Przykładowe karty do pinsów Bezpłatnie zaprojektujemy kartę do pinsów
Sprawdź pinsy

Przy zamówieniu pinów, przygotujemy darmowy projekt.

Pins gamingowy umieszczony na dedykowanej karcie z grafiką z gry

Nasz dział graficzny, całkowicie za darmo, pomoże przy przygotowaniu wzoru karteczki do pinsa.

Jeżeli chcesz wręczyć swoje pinsy w bardziej prestiżowej i eleganckiej formie, nasz dział graficzny pomoże przy przygotowaniu wzoru karteczki do pinsa. Stworzymy ją razem.

Kluczowe punkty:

  • Przeważnie stosujemy tradycyjny wymiar karteczek: 70×45 mm – pasujący do folijek w których umieszczamy karteczkę z wpiętym pinsem. Nic nie stoi na przeszkodzie zrobić jednak inne formaty.
  • Kolorystyka dowolna. Dopasujemy wzór i kolory do projektu pinsa.
  • Kompozycyjnie umieścimy przesłane teksty, logotypy, herby i inne grafiki.
  • Przed drukiem zawsze otrzymają Państwo wzór do akceptacji.
  • Produkcja pinsów i druk karteczek trwa w tym samym okresie, sami zajmujemy się również konfekcją. Wysyłamy Państwu komplet!

Często zadawane pytania

Dla wszystkich naszych klientów projekty kart do pinsów są bezpłatne. Wystarczy zaakceptować wycenę, a nasz profesjonalny dział graficzny zajmie się stworzeniem projektu lub adaptacją Państwa pomysłu do wymogów technicznych.

Cena za pojedynczą karteczkę jest znacznie mniejsza od ceny samego pinsa. Tradycyjnie im większa ilość karteczek – tym mniejsza cena jednostkowa. Nasz dział handlowy przygotuje dla Państwa niezobowiązującą ofertę na karteczki.

Wystarczy, że dostarczą Państwo krótki opis swoich wymagań, a nasz dział graficzny przygotuje propozycję projektu.

Karteczka jest dodatkowym elementem uzupełniającym pinsa. Możemy tam zawrzeć masę informacji, teksty, grafiki, logotypy,dzięki czemu tworzymy nowy produkt spełniający wiele wymogów marketingowych, który świetnie się komponuje wraz z pinsem tworząc dodatkową wartość.

Oferujemy standardowy wymiar 70 x 45 mm. Wynika on z tego, że idealnie pasuje do przezroczystych folijek – w które umieszczamy komplet: pins + karteczka. Nic nie stoi na przeszkodzie by zrobić inny wymiar. Nasz dział handlowy wyceni Państwu taką realizację.

Zarówno projekt pinsa jak i karteczki tworzymy wspólnie. Otrzymując od Państwa zamówienie obydwu produktów realizujemy je w tym samym czasie. Także otrzymują Państwo do ręki, ostatecznie, gotowy komplet.

Pinsy wykorzystywane są przede wszystkim przez firmy i organizacje, które za ich pomocą promują swój wizerunek. Coraz częściej jednak, nasza firma produkuje przypinki, które wręczane są jako prezent podczas różnych wydarzeń i uroczystości. Właśnie dlatego w naszej ofercie pojawiło się kompleksowe rozwiązanie na tego typu okazje.

Choć przypinki, to przede wszystkim gadżet marketingowy ich praktyczność można wykorzystać również w innych obszarach. Jednym z nich jest niewątpliwie dziedzina prezentów oraz pamiątek. Zaprojektowane na indywidualną okazję pinsy sprawdzą się w tych sytuacjach doskonale.

Przede wszystkim – poza wartością promocyjną, metalowe pinsy są również przedmiotem kolekcjonerskim. Znane są przypadki osób, które w swoich kolekcjach mają setki i tysiące przypinek. Przykładem mogą być tutaj kolekcjonerzy przypinek wydawanych przez kluby sportowe. I właśnie wartość kolekcjonerska z pinsów robi wartościowy podarunek.

Przypinka z flagą Polski

Przypinki okolicznościowe, to rodzaj pinsów, których głównym zadaniem nie jest promowanie marek. Mają one przede wszystkim wartość kolekcjonerską, bardzo często są nośnikiem różnych ważnych treści, które można uzupełnić o dodatkowe informacje, które pojawią się na ozdobnych kartkach.

Drukowane karty do przypinek

Wychodząc naprzeciw klientom poszukującym pinsów okolicznościowych w ofercie MCC Medale pojawiła się dodatkowa możliwość. Na specjalne życzenie klientów możemy przygotować drukowane karteczki, do których przymocowane zostaną przypinki.

Drukowane karty do przypinek, to rozwiązanie, dzięki któremu przypinki stają się nośnikiem dodatkowych informacji oraz atrakcyjnym prezentem lub pamiątką. Rozwiązanie to sprawdzi się np. przy pinsach, które wręczane są podczas uroczystości rocznicowych. Na karteczkach można umieścić informacje odnoszące się do danego wydarzenia. Drukowane karty do przypinek, to również sposób na uatrakcyjnienie prezentu – wykonane są z papieru dobrej jakości, można na nich zawrzeć dowolny wydruk i stanowią alternatywę dla etui na pinsy.

Karty na pinsy zamówione w MCC Medale

Nasza firma specjalizuje się w produkcji pinsów i przypinek reklamowych na zamówienie. Realizujemy projekty dla największych firm z Polski oraz firm spoza granic naszego kraju. Poza przypinkami produkujemy również medale sportowe i okolicznościowe, breloczki reklamowe, monety i żetony, ordery oraz statuetki.

 
Zadzwoń do nas - przycisk