Wstążki do medali sportowych na zamówienie

Kompozycja medalu sportowego wraz ze wstążką

W MCC Medale oferujemy naszym Klientom różne wstążki do medali, które dopełnią realizowany projekt medali na zamówienie. Posiadamy własny park maszynowy, dzięki czemu, możemy zaoferować bogaty wybór wykończeń.

Medal ze wstążką zaprojektowaną na zamówienie

Oferujemy wstążki do medali, które dopełnią realizowany projekt

Wstążki do medali mogą mieć jedną z tradycyjnych szerokości – 20 lub 30 mm, choć dostępne mamy również 15 oraz 35mm. Ich długość standardowo wynosi natomiast 90 cm.

Co zyskasz rozpoczynając współpracę z MCC Medale?

  • Darmowy projekt wstążki — wszyscy nasi klienci, po akceptacji wyceny są objęci bezpłatną obsługą projektową, również w obszarze projektowania wstążki
  • Posiadamy własny park maszynowy — wszystkie nadruki na wstążkach są wykonywane u nas, na miejscu w Łodzi
  • Przy zamówieniach ekspresowych oraz niskobudżetowych, możemy zaoferować bogaty wybór wstążek bez naduków

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Drukowane wstążki do medali sportowych

Drukowane wstążki do medali na zamówienie to rozwiązanie, które proponujemy wszystkim Klientom chcącym zapewnić sobie unikalne medale sportowe na swoje wydarzenia. Projekt wstążki tworzony jest przez zespół grafików MCC Medale na podstawie przesłanych materiałów i zgodnie z wymaganiami Klientów. Na wstążce można umieścić tło nadające się do druku, logotypy sponsorów, nazwę wydarzenia, daty lub inne napisy.

W przypadku dwustronnie drukowanych szarf należy pamiętać, że tył jest zadrukowany w sposób ciągły. Z tego względu nasza firma proponuje stosowanie tam grafik, których przycięcie nie wpłynie negatywnie na wygląd projektu.

Medal z odlewni MCC Medale z dedykowaną wstążką
Medal triathlonowy z darmowym projektem wstążki

Dla wszystkich naszych klientów oferujemy bezpłatny projekt wstążki

W naszej odlewni doskonale wiemy, że żaden medal nie jest w pełni kompletny bez dopasowanej wstążki. Z tego powodu wszystkim naszym klientom oferujemy bezpłatną obsługę projektową — wystarczy zaakceptować wycenę i podzielić się swoim pomysłem, a nasz zespół graficzny zajmie się całą resztą.

Zarówno medale jak i wstążki do nich są produkowane w naszej odlewni, w Łodzi. Dzięki temu mamy lepszą kontrolę nad procesem produkcji oraz jesteśmy w stanie sprawnie realizować zamówienia.

Galeria naszych wstążek

Szycie szarf do medali

W zależności od wymagań Klientów stosujemy dwa rodzaje przyszywania szarf do medali. Każde z nich wykonywane jest ręcznie, na maszynie do szycia.

Tradycyjne przeszycie wykonywane jest tuż nad “uchem” medalu, co zapewnia optymalne położenie medalu na szyi zawodnika. Odpowiednie zagięcie i zaplecenie wstęgi gwarantuje wygodę i trwałość rozwiązania.

Drugim ze stosowanych przez nas rozwiązań jest przeszycie “na szyi”. Umożliwia to przesuwanie medalu wzdłuż szarfy.

Standardowe szarfy do medali sportowych

Klienci, którzy chcą zamówić mniejsze ilości medali (od 30 do 100 sztuk) lub wykonać medale w trybie ekspresowym mamy do wyboru standardowe szarfy jednokolorowe. Medale mogą mieć przyszyte szarfy w jednym z wybranych kolorów dostępnych w palecie przedstawionej na zdjęciu.

Często zadawane pytania

Jak najbardziej. Klient otrzymuje od nas medale, które mają przyszytą już wstążkę. Komplet gotowy do zawieszenia na szyi zawodnika.

Oczywiście – oferujemy wstążki zadrukowane. Zarówno przód i tył wstążki mogą posiadać różną grafikę i kolorystykę.

Jest to najczęstsza praktyka – po otrzymaniu logotypów od klienta nasz dział graficzny przygotuje wizualizację takiej wstążki.

Wystarczy do nas podesłać składowe – czyli logotypy, teksty oraz powiedzieć w jakiej kolorystyce mielibyśmy zaprojektować wstążki. Nasz dział graficzny przygotuje wzór dla Państwa.

Zwyczajowo po akceptacji wzoru wstążki potrzebujemy około 2-3 tygodnie na produkcję wstążek do medali.

Stosujemy dwie popularne szerokości wstążek – 2cm oraz 3cm. Zwyczajowo długość wstążki wynosi 90cm, jednak możemy również wykonać dłuższe.

Jeżeli są napięte terminy – możemy jeszcze zaoferować wstążki gotowe – biało czerwone, lub wstążki jednokolorowe – bez nadruku. By dowiedzieć się więcej o cenach prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Akcesoria i medale sportowe na naszym blogu

 
Zadzwoń do nas - przycisk