych materiałów. Wystarczy sam opis i wrócimy do Państwa z gotową propozycją. Wizualizacja jest bezpłatna po zakceptowaniu wyceny.

Nie wykonujemy takich medali. Nasz park maszynowy jest przygotowany do odlewnictwa ze stopu cynku i aluminium – ZnAl. Jednak możemy następnie takie odlewy pomosiądzować albo pozłocić.

Prosimy o przesłanie informacji na naszą skrzynkę mailową. Określimy wykonalność wzoru i jeżeli jest taka możliwość naniesiemy własne zmiany.

Wykonujemy odlewy o standardowej grubości 4 mm. Natomiast na życzenie, jesteśmy w stanie zrobić medale grubsze – np. 6 mm przez co są one zdecydowanie cięższe. Nasz dział handlowy zapozna się z Państwa zapytaniem i przedstawi ofertę cenową.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Medale na blogu MCC MEDALE:

 
Zadzwoń do nas - przycisk