Drukowane karty na przypinki

Drukowane karty do przypinek – pinsy okolicznościowe

Pinsy wykorzystywane są przede wszystkim przez firmy i organizacje, które za ich pomocą promują swój wizerunek. Coraz częściej jednak, nasza firma produkuje przypinki, które wręczane są jako prezent podczas różnych wydarzeń i uroczystości. Właśnie dlatego w naszej ofercie pojawiło się kompleksowe rozwiązanie na tego typu okazje.

Choć przypinki, to przede wszystkim gadżet marketingowy ich praktyczność można wykorzystać również w innych obszarach. Jednym z nich jest niewątpliwie dziedzina prezentów oraz pamiątek. Zaprojektowane na indywidualną okazję pinsy sprawdzą się w tych sytuacjach doskonale.

Przede wszystkim – poza wartością promocyjną, metalowe pinsy są również przedmiotem kolekcjonerskim. Znane są przypadki osób, które w swoich kolekcjach mają setki i tysiące przypinek. Przykładem mogą być tutaj kolekcjonerzy przypinek wydawanych przez kluby sportowe. I właśnie wartość kolekcjonerska z pinsów robi wartościowy podarunek.

Przypinki okolicznościowe, to rodzaj pinsów, których głównym zadaniem nie jest promowanie marek. Mają one przede wszystkim wartość kolekcjonerską, bardzo często są nośnikiem różnych ważnych treści, które można uzupełnić o dodatkowe informacje, które pojawią się na ozdobnych kartkach.

Drukowane karty do przypinek

Wychodząc naprzeciw klientom poszukującym pinsów okolicznościowych w ofercie MCC Medale pojawiła się dodatkowa możliwość. Na specjalne życzenie klientów możemy przygotować drukowane karteczki, do których przymocowane zostaną przypinki.

Drukowane karty do przypinek, to rozwiązanie, dzięki któremu przypinki stają się nośnikiem dodatkowych informacji oraz atrakcyjnym prezentem lub pamiątką. Rozwiązanie to sprawdzi się np. przy pinsach, które wręczane są podczas uroczystości rocznicowych. Na karteczkach można umieścić informacje odnoszące się do danego wydarzenia. Drukowane karty do przypinek, to również sposób na uatrakcyjnienie prezentu – wykonane są z papieru dobrej jakości, można na nich zawrzeć dowolny wydruk i stanowią alternatywę dla etui na pinsy.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji pinsów i przypinek reklamowych na zamówienie. Realizujemy projekty dla największych firm z Polski oraz firm spoza granic naszego kraju. Poza przypinkami produkujemy również medale sportowe i okolicznościowe, breloczki reklamowe, monety i żetony, ordery oraz statuetki. Jeżeli poszukujesz producenta pinsów okolicznościowych z dopasowanymi drukowanymi kartami kliknij poniższy przycisk i poznaj naszą ofertę: