Medale odlewane na zamówienie od producenta

Kompozycja dwóch medali odlewanych, wyprodukowanych przez MCC Medale

Dzięki naszym innowacjom, prestiż tradycyjnych metod medali tłoczonych, znany dotąd z mennic, jest teraz dostępny dla szerszego grona odbiorców. Dzięki unikalnemu projektowi oraz perfekcyjnemu wykonaniu, nasze indywidualne medale na zamówienie będą świetnym dodatkiem do każdej imprezy.

Medale odlewane w MCC Medale: medal 2d, 3d oraz ręcznie malowany

Jesteśmy producentem medali odlewanych

Jako producent medali odlewanych, statuetek, pucharów i innych trofeów sportowych, możemy zaoferować nieograniczony wybór, specjalistyczne doradztwo oraz atrakcyjne ceny.

Co musisz wiedzieć o współpracy z nami?

  • Nie ma dobrego medalu, bez dobrego projektu, dla tego każdemu naszemu klientowi oferujemy profesjonalny bezpłatny projekt — wystarczy, że podzielisz się z nami wstępną koncepcją lub dostarczysz opis.
  • Znaczna większość naszych realizacji jest realizowana tradycyjną techniką odlewania odśrodkowego. Dokładnie takich technik używa się do produkcji medali dla najbardziej prestiżowych zawodów sportowych. Nie jesteśmy sklepem z masową produkcją.
  • Szeroki wachlarz technik, wykończeń i akcesoriów pozwala nam na dopasowanie zlecenia do Państwa budżetu.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Stworzyliśmy medale odlewane dla:

Nasze medale są wykonywane zgodnie z tradycją

Medale towarzyszą nam od setek lat. Początkowo używane wyłącznie w armiach, jako wyróżnienie za szczególne osiągnięcia, z czasem, przeniknęły do struktur cywilnych, gdzie pełniły podobną rolę. Wraz z nastaniem ery nowożytnych Igrzysk Olimpijskich, medale zdominowały świat sportu,  gdzie są przyznawane za pierwsze trzy miejsca.

W naszej odlewni kultywujemy tradycje, sięgające renesansu, kiedy to zaczęto stosować metodę odlewania odśrodkowego, która to technika towarzyszy nam po dziś dzień. Nasze medale charakteryzują się wysoką precyzją oraz ręcznym wykończeniem, dzięki któremu żaden z medali nie jest identyczny.

Galeria realizacji:

Projekty odlewów zamówionych w MCC Medale: moneta okolicznościowa, medal sportowy oraz pins w kształcie czaszek

Każdy nasz klient otrzymuje bezpłatny projekt

Doskonale wiemy, że droga do perfekcyjnego medalu, zaczyna się wraz z jego koncepcją. Wszystkie nasze medale na indywidualne zamówienie, są projektowane przez sztab specjalistów, znających możliwości i ograniczenia sztuki odlewniczej. Wymagamy jedynie dostarczenia wstępnej koncepcji lub opisu.

Niebieskie etui z medalem okolicznościowym na zamówienie odlanym przez MCC Medale

Pragniesz wręczyć swój medal w wyjątkowy sposób? Umieść go w etui

Do wszystkich wykonanych medali w naszej firmie oferujemy etui. Posiadamy szeroki wybór pudełek, wykonanych z różnych materiałów i w różnych kolorach.

Medal odlewany ze wstęgą

Jeżeli chcesz medalem odlewanym uhonorować zwycięzcę, przyda Ci się szarfa

Zwyczaj zawieszania medali na szyi zwycięzcy zakorzenił się już na stałe w naszej kulturze. W ramach produkcji medalu, oferujemy również pasujące wstęgi. Możemy zarówno wyprodukować, dedykowaną wstęgę na podstawie projektu, lub możesz też wybrać wstęgę jednokolorową. Zajmujemy się również konfekcją i szyciem, więc odbierasz od nas gotowy produkt.

Dostępne kolory medali odlewanych

Medale odlewane – wyjątkowe medale  na zamówienie

Medale odlewane z metalu roztopionego w specjalnym piecu

Często zadawane pytania

Ile kosztuje projekt medalu?

Dla wszystkich naszych partnerów są one przygotowywane bezpłatnie. Wystarczy zaakceptować wycenę oraz dostarczyć wstępną koncepcję lub opis, a nasz profesjonalny dział graficzny zajmie się stworzeniem projektu lub adaptacją Państwa pomysłu do wymogów technicznych.

Jakie jest minimalne zamówienie medali?

Logistyczne minimum to 30 sztuk jednak mniejsze realizacje także są możliwe. Nasz dział handlowy przygotuje pełną ofertę dla zakładanej ilości medali sportowych.

Czy musimy mieć swój własny projekt?

Nie ma takiego wymogu. Nasz dział graficzny przygotuje go dla Państwa na podstawie podesłanych materiałów. Wystarczy sam opis i wrócimy do Państwa z gotową propozycją. Wizualizacja jest bezpłatna!

Czy wykonujecie medale odlewane z mosiądzu lub np. ze złota?

Nie wykonujemy takich medali. Nasz park maszynowy jest przygotowany do odlewnictwa ze stopu cynku i aluminium – ZnAl. Następnie takie odlewy możemy pomosiądzować albo pozłocić.

Mam bardzo skomplikowany projekt, czy on jest możliwy do wykonania jako medal odlewany?

Prosimy o przesłanie informacji na naszą skrzynkę mailową. Określimy wykonalność wzoru i jeżeli jest taka możliwość naniesiemy własne zmiany.

Zależy mi na ciężkim i porządnym medalu, czy taki medal u Państwa otrzymam?

Wykonujemy odlewy o standardowej grubości 4 mm. Natomiast na życzenie, jesteśmy w stanie zrobić medale grubsze – np. 6 mm przez co zdecydowanie cięższe. Nasz dział handlowy zapozna się z Państwa zapytaniem i przedstawi ofertę cenową.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Medale na blogu MCC MEDALE:

 
Zadzwoń do nas - przycisk