Przypinki reklamowe

Przypinki reklamowe – subtelna reklama dla firm

Choć coraz częściej tym, co napędza firmy jest nowoczesny marketing to tradycyjne formy reklamy nadal nie straciły na swoim znaczeniu. Ulotki, wizytówki czy też przypinki reklamowe sprawdzają się w miejscach, w których dochodzi do bezpośredniego kontaktu z klientami.

W MCC Medale zajmujemy się produkcją pinsów reklamowych na zamówienie, dzięki czemu na bieżąco śledzimy trendy. Obserwujemy rynek gadżetów, zmieniające się mody i pojawiające się zapotrzebowanie. Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwala nam nie tylko doradzać klientom, ale też wszystkim, których interesują przypinki reklamowe. W dalszej części tekstu zebraliśmy informacje ułatwiające podjęcie decyzji. Czytaj dalej.

Przypinki reklamowe dla firm – po co?

Zastanawiając się nad wykorzystaniem przypinek reklamowych w działaniach swojej firmy warto znać odpowiedź na to pytanie. Po co używać pinsów? Jakie korzyści mogą przynieść mojej firmie?

Po pierwsze – przypinki reklamowe to wyróżniający się gadżet

Wybierając je do ekspozycji swojego logo (przypinki z logo) lub innego wzoru kojarzącego się z Twoją firmą wyróżnisz się z tłumu. Zastanów się kiedy ostatni raz Twoi partnerzy biznesowi podarowali Ci gadżety, które utkwiły Ci w pamięci? Czy pamiętasz kolejny długopis z logo, notes lub zapalniczkę? Decydując się na wykorzystanie pinsów zyskujesz gadżet, który zwróci na siebie uwagę.

Po drugie – wsparcie budowania wizerunku

Pinsy przydadzą się wszędzie tam, gdzie dochodzi do bezpośredniego kontaktu z klientami. Wpięte w klapę marynarki lub żakietu pomogą eksponować logo firmy w dyskretny, ale widoczny i elegancki sposób. Są one kolejnym punktem styku klientów z marką i wspierają budowę jej wizerunku.

Po trzecie – przypinki reklamowe to tania alternatywa

Wybierając gadżety promocyjne jednym z kryteriów jest z pewnością cena. W czasie kurczących się budżetów na tradycyjne formy reklamy ważne jest nie tylko to, żeby wybrane produkty były tanie, ale też odpowiedniej jakości. Przypinki reklamowe MCC Medale spełniają oba te warunki – charakteryzują się najwyższą jakością i konkurencyjną ceną. Są zatem alternatywnym rozwiązaniem dla innych gadżetów pełniących te same funkcję – obrandowanych strojów, naklejek, itp.

Jak widać przypinki reklamowe, to nie tylko kolejny gadżet, który można wręczyć klientom. To także narzędzie wspierające budowanie marki i doskonała alternatywa dla innych form promocji. Jeżeli zastanawiasz się jak wykorzystać pinsy reklamowe w działaniach swojej firmy poniżej znajdziesz kilka przykładów:

Reklama firmy

To podstawowa funkcja przypinek reklamowych. Firmy, które chcą wykorzystać pinsy przede wszystkim do promowania wizerunku wybierają pinsy, na których umieszczają swoje logo.

Wydarzenia

Przypinki reklamowe mogą być też doskonałym gadżetem na wszelkiego rodzaju wydarzenia – od rocznic, przez różnego rodzaju zloty, na zawodach kończąc

Organizacje

Pinsy reklamowe cieszą się powodzeniem nie tylko wśród firm. Do swoich działań wykorzystują je różnego rodzaju organizacje oraz samorządy.

Kluby sportowe

Pinsy reklamowe dla klubów sportowychPo pinsy reklamowe sięgają również kluby sportowe. Pinsy są gadżetem, który daje kibicom możliwość identyfikowania się z ulubionym klubem.

Sposobów wykorzystania pinsów reklamowych w działaniach reklamowych firm i organizacji jest zdecydowanie więcej. Nasza firma produkuje przypinki reklamowe na zamówienie, więc jesteśmy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania mieszczące się w naszych możliwościach produkcyjnych. Jeżeli poszukujesz pinsów dla swojej firmy kliknij poniższy przycisk i poznaj naszą ofertę: