[av_layerslider id=’7′ av_uid=’av-6g7ds8′]

Medale dla najlepszych – pomożemy zbudować wyjątkowy wizerunek Twoich zawodów!

“Medale dla najlepszych!” to akcja, na którą pomysł zrodził się dzięki naszej współpracy z ponad tysiącem organizatorów wydarzeń sportowych z Polski, Europy, Azji i Ameryki. Naszym celem jest wsparcie zarówno osób stojących za zawodami, jak i wyróżnienie wszystkich sportowców – profesjonalistów i amatorów.

Wieloletnia współpraca z przedstawicielami branży eventów sportowych i zdobyte dzięki temu doświadczenie daje nam również możliwość wsparcia w przygotowaniu wspaniałej ceremonii dekoracyjnej oraz zadbaniu o inne elementy udanego wydarzenia.

Wybierz medale od MCC!

Zdobyty medal to dla zawodników powód do dumy i radości. To dowód uznania i symbol wysiłku, który włożyli w przygotowania do rywalizacji.

Nasz zespół artystów-grafików doskonale zna najnowsze trendy w projektowaniu, dlatego zlecając nam przygotowanie medali na swoje wydarzenie możesz mieć pewność, że staną się one wizytówką zawodów, a ceremonia dekoracyjna dla każdego sportowca będzie wyjątkowym momentem.

Współpracując z nami możesz liczyć na:

  • Wsparcie ekspertów w dziedzinie medalierstwa od początku do końca realizacji zamówienia

  • Unikalny wzór stworzony przez artystów-grafików

  • Najwyższą jakość i pełnię satysfakcji

  • Szybki czas realizacji i dostawę we wskazane miejsce

  • Radość zawodników, których nagrodzisz medalem!

Justyna Święty - Ersetic twarzą akcji Medale dla najlepszych!

Zaufali nam:

Wybierz medale dla najlepszych i postaw na naszą ofertę! Realizujemy zamówienia już od 30 sztuk! Wypełnij formularz, a my wrócimy do Ciebie z ofertą:

Justyna Święty - Ersetic

MCC Medale – polski producent medali sportowych

Jesteśmy polskim producentem medali sportowych i innych odlewów artystycznych na zamówienie. Każdego roku realizujemy tysiące zamówień dla czołowych organizatorów wydarzeń sportowych w Polsce i na świecie. Wieloletnie doświadczenie, młody i dynamiczny zespół oraz pasja, którą wkładamy w przygotowywanie projektów sprawia, że grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa. 

Ponad 750 000

wykonanych medali sportowych

Ponad 1000

zadowolonych organizatorów wydarzeń