Medale okolicznościowe - przykłady wykorzystania

Medale okolicznościowe – przykłady wykorzystania

Firmy coraz częściej sięgają po medale okolicznościowe. Ta prestiżowa pamiątka wykorzystywana jest już nie tylko z okazji jubileuszów, ale też jako forma uczczenia ważnych wydarzeń lub jako prezent dla pracowników lub klientów.

Niewiele osób wie, że medale nie muszą być związane z wydarzeniami sportowymi. Coraz częściej firmy decydują się na medale okolicznościowe, które traktują jako oryginalny gadżet reklamowy. Możliwość praktycznie dowolnego formowania medali sprawia, że sprawdzą się one w wielu okolicznościach. Jeżeli zastanawiasz się, czy medale okolicznościowe to dobry pomysł dla Twojej firmy, zapoznaj się z naszym tekstem, w którym przedstawimy kilka propozycji ich wykorzystania.

Medale okolicznościowe na roczniceMedale okolicznościowe na rocznice

Pierwszym i podstawowym wykorzystaniem medali okolicznościowych w działalności promocyjnej firm są obchodzone rocznice. Upamiętnienie ich na medalu sprawia, że są one jeszcze bardziej wyniosłe, a w ręce obdarowanych medalami osób trafia prestiżowa pamiątka. Zazwyczaj rocznicowe medale okolicznościowe zawierają logo firmy, dla której zostały wykonane oraz niezbędne informacje dotyczące rocznicy.

Medale okolicznościowe na wydarzenia

Kolejną sytuacją, w której medale okolicznościowe stanowią doskonały pomysł na prezent są różnego rodzaju wydarzenia. Dotyczy to m.in. firmowych spotkań, takich jak zebrania zarządu lub akcjonariuszy. Bardzo często wykorzystują je również władze samorządowe w czasie różnego rodzaju świąt lub wizyt partnerskich organizacji. Medale na wydarzenia to nie tylko pamiątka, która z pewnością wyróżni się wśród standardowych gadżetów marketingowych, ale też prezent, który doda prestiżu wydarzeniu i na długi czas pozostawi pozytywne wrażenie wśród uczestników.

Nie tylko dla firm – medale na prezent

Rosnąca popularność medali okolicznościowych sprawia, że coraz częściej sięgają po nie nie tylko firmy i organizacje, ale też osoby, które szukają oryginalnych prezentów dla bliskich. W jakich sytuacjach medale mogą okazać się dobrym i zaskakującym prezentem? Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów:

  • Medale okolicznościowe na nagrodyMedale okolicznościowe na ślub – pary wkraczające na nową ścieżkę życia bardzo często dużo czasu poświęcają wybraniu odpowiedniego upominku dla weselnych gości. Medale okolicznościowe w tym wypadku będą stanowić wyjątkową i niepowtarzalną pamiątkę, które z pewnością miło zaskoczy gości.
  • Medale na spotkania rodzinne – zjazdy i spotkania rodzinne to wyjątkowe wydarzenia, które zbierają w jednym miejscu wszystkich najbliższych, a pamiątkowy medal pomoże zacieśnić rodzinne więzi.
  • Medale okolicznościowe dla dzieci komunijnych – coraz częściej rodzice wybierają odlewane medale, jako pamiątkę wręczaną dzieciom z okazji Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.
  • Medale dla wzorowych uczniów – wyjątkowa pamiątka wręczana przez władze szkół uczniom, którzy odznaczają się nieprzeciętnymi wynikami w nauce.

Jak widać, medale nie są gadżetem reklamowym, który ma tylko jedno zastosowanie. Niezależnie od tego, czy zastanawiasz się czy pamiątkowy medal to dobre rozwiązanie dla Twojej firmy, czy też wybrać go jako prezent dla swoich gości lub bliskich skontaktuj się z nami. Jesteśmy producentem odlewanych medali okolicznościowych na zamówienie i przygotujemy dla Ciebie projekt zgodnie z Twoimi oczekiwaniami – już od 30 sztuk! Kliknij w poniższy link i poznaj naszą ofertę: