Pamiątkowe monety pozłacane i posrebrzane

Unikalne pamiątkowe monety – pozłacane i posrebrzane

Pamiątkowe monety oraz monety okolicznościowe to rodzaj drobnych pamiątek, które można wykorzystać jako prezent. W wyjątkowych sytuacjach, w których okazja wymaga od nich czegoś więcej z pomocą przychodzą pamiątkowe monety pozłacane i posrebrzane.

Pamiątkowe monety, które znamy pochodzą najczęściej z miejsc takich jak parki narodowe, rezerwaty, muzea oraz inne lokacje przyciągające rzesze turystów. Zazwyczaj można je nabyć w sklepie z pamiątkami lub ze specjalnych maszyn. W niektórych przypadkach – np. na festynach i zlotach istnieje możliwość wybicia monet samemu. To najczęstsze formy ich wykorzystywania.

Pamiątkowe monety nie są jednak zarezerwowane tylko dla muzeów i parków. Coraz częściej w swoich działaniach wykorzystują je także firmy, stowarzyszenia oraz organizacje. Wraz z rosnącą liczbą podmiotów, rośnie także liczba okazji, w których monety okolicznościowe sprawdzają się w działaniu.

Okazje

Kreatywność pracowników odpowiedzialnych za promocję i marketing firm sprawiła, że pamiątkowe monety wykorzystywane są już nie tylko w ich pierwotnym celu. Używa się ich teraz także np. jako elementów promocyjnych, które wręczane są klientom lub partnerom biznesowym. Pamiątkowe monety wykorzystywane są także w wielu innych przypadkach, o których pisaliśmy już wcześniej we wpisie “Monety na zamówienie – korzyści dla Twojej firmy”.

Co jednak w sytuacji, w której chcemy wykorzystać do naszych działań monety okolicznościowe, ale okazja wymaga produktów na najwyższym poziomie, produktów premium? Wyjściem są posrebrzane lub pozłacane pamiątkowe monety na zamówienie.

Pozłacane pamiątkowe monety

Pamiątkowa moneta pozłacanaPozłacane monety okolicznościowe, to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą zadbać o najwyższą jakość i największy prestiż. Monety przygotowywane są na specjalne zamówienie. Mogą zawierać elementy graficzne wiążące się z firmą, np. jej logo, dowolny tekst i inne elementy. Odlane monety przechodzą przez cały proces, na którego końcu pokrywane są warstwą złota, która nadaje im nie tylko piękny wygląd, ale też wzmacnia ich powłokę i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Wykonanie pozłacanych monet pamiątkowych jest droższe niż innych rodzajów monet, jednak jakość końcowego projektu zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Posrebrzane monety pamiątkowe

Pamiątkowa moneta posrebrzanaKolejna propozycja, to pamiątkowe monety pokryte srebrną powłoką. Monety wykonane w ten sposób prezentują się równie okazale. Błyszczące, srebrzystobiałe i trwałe pokrycie nie tylko dodaje im prestiżu, ale również zabezpiecza przed korozją i czynnikami zewnętrznymi. Posrebrzane monety okolicznościowe stanowią doskonały prezent dla klientów, pamiątkę dla pracowników. Są uniwersalnym podarunkiem, który sprawdzi się w wielu okazjach.

Dodatkowe elementy

Pozłacane i posrebrzane pamiątkowe monety mogą być wyjątkowym prezentem same w sobie. Jakość wykonania, szlachetne pokrycie, błysk i wygląd sprawiają, że wyróżniają się one na tle innych prezentów. Jeżeli jednak chcemy zadbać o to, żeby prezent wyróżniał się jeszcze bardziej z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju dodatki, które podkreślają charakter prezentu.

Kapsuły na monety

Kapsuły znane są przede wszystkim kolekcjonerom monet. Są to dwa plastikowe i przezroczyste wieczka, pomiędzy którymi umieszcza się monetę. Kapsuły zabezpieczają je dodatkowo przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak woda lub uszkodzenia mechaniczne.

Etui

Kolejne rozwiązanie, które sprawdza się zwłaszcza w sytuacjach, które wymagają nie tylko powagi, ale też odpowiedniej jakości są etui. Etui na pamiątkowe monety to drobne pudełeczka wykonane np. z materiału, skóry lub plastiku. Monety umieszczone w etui zyskują na wyglądzie, są bardziej wyeksponowane, wyglądają elegancko. Odpowiednie etui wzmacnia także postrzeganą wartość monet.

Monety okolicznościowe przygotowane na zamówienie same w sobie są doskonałym narzędziem do realizacji celów marketingowych. Pozłacane lub posrebrzane zyskują na wartości i stają się prestiżowym prezentem. Nasza firma produkuje pamiątkowe monety na zamówienie dopasowane do potrzeb Klientów. Indywidualny projekt i najwyższa jakość wykonania sprawia, że monety okolicznościowe MCC Medale wybierają Klienci z Polski oraz świata.

Jeżeli poszukujesz producenta pozłacanych i posrebrzanych monet użyj przycisku poniżej i skontaktuj się z nami: