Medal Ranks
nowość w ofercie MCC Medale

Opierając się na naszym doświadczeniu oraz wsłuchując w zapotrzebowanie klientów, do naszej oferty wprowadziliśmy Medal Ranks – system nakładek na medale sportowe.

System nakładek na medale sportowe Medal Ranks

Medal Ranks to specjalne nakładki, dzięki którym każdy medal sportowy może nabrać nowego charakteru i zostać dopasowany do wymagań organizatorów wydarzeń. Medal Ranks, czyli metalowe zawieszki nakłada się na szarfę medalu sportowego. Łatwość użycia oraz uniwersalność tego rozwiązania sprawia, że nakładki na medale MCC to doskonała propozycja na wszystkie wydarzenia sportowe, których organizatorzy chcieliby dodatkowo wyróżnić zawodników zdobywających czołowe miejsca lub kategorie zmagań.

Medal Ranks mogą zawierać informacje takie jak:

  • Pozycja na podium
  • Kategoria wiekowa
  • Rodzaj dyscypliny sportowej
  • Logo organizatora lub głównego sponsora wydarzenia.

Każda nakładka na medal może być wykonana w dowolnym kolorze, w jakim wykonujemy odlewy – złotym, srebrnym i brązowym. Elementy zawieszek mogą być także pokrywane specjalnymi emaliami.

System nakładek na medale Medal Ranks zaprojektowany przez MCC Medale

Zastosowanie

Dzięki naszym nakładkom możliwe jest podzielenie zamówionych w MCC medali sportowych pod względem miejsc zajętych przez zawodników, a także pod względem kategorii, np. wiekowych, bez konieczności ingerencji w sam medal. Takie rozwiązanie pozwala także przygotować jeden ogólny projekt medalu na całe wydarzenie.

Medal Ranks są rozwiązaniem przeznaczonym dla klientów MCC Medale zamawiających medale sportowe. Jeżeli chcesz zamówić nakładki na medale powiadom o tym fakcie naszego pracownika, z którym ustalasz szczegóły zamówienia.

Jesteśmy producentem medali sportowych z wieloletnim doświadczeniem. Realizujemy zamówienia dla setek klientów w Polsce i na świecie. Jeżeli szukasz medali sportowych na swoje wydarzenie kliknij poniższy przycisk i poznaj naszą ofertę: