Rekomendacje naszych klientów

Zadowolenie naszych klientów, to dla nas najważniejsza wartość. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby realizowane przez naszą firmę zlecenia spełniały najwyższe standardy i zaspokajały wszystkie oczekiwania Klientów. To właśnie dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Zaczynamy od wysłuchania oraz określenia potrzeb, a następnie przygotowujemy propozycję rozwiązania, które zapewni maksimum satysfakcji.

Wiemy, że tylko dzięki temu jesteśmy w stanie stale się doskonalić i dążyć do celu, który sobie postawiliśmy – produkcji medali, monet, pinsów, orderów i breloków najwyższej jakości. Rekomendacje, które otrzymaliśmy od naszych zadowolonych Klientów utwierdzają nas w tym, że obraliśmy dobrą drogę.

Podziękowanie od Stowarzyszenia “Kocham Tuszyn” za wykonanie medali okolicznościowych z okazji 90-lecia Tuszyna-Lasu.

Nasza firma otrzymała dyplom uznania za medale okolicznościowe, które przygotowaliśmy dla Stowarzyszenia “Kocham Tuszyn”. Stowarzyszenie zamówiło monety w związku z obchodami 90-lecia powstania Tuszyna-Lasu.

Medal w złotym kolorze został wykonany w ponad 100 egzemplarzach w technice 2D.

90-lecie Tuszyna-Lasu

Rekomendacja od  Dowódcy 31 .Bazy Lotnictwa Taktycznego za realizację medali okolicznościowych, pinsów i monet.

“Z Firmą MCC MEDALE oraz Panem Markiem Siekluckim rozpoczęliśmy współpracę w lipcu bieżącego roku tj. 2016

Po złożeniu zapytania o wykonanie pinsów, medali oraz  monet otrzymaliśmy szybką odpowiedź z uwzględnieniem krótkiego terminu oraz dość atrakcyjnych cen za realizację zamówienia. Po omówieniu szczegółów przedstawionych projektów (zamawianych produktów) oraz ustaleniu terminów w sposób rzetelny przystąpiono do realizacji zamówienia.

W dość krótkim czasie przedstawiono  nam wizualizację zleconych projektów a po ich akceptacji nastąpiła szybka realizacja usługi.

Z pełnym przekonaniem poleciłbym usługi firmy MCC MEDALE ponieważ otrzymane wyroby spełniły moje oczekiwania a dodatkowym atutem firmy z pewnością jest solidna i szybka realizacja zamówienia.”

Rekomendacja od 31 Bazy Lotnictwa Ttaktycznego

Rekomendacja od Fundacji LOTTO Milion Marzeń w Warszawie za produkcję 2000 medali sportowych dla uczestników festynu rekreacyjno-sportowego pn. “Kumalacja Aktywności na Służewcu”.

“Składamy serdeczne podziękowania Firmie MCC MEDALE z Łodzi za profesjonalną i rzetelną realizację naszego zamówienia dotyczącego medali za aktywne uczestnictwo w festynie rekreacyjno-sportowym z okazji inauguracji 3 edycji „Kumulacji Aktywności”. Liczni uczestniczy festynu byli pod wrażeniem tak pięknych trofeów, którymi znakomici polscy sportowcy, prowadzący animacje sportowe, w tym olimpijczycy, mistrzowie świata i Europy, nagradzali ich za aktywność i wszechstronność w zaliczaniu animacji sportowych.

Jako Organizatorzy imprezy, cenimy sobie nie tylko estetykę wykonanych medali, ale też terminowość i sumienność Kierownictwa i pracowników Firmy oraz projektanta medali w realizacji zamówienia oraz bezpośrednie ich zaangażowanie w jak najlepsze przygotowanie atrakcyjnego i konkurencyjnego produktu.

Bardzo liczymy na podobną współpracę w kolejnych naszych projektach.”

Rekomendacja od Gimnazjum w Dzierzgoniu za produkcję 300 medali sportowych wręczonych uczestnikom X Biegu Papieskiego.

“Dyrekcja Gimnazjum im. Jana Pawła II i organizatorzy X Biegu Papieskiego składają serdeczne podziękowania Firmie MCC MEDALE z Łodzi za profesjonalną i rzetelną realizację naszego zamówienia dotyczącego medali z okazji X Biegu Papieskiego.

Cenimy sobie nie tylko estetykę medali, terminowość realizacji zamówienia, ale i bezpośrednie zaangażowanie pracowników, którzy pomagali nam np. w negocjacjach z projektantem medali.

Bardzo liczymy na współpracę w przyszłym roku.”

Rekomendacja od Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi Rzeczypospolitej Polskiej Klub Honorowych Dawców Krwi im. dr praw Andrzeja Ferstena przy Centrali PKP S.A. za projekt pinsów i medali okolicznościowych

“Firmę MCC MEDALE poleciła nam projektantka naszego medalu pamiątkowego. My do zamówienia dodaliśmy znaczek “Kolejarskiej Służby Krwi” oraz Logo Klubu SHDK RP jako przypinkę. Bardzo szybko dostaliśmy wizualizację wszystkich trzech elementów, która bardzo nam się spodobała. Wykonanie i szybka dostawa potwierdziły solidność firmy MCC MEDALE,  którą będę polecał innym Klubom HDK należącym do Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi Rzeczypospolitej Polskiej”

Każda opinia jest dla nas ważna!

Jeżeli byli Państwo naszym klientem i chcieliby podzielić się swoją opinią na temat współpracy z naszą firmą zachęcamy do kontaktu pod adresem: mcc@mccmedale.pl

Poznaj opinie naszych klientów:

Z pełnym przekonaniem poleciłbym usługi firmy MCC MEDALE ponieważ otrzymane wyroby spełniły moje oczekiwania a dodatkowym atutem firmy z pewnością jest solidna i szybka realizacja zamówienia.

płk pil. dr inż. Grzegorz ŚlusarzDowódca 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego

Jako Organizatorzy imprezy, cenimy sobie nie tylko estetykę wykonanych medali, ale też terminowość i sumienność Kierownictwa i pracowników Firmy oraz projektanta medali w realizacji zamówienia oraz bezpośrednie ich zaangażowanie w jak najlepsze przygotowanie atrakcyjnego i konkurencyjnego produktu.

Bartosz MieleckiPrezes Zarządu Fundacja LOTTO Milion Marzeń