Przypinki
reklamowe

Trzy przypinki reklamowe z logami firm, wyprodukowane na zamówienie przez MC Medale

Przypinki lub pinsy reklamowe to doskonały sposób na podkreślenie charakteru Twojej firmy — budują poczucie tożsamości, zwiększają przywiązanie do kultury organizacyjnej oraz zwiększają rozpoznawalność Twojej marki.

Przypinki reklamowe w różnych wariantach, produkcja: MCC Medale

Znaczki reklamowe dla Twojej firmy

Pinsy (metalowe znaczki) to nasza specjalność, lata udoskonalania naszych procesów produkcyjnych oraz doświadczenie zdobyte podczas tysięcy realizacji pozwoliły nam zaoferować bezkonkurencyjny produkt w atrakcyjnej cenie.

Dlaczego nasze przypinki reklamowe na zamówienie?

  • Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na darmowy projekt przypinki. Podziel się z nami pomysłem, lub powiedz czego oczekujesz, a nasz dział graficzny zajmie się resztą.
  • Atrakcyjny wybór — oferujemy dwie techniki produkowania przypinek, trzy rodzaje ich wykańczania oraz cztery rodzaje zapięć. Jest z czego wybierać.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Stworzyliśmy przypinki metalowe dla:

Przypinki reklamowe na zamówienie

Wszystkie nasze przypinki metalowe są produkowane według unikalnego wzoru na zamówienie klienta. Oznacza to, że są unikalne i niepowtarzalne.

Przeważnie pins reklamowy składa się z loga organizacji, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać inny motyw kojarzący się firmą lub działalnością prowadzoną przez firmę.

Kompozycja przypinek reklamowych wykonanych na zlecenie różnych firm przez MCC Medale

Przypinki reklamowe – realizacje:

Projekty odlewów zamówionych w MCC Medale: moneta okolicznościowa, medal sportowy oraz pins w kształcie czaszek

Darmowy projekt przypinek reklamowych dla naszych wszystkich klientów

Produkcja przypinek reklamowych zaczyna się od projektu — nasi doświadczeni projektanci zajmą się adaptacją Państwa loga lub motywu do odpowiedniej postaci, uwzględniając specyfikę metalu oraz wykończenia.

Dla wszystkich naszych klientów projekt graficzny przypinki reklamowej jest bezpłatny.

Kompozycja trzech dedykowanych kart, zaprojektowanych przez MCC Medale na zamówienie

Bezpłatny projekt kart do przypinek reklamowych

Jeżeli szukają Państwo dodatkowego prestiżu — do wszystkich naszych przypinek oferujemy dedykowane karty, które stanowią wyjątkową oprawę graficzną do naszych odlewów.

Podobnie jak w przypadku projektu samej przypinki, nasze studio graficzne z przyjemnością zajmie się projektem karty, w cenie samego zlecenia.

Eleganckie i funkcjonalne etui

Wszystkie nasze pinsy są domyślnie pakowane w specjalne folijki chroniące je przed czynnikami zewnętrznymi podczas transportu. Doskonałą alternatywą, oprócz dedykowanych kart, jest eleganckie etui, które zapewni dodatkowy prestiż i sprawi, że przypinka będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.

Pinsy metalowe na zamówienie

Często zadawane pytania

Czy musimy przygotować swój własny projekt pinsa?

Nie ma takiego wymogu. Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa bezpłatny projekt na podstawie podesłanych materiałów. W przypadku pinów najczęściej wystarczy sam logotyp.

Czy coś się płaci za wizualizację gotowego pina?

Wizualizacja pinsów jest darmowa i jest przygotowana przez nasz dział graficzny po akceptacji wstępnej wyceny zamówienia.

Jak długo czeka się na projekt oraz realizację?

Projekt pina jesteśmy w stanie przygotować nawet w ten sam dzień, w którym otrzymamy opis lub logotyp. Przy bardziej skomplikowanych realizacjach np. pinów 3D zawierających płaskorzeźby czas ten może się wydłużyć do 2-3 dni. Na realizację produkcji po akceptacji projektu i wyceny czeka się około 2-3 tygodni w zależności od nakładu i skomplikowania zamówienia.

Jak duży może być pin?

To zależy od logotypu lub grafiki jaka ma się na nim znaleźć. Najczęściej produkujemy piny w przedziale 20 – 35 mm szerokości / średnicy. Większe wymiary również są wykonalne.

Czy na tyle pina możemy zamieścić dodatkowe informacje?

Tak, tył pina nie musi być gładki. Możemy dodać tam strukturę pasującą do wzoru pina lub dodatkowe napisy / grafiki.

Jakie zapięcia stosujecie do pinów?

Klasycznym rozwiązaniem dla pinsów są zapięcia motylkowe w kolorze srebra lub złota. Na specjalne zamówienia stosujemy zapięcia gumowe, tubkowe, magnesy i śruby. Nasi przedstawiciele handlowi doradza przy wyborze odpowiedniego typu zapięcia do Państwa pina.

W jakim formacie dostarczyć plik?

Najsprawniej pójdzie nam praca, jeżeli otrzymamy od Państwa plik w krzywych – w formacie PDF. Możemy też pracować nad plikami Corelowskimi oraz nad dużej rozdzielczości mapami bitowymi JPG oraz PNG.

Jakie jest minimalne zamówienie?

Logistyczne minimum to 30 sztuk pinów jednak mniejsze zamówienia też są możliwe. Nasz dział handlowy przygotuje pełną ofertę dla zakładanej ilości.

Ile kosztuje pins?

Cena zamówienia jest zależna od wielu czynników. Ilość sztuk, rodzaj wzoru, stopień skomplikowania, wykończenie. Ze względu na indywidualny charakter każdego zapytania wycena jest indywidualna. Prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz wyceny albo email – nasz dział handlowy skontaktuje się z Państwem i przedstawi darmową wycenę.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne wsparcie projektowe.
Chcesz nawiązać współpracę?

Metalowe przypinki na przestrzeni ostatnich lat zyskały znaczną popularność w wielu obszarach życia codziennego. Oprócz środowisk młodzieżowych, jest to coraz bardziej popularna forma promocji również w środowiskach biznesowych oraz korporacyjnych.

Nasza odlewnia, oprócz medali, specjalizuje się również w produkcji metalowych przypinek dla firm. Wszystkie nasze produkcje inspirowane są tradycyjną sztuką odlewniczą, przez co posiadają swój własny i niepowtarzalny charakter.

Nasze przypinki są ręcznie malowane oraz obrabiane, jednocześnie dzięki naszym własnym technikom odlewniczym, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom atrakcyjne ceny.

Ponadto oddajemy do Państwa dyspozycji wysoko wyspecjalizowane biuro projektowe, które zajmuje się tworzeniem oryginalnych projektów oraz adaptacją Państw pomysłów na potrzeby techniki odlewniczej.

Pinsy i przypinki na blogu MCC MEDALE:

 
Zadzwoń do nas - przycisk