Jak przygotować pliki?

Formaty wektorowe lub pliki rastrowe w wysokiej rozdzielczości znacznie ułatwiają nam pracę, co za tym idzie, przyspieszają realizację.

Preferowane pliki: formaty wektorowe

Obsługujemy wszystkie powszechne formaty: Adobe Illustrator (AI), EPS, PDF, Corel Draw (CDR).

Pliki rastrowe (JPEG, PNG): duży rozmiar

W przypadku plików rastrowych poprosimy o jak największą rozdzielczość przesyłanych materiałów.

Zdjęcia (JPEG, PNG): wysoka rozdzielczość

W przypadku zdjęć, prosimy o wyraźne zdjęcia w dużej rozdzielczości. Powiększanie małego zdjęcia do dużego formatu będzie dalej skutkowało słabą jakością.

Pytania techniczne

Jak są sprawdzane pliki?

Wszystkie pliki są bezpłatnie sprawdzane przez dział obsługi klienta oraz dział graficzny. Weryfikujemy czy przesłane materiały są odpowiednie do przygotowania wzoru. Jeżeli nie – poinformujemy o tym.

Czy nadesłane kolory w CMYK/RGB w naszym logotypie będą takie same na produkcie?

Wszystkie kolory dobieramy i mieszamy ręcznie, kolory emalii będą zbliżone do kolorów CMYK. Istnieje oczywiście możliwość zamówienia najpierw próbek produktów.

Dysponuję małym zdjęciem, czy mogę je powiększyć w programie graficznym?

Niestety powiększenie zdjęcia lub loga (w formie pikseli) w programie graficznym nie rozwiązuje problemu. Zdjęcie nadal będzie niskiej jakości, nawet jeżeli będzie miało większy rozmiar.

Jakie materiały są przydatne?

Mam tylko wstępny szkic np. rysunek na kartce. Czy to Państwu wystarczy?

Jak najbardziej prosimy o przesłanie takiego szkicu – pomoże to naszemu działowi graficznemu określić dalszą wykonalność. Jeżeli szkic okaże się niewystarczający – skontaktujemy się z Państwem.

Nie mam plików ani szkicu - mam za to pomysł.

Prosimy o przedstawienie swojego pomysłu. Mile widziane jest nawet przesłanie nam zdjęć albo linków do zbliżonych wzorów. Jeżeli jakiejś informacji będzie nam brakować – skontaktujemy się z Państwem.

Nie mam ani plików, ani szkiców, ani pomysłu, Czy przygotują Państwo wzór sami?

Tak, choć postaramy się najpierw określić nawet ogólny zarys projektu. Jeżeli nie będziemy mieli żadnych informacji jak ma wyglądać przyszły produkt, nasz dział obsługi klienta przedstawi wycenę na dalsze prace projektowe.

Warunki współpracy

Czy projekt jest płatny?

Wizualizacja przygotowana na podstawie Państwa plików, szkiców czy szeroko opisanych pomysłów jest bezpłatna. Płatne są projekty wykonywane przez nas od zera oraz nadliczbowe poprawki, i całkowite zmiany koncepcji.

Czy można wprowadzać zmiany do projektów?

Oczywiście, że tak. Trzy lub cztery pierwsze poprawki projektów są całkowicie bezpłatne. W momencie wystąpienia dalszych poprawek, lub całkowitej zmiany koncepcji, przestawiamy wycenę na ciąg dalszy współpracy.

Wszelkie prawa zastrzeżone - MCC Medale
 
Zadzwoń do nas - przycisk