Przypinki reklamowe na zamówienie

Trzy przypinki reklamowe z logami firm, wyprodukowane na zamówienie przez MC Medale

Przypinki lub pinsy reklamowe to doskonały sposób na podkreślenie charakteru Twojej firmy — budują poczucie tożsamości, zwiększają przywiązanie do kultury organizacyjnej oraz zwiększają rozpoznawalność Twojej marki.

Przypinki reklamowe w różnych wariantach, produkcja: MCC Medale

Znaczki reklamowe na zamówienie dla Twojej firmy

Pinsy (metalowe znaczki) to nasza specjalność, lata udoskonalania naszych procesów produkcyjnych oraz doświadczenie zdobyte podczas tysięcy realizacji pozwoliły nam zaoferować bezkonkurencyjny produkt w atrakcyjnej cenie.

Dlaczego nasze przypinki reklamowe na zamówienie?

  • Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na darmowy projekt przypinki. Podziel się z nami pomysłem, lub powiedz czego oczekujesz, a nasz dział graficzny zajmie się resztą.
  • Atrakcyjny wybór — oferujemy dwie techniki produkowania przypinek, trzy rodzaje ich wykańczania oraz cztery rodzaje zapięć. Jest z czego wybierać.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Stworzyliśmy przypinki reklamowe na zamówienie:

 Przypinki reklamowe dla firm

Wszystkie nasze przypinki metalowe są produkowane według unikalnego wzoru na zamówienie klienta. Oznacza to, że są unikalne i niepowtarzalne.

Przeważnie pins reklamowy składa się z loga organizacji, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać inny motyw kojarzący się firmą lub działalnością prowadzoną przez firmę.

Kompozycja przypinek reklamowych wykonanych na zlecenie różnych firm przez MCC Medale

Przypinki reklamowe – realizacje:

Projekty odlewów zamówionych w MCC Medale: moneta okolicznościowa, medal sportowy oraz pins w kształcie czaszek

Darmowy projekt przypinek reklamowych dla naszych wszystkich klientów

Produkcja przypinek reklamowych zaczyna się od projektu — nasi doświadczeni projektanci zajmą się adaptacją Państwa loga lub motywu do odpowiedniej postaci, uwzględniając specyfikę metalu oraz wykończenia.

Dla wszystkich naszych klientów projekt graficzny przypinki reklamowej jest bezpłatny.

Kompozycja trzech dedykowanych kart, zaprojektowanych przez MCC Medale na zamówienie

Bezpłatny projekt kart do przypinek reklamowych

Jeżeli szukają Państwo dodatkowego prestiżu — do wszystkich naszych przypinek oferujemy dedykowane karty, które stanowią wyjątkową oprawę graficzną do naszych odlewów.

Podobnie jak w przypadku projektu samej przypinki, nasze studio graficzne z przyjemnością zajmie się projektem karty, w cenie samego zlecenia.

Eleganckie i funkcjonalne etui

Wszystkie nasze pinsy są domyślnie pakowane w specjalne folijki chroniące je przed czynnikami zewnętrznymi podczas transportu. Doskonałą alternatywą, oprócz dedykowanych kart, jest eleganckie etui, które zapewni dodatkowy prestiż i sprawi, że przypinka będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.

Pinsy metalowe na zamówienie

Często zadawane pytania

Nie ma takiego wymogu. Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa bezpłatny projekt na podstawie podesłanych materiałów. W przypadku pinów najczęściej wystarczy sam logotyp.

Wizualizacja pinsów jest darmowa i jest przygotowana przez nasz dział graficzny po akceptacji wstępnej wyceny zamówienia.

Projekt pina jesteśmy w stanie przygotować nawet w ten sam dzień, w którym otrzymamy opis lub logotyp. Przy bardziej skomplikowanych realizacjach np. pinów 3D zawierających płaskorzeźby czas ten może się wydłużyć do 2-3 dni. Na realizację produkcji po akceptacji projektu i wyceny czeka się około 8 dni w zależności od nakładu i skomplikowania zamówienia.

Tak, tył pina nie musi być gładki. Możemy dodać tam strukturę pasującą do wzoru pina lub dodatkowe napisy / grafiki.

Logistyczne minimum to 30 sztuk pinów jednak mniejsze zamówienia też są możliwe. Nasz dział handlowy przygotuje pełną ofertę dla zakładanej ilości.

 
Zadzwoń do nas - przycisk